Za upit stan na prodaju Novi Sad pronađeno 1716 oglasa

Dvosoban stan NOVI SAD, 200000€

Centar, Novi Sad

više

200.000€ (4 166 €/m²)

  • 2 soba
  • 48m²
  • 1/2 spratova

Stan sa 7 soba NOVI SAD, 1573840€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka stana 1101486, Novi Sad, Centar, 352 m2, trosoban, peti sprat. Penthouse u jednoj od najlepših ulica centra Novog Sada, u... više

1.573.840€ (4 471 €/m²)

  • 7 soba
  • 352m²
  • 5/6 spratova

Trosoban stan NOVI SAD, 168000€

Novo Naselje - Bistrica, Novi Sad

NOVO NASELJE , ODLIČAN TROSOBAN STAN. Agencijska oznaka 1101382. CENA STANA JE 158.000E + 3% AGENCIJSKA PROVIZIJA . Prodaje se odličan stan... više

168.000€ (2 434 €/m²)

  • 3 soba
  • 69m²
  • 3/4 spratova

Novi Sad, Telep, Petefi Šandora , 3.0, 61m2, 165000EUR

Telep, Novi Sad

Agencijski ID: 123986, III/V, lift, telefon, terasa, parking, stambena zgrada. Na prodaju nov odmah useljiv trosoban stan od 61m2 u ulici Petefi... više

165.000€ (2 704 €/m²)

  • 3 soba
  • 61m²
  • 3/5 spratova

Jednoiposoban stan na prodaju - 28m2- Podbara

Podbara, Novi Sad

Prodaje se jednoiposoban stan površine 28m² na Podbari, na 6. spratu u zgradi sa liftom. Stan nikada nije useljavan – potpuno nov i spreman... više

91.800€ (3 278 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 28m²
  • 6/6 spratova

Prodaja stanova Novi Sad Petrovaradin - Novogradnja, MOŽE SE UZIMATI NA KREDIT

Petrovaradin, Novi Sad

Stanovi na prodaju Novi Sad – Novogradnja sa jednosobnim, dvosobnim, trosobnim i četvorosobnim stanovima Stanovi na prodaju u NOVOM SADU Zgrada... više

86.400€ (2 700 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 32m²
  • 2/4 spratova

Prodaja stanova Novi Sad, Adice, Nova gradnja, Uknjižena garsonjera, Odmah us

Adice, Novi Sad

Lokacija: Adice, Novi Sad Tip nekretnine: Garsonjera u novogradnji Stanje: Nova gradnja, polunameštena Status: Uknjižena, odmah useljiva... više

62.830€ (2 416 €/m²)

  • Garsonjera
  • 26m²
  • Prizemlje

Trosoban stan 78 m² Liman 3 | Lift | Terasa | Odlična lokacija

Liman 3, Novi Sad

U ponudi je prodaja trosobnog stana u Novom Sadu, u jednom od najtraženijih naselja Liman 3, na odličnoj lokaciji pogodnoj za porodično stanovanje... više

230.500€ (2 955 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 78m²
  • 4.sprat

Stan Novi Sad – Nov dvosoban kompletno namešten stan 60m², nameštaj po mer

Bulevar Oslobođenja, Novi Sad

Prodaje se nov dvosoban stan u Novom Sadu, površine 60 m², kompletno namešten nameštajem rađenim po meri. Stan je neuseljavan, moderno opremljen... više

247.200€ (4 120 €/m²)

  • soba
  • 60m²
  • .sprat

Oglas

Telep, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad – Telep. U ponudi su stanovi u izgradnji različitih struktura – od jednosobnih, dvosobnih, trosobnih i četvorosobnih... više

82.824€ (2 958 €/m²)

  • Garsonjera
  • 28m²
  • Prizemlje/6 spratova

Oglas

Telep, Novi Sad

99.600€ (2 845 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 35m²
  • Prizemlje/6 spratova

PRODAJA STANOVA NOVI SAD – Podbara, 45–109m², 2.0 / 3.0 / 4.0 – Odlična

Podbara, Novi Sad

U ponudi je prodaja stanova Novi Sad na jednoj od najtraženijih lokacija — Podbara, strogi centar grada. U prodaji su dvosobni, trosobni i četvorosobni... više

292.314€ (3 399 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 86m²
  • 2/6 spratova