Za upit stan na prodaju Novi Sad pronađeno 1716 oglasa

Nov, neuseljavan dvosoban stan na Adicama na mirnoj lokaciji, sa mogućnošću

Adice, Novi Sad

U ponudi je nov, neuseljavan dvosoban stan na Adicama, kako za stanovanje tako i kao sigurnu investiciju za buduće izdavanje. Stan se nalazi... više

75.396€ (1 933 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 39m²
  • .sprat

Prodaja stanova Novi Sad – Adice | Jednosobni, dvosobni, trosobni i četvoros

Adice, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad u naselju Adice – odlična prilika za kupovinu nekretnine na mirnoj i perspektivnoj lokaciji. U ponudi su jednosobni,... više

43.337€ (1 733 €/m²)

  • Garsonjera
  • 25m²
  • Prizemlje/2 spratova

Prodaja dvosobnog porodičnog stana sa podrumom, 46m2 Detelinara Novi Sad, odli

Detelinara, Novi Sad

Na prodaju je odličan dvosoban porodični stan površine 46m2 na Detelinari u Novom Sadu. Stan se nalazi na drugom spratu starije kvalitetne gradnje... više

133.490€ (2 901 €/m²)

  • soba
  • 46m²
  • 2.sprat

Prodaja garsonjere Novi Sad – Telep, 29m2, terasa sa ostavom, gasno grejanje,

Telep, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad – na prodaju je garsonjera u Novom Sadu, na atraktivnoj lokaciji Telep, u neposrednoj blizini nasipa i šetališta Šordoš.... više

84.460€ (2 912 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 29m²
  • 1/3 spratova

Prodaja Jednoiposobnog Stana Kraljev Park – Rotkvarija | 45 m² | Terasa | Li

Rotkvarija, Novi Sad

Na prodaju jednoiposoban stan površine 45 m² u modernom kompleksu Kraljev Park, na odličnoj lokaciji u naselju Rotkvarija, Novi Sad. Stan... više

151.500€ (3 366 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 45m²
  • 7.sprat

Novi Sad, Nova Detelinara - Uknjižen dvoiposoban stan ID#1001150

Nova Detelinara, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Nova Detelinara, ulica Janka Čmelika. Uknjižen dvoiposoban dupleks stan u neposrednoj blizini Bulevara Evrope, Osnovne škole i više... više

180.200€ (2 252 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 80m²
  • 5.sprat

Novi Sad, Sajam kompleks - Uknjižen dvoiposoban stan ID#1001207

Sajam, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Sajam, ulica Branka Bajića. Izdvajamo iz ponude kompletno namešten, po strukturi dvoiposoban stan koji se nalazi na jednoj od najtraženijih... više

209.100€ (3 120 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 67m²
  • Visoko prizemlje/6 spratova

Novi Sad, Bulevar Evrope, , 4.0, 70m2, 170000EUR

Bulevar Evrope, Novi Sad

Agencijski ID: 131815, V/, dupleks, klima, lift, terasa, uknjizen, podrum, stambena zgrada. BULEVAR EVROPE - DUPLEX 70m2 sa 3 spavace sobe.... više

170.000€ (2 428 €/m²)

  • 4 soba
  • 70m²
  • 5.sprat

Novi Sad, Telep, Heroja Pinkija, 4.0, 73m2, 210000EUR

Telep, Novi Sad

Agencijski ID: 131875, I/IV, klima, lift, terasa, uknjizen. TELEP NOVI STAN - 73 m2 + Parking mesto! Porodican stan - 3 spavace sobe, dnevna,... više

210.000€ (2 876 €/m²)

  • 4 soba
  • 73m²
  • 1/4 spratova

Prodaja stanova Petrovaradin –trosoban stan Novi Sad , cene su sa PDV om MOZE

Petrovaradin, Petrovaradin, Novi Sad

Stanovi na prodaju Novi Sad – Novogradnja sa jednosobnim, dvosobnim, trosobnim i četvorosobnim stanovima Stanovi na prodaju u Novom Sadu u... više

162.000€ (2 219 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 73m²
  • Potkrovlje/3 spratova

Prodaje se jednoiposoban stan Novi Sad, nov kompletno opremljen - 36m2

Podbara, Novi Sad

U ponudi je prodaja jednoiposobnog stana u Novom Sadu, smeštenog na odličnoj lokaciji, idealnog za život ili kao investicija. Stan se nalazi... više

128.880€ (3 580 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 36m²
  • Prizemlje

Prodaja jednoiposobnog stana 41 m² – Rotkvarija, Novi Sad – visoko prizeml

Rotkvarija, Novi Sad

U ponudi je prodaja jednoiposobnog stana u Novom Sadu, na traženoj gradskoj lokaciji Rotkvarija, ukupne površine 41 m², smeštenog na visokom... više

154.500€ (3 768 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 41m²
  • vp.sprat