Za upit stan east side pronađeno 899 oglasa

Novogradnja, Mokranjčeva

Mokranjčeva, Palilula, Niš

Na prodaju stan u novogradnji u Mokranjčevoj, u stambenom objektu Po+P+5. Projektovana površina stana je 49.91m2 i nalazi se na prvom, drugom... više

94.830€ (1 935 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 49m²
  • 1/5 spratova

Stan, Apartman, Kopaonik

Kopaonik, Kopaonik, Kopaonik

Na prodaju apartman na Kopaoniku. Nalazi se na odličnoj lokaciji, u vikend neselju, na glavnom putu za Rašku, u blizini kompleksa Mujen Lux.... više

97.000€ (2 487 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 39m²
  • 1.sprat

Stari grad, Novi Dorćol - Venizelosova, 59m2

Dorćol, Stari Grad, Beograd

Stari grad, Novi Dorćol - Venizelosova 2.0, 59m2 (terasa 7m2), 1/7, CG, lift, telefon, interfon, garaža Dvosoban stan na odličnoj lokaciji... više

327.000€ (5 542 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 59m²
  • 1/7 spratova

Stan u kući P=79m2

Palilula, Palilula, Niš

Na prodaju stan u kući na Paliluli. Površina stana je 79m2. Stan je po strukturi trosoban i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka,... više

123.600€ (1 564 €/m²)

  • 3 soba
  • 79m²
  • 2.sprat

Trosoban stan vrhunskog kvaliteta na Somborskom bulevaru

Somborska, Pantelej, Niš

Na prodaju trosoban stan u izgradnji, površine 68m², na odličnoj lokaciji koja pruža mir, a istovremeno brz i lak pristup svim važnim sadržajima.... više

119.000€ (1 750 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 68m²
  • 2/4 spratova

Mirijevo– moderan stan, novogradnja lux ID#1532

Mirijevo, Zvezdara, Beograd

NOVOGRADNJA MIRIJEVO – MODERAN STAN U PRIRODNOM OKRUŽENJU Cena stana je 103275 eur sa uračunatim PDV(10%) Predstavljamo vam jedinstvenu priliku... više

103.275€ (2 518 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 41m²
  • 1/4 spratova

Prodaje se luksuzan stan na Salajci - 103m2

Salajka, Novi Sad

U ponudi je prodaja stanova Novi Sad, moderan i nikad useljavan troiposoban stan na Salajci, smešten u novoj zgradi na svega oko 10 minuta peške... više

244.800€ (2 376 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 103m²
  • 4.sprat

Beograd, Palilula, Karaburma - Vojvode Micka Krstića, odličan dvosoban stan

Karaburma, Beograd

Beograd, Palilula, Karaburma - Vojvode Micka Krstića62m2 (58m2 grejne + 4m2 terasa i lođa), TA, 2/4, dvostrano orijentisan Na prodaju dvosoban... više

167.000€ (2 693 €/m²)

  • 2 soba
  • 62m²
  • 2/4 spratova

LIMAN 3 PARK CITY | TROSOBAN STAN 105m2 | NOVOGRADNJA | PARKING I GARAŽA | ODL

Liman 3, Novi Sad

U ponudi je ekstra trosoban stan površine 105m2 u modernom kompleksu Park Citi na Limanu 3. Ova nekretnina predstavlja idealan izbor za porodični... više

435.000€ (4 142 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 105m²
  • 2.sprat

PALILULA PROFESORSKA KOLONIJA 160m2 , 2T , 320000e

Profesorska Kolonija, Palilula, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Profesorska kolonija, Osmana Djikica, 4.0, 160 m2 sa 2 terase, II od III sprata, dupleks, mermerni radijatori,... više

320.000€ (2 000 €/m²)

  • 4 soba
  • 160m²
  • 2.sprat

Mirijevo– moderan stan, novogradnja lux ID#1619

Mirijevo, Zvezdara, Beograd

NOVOGRADNJA MIRIJEVO – MODERAN STAN U PRIRODNOM OKRUŽENJU Cena stana je 136000 eur sa uračunatim PDV(10%) Predstavljamo vam jedinstvenu priliku... više

136.000€ (2 428 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 56m²
  • 3/4 spratova

Beograd, Palilula, Karaburma - Vojvode Micka Krstića, odličan četvorosoban stan

Karaburma, Beograd

Beograd, Palilula, Karaburma - Vojvode Micka Krstića124m2 (116m2 grejne + 8m2 terase i lođe), TA, 2/4, trostrano orijentisan Na prodaju četvorosoban... više

310.000€ (2 500 €/m²)

  • 4 soba
  • 124m²
  • 2/4 spratova