Za upit stan east side pronađeno 899 oglasa

Renoviran dvosoban stan, 54m² sa terasom, V sprat, Bulevar Evrope, Novi Sad -

Bulevar Evrope, Novi Sad

Prodaje se funkcionalan i svetao dvosoban stan površine 54m² sa terasom, na V spratu, idealan za porodični život ili kao investicija. Stan je... više

140.000€ (2 592 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 54m²
  • 5.sprat

Prodaja useljivih stanova na Telepu, 75 m² i 80 m², 3.0 – Kupac ne plaća p

Telep, Novi Sad

Na prodaju useljivi trosobni stanovi na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu – Telep. U ponudi su kvadrature od 75 m² i 80 m², idealne... više

231.064€ (2 888 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 80m²
  • 2.sprat

Vračar, Kalenić pijaca - Sinđelićeva, 58m2

Kalenić, Vračar, Beograd

Vračar, Kalenić pijaca - Sinđelićeva 2.0, 58m2 (terasa 10m2), PR/11, CG, lift U ponudi trostrano orijentisan stan, okrenut ka parku, u zgradi... više

234.000€ (4 034 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 58m²
  • Prizemlje/11 spratova

Troiposoban stan NOVI SAD, 190000€

Nova Detelinara, Novi Sad

Agencijska oznaka 1099711. CENA 190.000e + agencijska provizija od 3%. Odlična lokacija, blizina detelinarske pijace, parking obezbeđen za stanare... više

190.000€ (2 345 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 81m²
  • 6/7 spratova

Petosoban stan NOVI SAD, 285000€

Podbara, Novi Sad

Agencijska oznaka-1101363 CENA 285.000e +3% agencijske provizije. Prodaje se uknjižen petosoban duplex na Podbari. Stan se sastoji iz prostranog... više

285.000€ (2 209 €/m²)

  • 5 soba
  • 129m²
  • 3/3 spratova

Troiposoban stan VETERNIK, 137200€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka - 1101052 - Troiposoban stan iza Belih Dvora u blizini škole. Stan se sastoji iz dnevnog boravka sa kuhinjom, tri sobe, kupatila,... više

137.200€ (1 854 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 74m²
  • 1/3 spratova

Trosoban stan, Autokomanda , lux ID#1632

Autokomanda, Voždovac, Beograd

LUKSUZAN TROSOBAN STAN NA VOŽDOVCU – KOD AUTOKOMANDE | NOVOGRADNJA Predstavljamo vam izuzetan trosoban stan od 83 m², smešten na 3. spratu... više

253.150€ (3 050 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 83m²
  • 3/4 spratova

Kompleks Plavuša – Stanovi odmah po izvanrednim cenama i idealnim kvadratura

Vašarište, Jagodina

Kupovina moguća klasičnim stambenim kreditom, kreditom za mlade – ili čak NA RATE samo uz lični dokument! Stanovi odmah useljivi – po izvanrednim... više

82.159€ (829 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 99m²
  • 8/8 spratova

Prostran porodični stan od 97m² u srcu Obrenovca – samo 200m od gradskog tr

Obrenovac (mesto), Obrenovac, Beograd

U prodaji je izuzetno komforan trosoban stan površine 97m², smešten na drugom spratu kvalitetno održavane zgrade, u jednoj od najtraženijih... više

192.000€ (1 979 €/m²)

  • soba
  • 97m²
  • .sprat

Na prodaju dvosoban stan 60m² – odlična lokacija!

Kajsijar, Jagodina

Na prodaju je stan površine 60 m², idealan za porodično stanovanje. Stan je po strukturi dvosoban i sastoji se od: ✔️ dve prostrane spavaće sobe... više

55.000€ (916 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 60m²
  • 4/4 spratova

Bez agencijske provizije za kupca. ID#5624

Blok 25 (Arena), Novi Beograd, Beograd

Bez agencijske provizije za kupca. U objektu novije gradnje,renoviran stan.Zona za parkiranje je treća. Porodičan 4,5 sobni stan sa pripadajućim... više

439.990€ (3 893 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 113m²
  • 2/6 spratova

Voždovac, Trošarina - Vojvode Stepe, 167m2

Trošarina, Voždovac, Beograd

Voždovac, Trošarina - Vojvode Stepe 5.0, 167m2 (terasa + tri lođe 34m2), 8/8, EG/podno, lift, telefon, interfon, parking, garaža Izuzetna... više

499.790€ (2 992 €/m²)

  • 5.0 soba
  • 167m²
  • 8/8 spratova