Liman 4, Novi Sad
Agencijski ID: 132120, II/, klima, lift, terasa, podrum. Prodaje se LUX, dvosoban kompletno renoviran stan na jednoj od najlepsih, najtrazenijih... više
180.000€ (3 272 €/m²)
Telep, Novi Sad
Agencijski ID: 132058, VPR/IV, uknjizen, novogradnja. Izuzetno svetao i funkcionalan jednoiposoban stan od 39m2 na Telepu, u ulici Laze Lazarevica.... više
120.500€ (3 089 €/m²)
Bulevar Evrope, Novi Sad
Agencijski ID: 132056, V/VI, klima, lift, telefon, uknjizen, parking, stambena zgrada. Na prodaju u veoma kvalitetnoj zgradi potpuno namesten... više
140.000€ (3 333 €/m²)
Novo Naselje, Novi Sad
Agencijski ID: 132055, I/IV, klima, lift, terasa, uknjizen, parking, podrum, ostava. NOVO NASELJE - RENOVIRAN 70 m2 - PORODICAN STAN, atraktivna... više
158.400€ (2 262 €/m²)
Nova Detelinara, Novi Sad
Agencijski ID: 132031, V/, klima, lift, terasa, uknjizen. PORODICAN STAN - *DUPLEX* DIZAJNIRAN, LIFT, KOVANA OGRADA, odlicna gradnja, parket,... više
275.000€ (2 806 €/m²)
Centar, Novi Sad
Agencijski ID: 131856, II/, klima, lift, terasa, uknjizen, garaza, parking. Prodaje se komplet namesten stan od 105m2 sa parking mestom za dva... više
435.000€ (4 142 €/m²)
Rotkvarija, Novi Sad
Agencijski ID: 131797, III/IV, klima, terasa, uknjizen, podrum. Prodaje se jednoiposoban stan od 40m2, u ulici Save Kovacevica u blizini glavne... više
105.000€ (2 625 €/m²)
Salajka, Novi Sad
Agencijski ID: 127457, I/, uknjizen. Na prodaju uknjizena garsonjera od 21m2 u Kisackoj ulici na prvom spratu. Okrenuta prema dvoristu. Odlicna... više
55.000€ (2 619 €/m²)
Centar, Novi Sad
Agencijski ID: 122002, VII/X, lift, terasa, uknjizen. CENTAR - PERFEKTAN, LUX, NOVIJI stan, veliki 2,0 -soban, koji pruza opciju da bude 3,0... više
172.000€ (2 866 €/m²)
Centar, Novi Sad
Agencijska oznaka-1102619 CENA 130.000e + 3% agencijska provizija. Prodaje se stan u samom Centru grada, pešačka zona. Stan se sastoji iz prostranog... više
130.000€ (2 600 €/m²)
Sajam, Novi Sad
Agencijska oznaka stana 1102557, cena nekretnine je 105.000e SA PDV OM+ 3% agencisjke provizije, Novi Sad, Sajam, 29 m2, garsonjera, visoko... više
105.000€ (3 620 €/m²)
Telep, Novi Sad
Agencijska oznaka stana 1102553, Novi Sad, Telep, dvoiposoban, 50m2, prizemlje. Cena nekretnine 125,000e + 3% agencijske provizije. Izuzetno... više
125.000€ (2 500 €/m²)