Za upit stan na prodaju Novi Sad pronađeno 1710 oglasa

Novi Sad, Petrovaradin, Okrugićeva, 4.0, 82m2, 170000EUR

Petrovaradin, Novi Sad

Agencijski ID: 129299, I/, terasa(2), uknjizen. Na prodaju klasican cetverosoban stan u Petrovaradinu na prvom spratu sa liftom. Stan se sastoji... više

170.000€ (2 073 €/m²)

  • 4 soba
  • 82m²
  • 1.sprat

Novi Sad, Adice, , 1.5, 41m2, 88000EUR

Adice, Novi Sad

Agencijski ID: 129529, II/II, terasa, uknjizen, u izgradnji, parking. Prodaja - ADICE - stan 41m2 dvosoban. Useljenje decembar ove godine. Moderna... više

88.000€ (2 146 €/m²)

  • 2 soba
  • 41m²
  • 2/2 spratova

Novi Sad, Železnička Stanica, Gagarinova, 2.0, 56m2, 143000EUR

Železnička Stanica, Novi Sad

Agencijski ID: 128982, X/, klima, lift, terasa. Na prodaju klasican dvosoban stan u neposrednoj blizini Zeleznicke stanice na desetom spratu... više

143.000€ (2 553 €/m²)

  • 2 soba
  • 56m²
  • 10.sprat

Novi Sad, Avijatičarsko naselje, Gorana Jojića, 2.0, 47m2, 129000EUR

Avijatičarsko Naselje, Novi Sad

Agencijski ID: 128983, I/, lift, terasa, uknjizen, nov luks, novogradnja. Na prodaju nov odmah useljiv dvosoban stan na prvom spratu. Moze da... više

129.000€ (2 744 €/m²)

  • 2 soba
  • 47m²
  • 1.sprat

Novi Sad, Liman 4, , 3.0, 51m2, 124950EUR

Liman 4, Novi Sad

Agencijski ID: 130463, III/IV, lift, terasa. Prodaja LIMAN 5, NOVI *STAN SA STILOM* 50,84 m2, u izgradnji. Povrat PDV. 2 spavace sobe 10,19... više

124.950€ (2 450 €/m²)

  • 3 soba
  • 51m²
  • 3/4 spratova

Novi Sad, Telep, Petefi Šandora, 2.0, 35m2, 84000EUR

Telep, Novi Sad

Agencijski ID: 128919, I/, u izgradnji. Na prodaju manji dvosoban stan u izgradnji ulica Petefi Sandora. Useljiv kraj godine. Kvalitetna gradnja... više

84.000€ (2 400 €/m²)

  • 2 soba
  • 35m²
  • 1.sprat

Novi Sad, Adice, Jadranke Stojaković, 0.5, 23m2, 45000EUR

Adice, Novi Sad

Agencijski ID: 129042, PR. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210 060/399-0210. Kontakt... više

45.000€ (1 956 €/m²)

  • 1 soba
  • 23m²

Novi Sad, Nova Detelinara, Čika Stevina, 3.0, 63m2, 185000EUR

Nova Detelinara, Novi Sad

Agencijski ID: 129156, I/V, lift, uknjizen. U ponudi je izuzetno funkcionalan i elegantno uredjen trosoban stan povrsine 63 m², smesten na prvom... više

185.000€ (2 936 €/m²)

  • 3 soba
  • 63m²
  • 1/5 spratova

Novi Sad, Liman 4, , 2.0, 40m2, 98000EUR

Liman 4, Novi Sad

Agencijski ID: 129215, I/IV, lift. LIMAN 5, NOVI *STAN SA STILOM* 40,07 m2, u izgradnji. Povrat PDV. Useljiv oktobar ove godine. Grejanje GAS.... više

98.000€ (2 450 €/m²)

  • 2 soba
  • 40m²
  • 1/4 spratova

Novi Sad, Liman 4, , 3.0, 61m2, 149450EUR

Liman 4, Novi Sad

Agencijski ID: 129219, III/IV, lift, terasa. Prodaja LIMAN 5, NOVI *STAN SA STILOM* 60,72 m2, u izgradnji. Povrat PDV. Useljiv oktobar ove... više

149.450€ (2 450 €/m²)

  • 3 soba
  • 61m²
  • 3/4 spratova

Novi Sad, Liman 4, , 3.0, 55m2, 135215EUR

Liman 4, Novi Sad

Agencijski ID: 130731, VPR/IV, lift, terasa. Prodaja LIMAN 5, NOVI *STAN SA STILOM* 55,19 m2, u izgradnji. Povrat PDV. 2 spavace sobe 11,06... više

135.215€ (2 458 €/m²)

  • 3 soba
  • 55m²

Novi Sad, Veternik, Milana Tepića, 1.0, 40m2, 81700EUR

Novi Sad

Agencijski ID: 129044, I/IV, terasa, uknjizen, podrum. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210... više

81.700€ (2 042 €/m²)

  • 1 soba
  • 40m²
  • 1/4 spratova