Cerak, Čukarica, Beograd
EKSKLUZIVNA PONUDA – ODMAH USELJIV, KOMPLETNO RENOVIRAN STAN NA CERAKU Na prodaju uknjižen, kompletno renoviran, odmah useljiv, trosoban stan,... više
219.000€ (2 920 €/m²)
Kopaonik, Kopaonik, Kopaonik
Na prodaju Studio - Apartman na Kopaoniku. Površine 28 m2, u prizemlju. Apartman ima pogled prema planinama Sastoji od ulaznog hodnika otvorenog... više
63.500€ (2 267 €/m²)
Centar, Stari Grad, Beograd
U srcu Starog grada, u zgradi koja je zbog svojih kulturnih i istorijskih vrednosti proglašena za kulturno dobro, u prilici smo da Vam predstavimo... više
285.000€ (5 181 €/m²)
Braće Jerković, Voždovac, Beograd
2.0, 55m2 (lođa 5m2), 5/11, dva lifta, CG, topla voda, interfon, telefon, ktv, adaptibilan Naselje Braće Jerković predstavlja jedno od najvećih... više
150.000€ (2 727 €/m²)
Telep, Novi Sad
Agencijski ID: 115673, II/, terasa, uknjizen, parking. Prodaje se LUX DUPLEX**SMART HOUSE** BEZ KOSINA - TELEP 230 m2 + PARKING MESTO + GARAZA... više
350.000€ (1 521 €/m²)
Kalenić Pijaca, Beograd
Beograd, Vračar - Kalenić pijaca, Maksima Gorkog 3.0, 96m2, 2/5, TA Na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu, u neposrednoj blizini Kalenić... više
405.000€ (4 218 €/m²)
Karaburma, Beograd
Beograd, Palilula, Karaburma - Vojvode Micka Krstića 62m2 (58m2 grejne + 4m2 terasa i lođa), TA, 2/4, dvostrano orijentisan Na prodaju... više
149.990€ (2 419 €/m²)
Visnjica, Palilula, Beograd
Na samo dvadest minuta voznje od centra, u mirnom delu grada, nalazi se ovaj jedinstveni penthouse, spoj elegancije, prakticnosti i udobnosti.... više
495.000€ (1 787 €/m²)
Beograd Na Vodi, Savski Venac, Beograd
Predstavljamo BW Queens Park Residences - novu zgradu u okviru projekta Beograd na vodi. Ovaj stambeno-poslovni objekat nalazi se u trecem... više
602.888€ (4 275 €/m²)
Gornji Grad Margita, Pančevo
Prodaja stanova Pančevo – Kvalitetna novogradnja, različite strukture i kvadrature, odlična lokacija U ponudi je prodaja stanova u Pančevu... više
188.894€ (2 275 €/m²)
Rotkvarija, Novi Sad
Prodaje se dvosoban stan u centru Novog Sada, na jednoj od najtraženijih lokacija – Rotkvarija, u ulici Lukijana Mušickog. Stan je uknjižen,... više
124.440€ (2 765 €/m²)
Petrovaradin, Petrovaradin, Novi Sad
Stanovi na prodaju Novi Sad – Novogradnja sa jednosobnim, dvosobnim, trosobnim i četvorosobnim stanovima Stanovi na prodaju u Novom Sadu u... više
114.125€ (2 153 €/m²)