Telep, Novi Sad
Novogradnja, bez ulaganja ODMAH USELJIV. Agencijska oznaka stana 1102382. Cena stana 131.000eu +3% agencijske provizije. Mogućnost kupovine... više
131.000€ (2 787 €/m²)
Novo Naselje - Šarengrad, Novi Sad
Agencijska oznaka 1100127 -CENA 125.000 e+ 3% agencijske provizije. Uknjižen dvoiposoban stan na Novom naselju u Šarengradu. Stan sadrži dve... više
125.000€ (2 272 €/m²)
Nova Detelinara, Novi Sad
Agencijska oznaka - 1096452 Prodaje se uknjižen , svetao i funkcionalan duplex na atraktivnoj lokaciji na Novoj Detelinari. Na donjoj etaži... više
206.000€ (1 925 €/m²)
Detelinara, Novi Sad
Agencijski ID: 131917, V/, uknjizen. Na prodaju lep, funkcionalan dupleks u prelepom kraju punom zelenila. Potpuno opremljen namestajem i novom,... više
117.800€ (1 900 €/m²)
Stari Grad, Novi Sad
Na prodaju je kompletno namešten trosoban stan od 99m2 u Starom Gradu u Novi Sad, u ulici Laze Kostića, na jednoj od najatraktivnijih i najtraženijih... više
321.205€ (3 244 €/m²)
Adice, Novi Sad
Prodaja stanova Novi Sad u naselju Adice – odlična prilika za kupovinu nekretnine na mirnoj i perspektivnoj lokaciji. U ponudi su jednosobni,... više
40.669€ (1 768 €/m²)
Banatić, Novi Sad
Na prodaju je funkcionalan i svetao stan od 56 m² u mirnom i odlično povezanom delu Novog Sada, u ulici Bulevar Jaše Tomića. Stan se nalazi... više
134.000€ (2 392 €/m²)
Grbavica, Novi Sad
Agencijska oznaka: 1101857 CENA: 190.950e + provizija agencije od 3% Na prodaju izuzetno očuvan i pažljivo održavan trosoban stan, smešten... više
190.950€ (2 850 €/m²)
Bulevar Patrijarha Pavla, Novi Sad
Agencijski ID: 131978, IV/, klima, lift, terasa, uknjizen. Na prodaju lep namesten dvosoban stan od 36m2 na Bulevaru Patrijarha Pavla na cetvrtom... više
129.000€ (3 583 €/m²)
Petrovaradin, Novi Sad
Dvosoban stan na prodaju 39m2 Petrovaradin Stari Majur odmah useljiv terasa lift gas Novi Sad Tekst oglasa: Stanovi na prodaju Novi Sad - odlična... više
114.240€ (2 929 €/m²)
Stari Grad, Novi Sad
Prodaja trosobnog stana u Novom Sadu, površine 85 m2, smeštenog na drugom spratu zgrade sa liftom. Stan je kompletno opremljen i uključuje podrum... više
306.000€ (3 600 €/m²)
Centar, Novi Sad
Agencijska oznaka stana 1102593, cena nekretnine je 88.400e sa uključenom agencisjkom provizijom, Novi Sad, Centar, 29 m2, jednosoban, četvrti... više
88.400€ (3 048 €/m²)