Za upit stan na prodaju Novi Sad pronađeno 1716 oglasa

Prodaja stanova Novi Sad – Potpuno namešten jednosoban stan 37m2 u novogradn

Telep, Novi Sad

Na prodaju je moderan jednosoban stan (1.5 soban) površine 37 m2 u novogradnji na odličnoj lokaciji – Telep, Novi Sad. Ovaj potpuno namešten... više

122.364€ (3 307 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 37m²
  • 4.sprat

Oglas

Telep, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad – Telep. U ponudi su stanovi u izgradnji različitih struktura – od jednosobnih, dvosobnih, trosobnih i četvorosobnih... više

88.740€ (2 958 €/m²)

  • Garsonjera
  • 30m²
  • 2/6 spratova

PRODAJA STANOVA NOVI SAD – Podbara, 45–109m², 2.0 / 3.0 / 4.0 – Odlična

Podbara, Novi Sad

U ponudi je prodaja stanova Novi Sad na jednoj od najtraženijih lokacija — Podbara, strogi centar grada. U prodaji su dvosobni, trosobni i četvorosobni... više

135.960€ (3 399 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 40m²
  • 2/6 spratova

Podbara, Novi Sad

152.955€ (3 399 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 45m²
  • 2.sprat

Jednosoban stan NOVI SAD, 91000€

Novo Naselje - Šarengrad, Novi Sad

Odličan jednosoban stan na mirnoj lokaciji, okružen zelenilom - Agencijska oznaka stana - 1102360 - Uknjižen jednosoban stan, 34m2, Novo Naselje.... više

91.000€ (2 676 €/m²)

  • 1 soba
  • 34m²
  • 5/6 spratova

Trosoban stan NOVI SAD, 195000€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka 1102171 - CENA 195000 + 3% agencijska provizija . Stan se sastoji od dnevne sobe sa trpezarijom , kuhinja sa prirodnom ventilacijom,... više

195.000€ (3 362 €/m²)

  • 3 soba
  • 58m²
  • 5/6 spratova

Trosoban stan NOVI SAD, 147000€

Novo Naselje Šonsi, Novi Sad

Novo naselje- Tozin sokak-odlična lokacija – sam početak Novog naselja! Agencijska oznaka stana 1102037. Cena stana 147.000 eu +3% agencijske... više

147.000€ (2 672 €/m²)

  • 3 soba
  • 55m²
  • 1/5 spratova

Dvoiposoban stan NOVI SAD, 190000€

Salajka, Novi Sad

Nov, uknjizen, neuseljavan dvoiposoban stan SALAJKA Agencijska oznaka 1101570. CENA: 190.000e + agencijska provizija 3%. Dvorisno orijentisan.... više

190.000€ (2 878 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 66m²
  • 1/4 spratova

Petosoban stan NOVI SAD, 285000€

Podbara, Novi Sad

Agencijska oznaka-1101363 CENA 285.000e +3% agencijske provizije. Prodaje se uknjižen petosoban duplex na Podbari. Stan se sastoji iz prostranog... više

285.000€ (2 209 €/m²)

  • 5 soba
  • 129m²
  • 3/3 spratova

Jednosoban stan NOVI SAD, 97350€

Telep, Novi Sad

Agencijska oznaka stana 1101422, cena nekretnine je 97.350E + 3% agencisjke provizije, Novi Sad Telep, 33 m2, garsonjera, prvi sprat. Fantastična... više

97.350€ (2 950 €/m²)

  • 1 soba
  • 33m²
  • 1/4 spratova

Trosoban stan NOVI SAD, 190000€

Novo Naselje, Novi Sad

Agencijska oznaka stana je 1100624 CENA 180000e + agencijska provizija od 3%. Trosoban stan na Novom Naselju u mirnom delu grada na petom spratu... više

190.000€ (2 714 €/m²)

  • 3 soba
  • 70m²
  • 5/6 spratova

Četvorosoban stan NOVI SAD, 381000€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka stana 1100426, CENA 381.000e + 3% agencijska provizija. Novi Sad, Centar, 127 m2, četvorosoban, treći sprat, ne i poslednji.... više

381.000€ (3 000 €/m²)

  • 4 soba
  • 127m²
  • 3/6 spratova