Za upit stan na prodaju Novi Sad pronađeno 1710 oglasa

Novi Sad, Petrovaradin, Račkog, 0.5, 31m2, 82000EUR

Petrovaradin, Novi Sad

Agencijski ID: 131299, I/III, klima, terasa, uknjizen, parking, stambena zgrada. Na prodaju odlicna garsonjera u Petrovaradinu, ulica Rackog... više

82.000€ (2 645 €/m²)

  • 1 soba
  • 31m²
  • 1/3 spratova

Oglas

Telep, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad – Telep. U ponudi su stanovi u izgradnji različitih struktura – od jednosobnih, dvosobnih, trosobnih i četvorosobnih... više

122.808€ (2 856 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 43m²
  • 2/6 spratova

Prodaje se namesten stan od 45m2

Telep, Novi Sad

Stan ima zatvorenu terasu sa ostavom, hodnik sa plakarom, ugradnu kuhinju. Kupatilo ima kadu a prodaje se sa svim neophodnim ugradnim delovima.... više

135.000€ (3 000 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 45m²
  • 3.sprat

Garsonjera NOVI SAD, 65000€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka 1101785 -CENA 67500 + 3% agencijska provizija. Uknjižena garsonjera u strogom centru Novog Sada blizu Saborne crkve i pešačke... više

65.000€ (2 826 €/m²)

  • Garsonjera
  • 23m²
  • 1/2 spratova

Jednosoban stan PETROVARADIN, 121540€

Gradic, Novi Sad

Agencijska oznaka-1098927 CENA je sa uračunatom agencijskom provizijom od 3%. Na prodaju stan u Petrovaradinu-Gradić, sa pogledom na tvrdjavu.... više

121.540€ (4 051 €/m²)

  • 1 soba
  • 30m²
  • Prizemlje/3 spratova

Prodaja stana Novi Sad, Sajmište, 43m2 + galerija 15m2, odmah useljiv

Sajmište, Novi Sad

Na prodaju kompletno opremljen stan na odličnoj lokaciji u Novom Sadu – Sajmište. Stan je odmah useljiv i predstavlja odličnu priliku kako za... više

122.400€ (2 846 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 43m²
  • 4/4 spratova

Na prodaju trosoban stan u Novom Sadu, ulica Laze Telečkog, odlična lokacija

Centar, Novi Sad

Na prodaju trosoban stan u Novom Sadu, ulica Laze Telečkog, odlična lokacija u samom centru grada. U pitanju je salonski stan površine 80m2,... više

180.250€ (2 253 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 80m²
  • 2.sprat

Prodaja dvosobnog stana 48m2 sa terasom i podrumom Podbara, odlična lokacija p

Podbara, Novi Sad

U ponudi je dvosoban stan na odličnoj lokaciji u Novom Sadu, Podbara, Almaški kraj.. Stan se nalazi na prvom spratu starije, kvalitetne gradnje... više

133.900€ (2 789 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 48m²
  • 1.sprat

Oglas

Telep, Novi Sad

236.068€ (2 682 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 88m²
  • 3/6 spratova

Trosoban stan NOVI SAD, 210000€

Liman 2, Novi Sad

Agencijska oznaka - 1102086 - Trosoban stan na Limanu 2. Sastoji se iz dnevnog boravka, dve spavaće sobe, odvojene kuhinje sa ostavom, kupatila,... više

210.000€ (3 088 €/m²)

  • 3 soba
  • 68m²
  • 4/8 spratova

Oglas

Bulevar Evrope, Novi Sad

U ponudi je prodaja potpuno novog i neuseljavanog dvoiposobnog stana površine 58m2 u Novom Sadu, na atraktivnoj lokaciji Bulevara Evrope. Stan... više

201.144€ (3 468 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 58m²
  • 2.sprat

Dvoiposoban stan NOVI SAD, 120000€

Telep, Novi Sad

SEVERNI TELEP, TROSOBAN STAN, POVOLJNO. Agencijska oznaka 110935. Cena stana 120,000 +3% agencijske provizije. Prodaje se trosoban stan na... više

120.000€ (2 000 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 60m²
  • 2/2 spratova