Za upit stan do eura Beograd pronađeno 1830 oglasa

DVA STANA 3.0 i 2.0 cena Dogovor ID#4995

Banovo brdo, Čukarica, Beograd

Moguc dogovor oko cene..Stan se nalazi na najboljoj poziciji na Banovom brdu .Funkcioniše kao dva trosobna stana. -Prvi nivo - 70m2 Prostrani... više

250.000€ (2 032 €/m²)

  • 6.0 soba
  • 123m²
  • 4/5 spratova

ZEMUN KARADJORDJEV TRG 158m2 , 350000e

Karadjordjev Trg, Zemun, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Zemun, Karadjordjev trg, 22. oktobra, 5.0, 158 m2, bez terase, IV i V od V spratova, dupleks, norveski... više

350.000€ (2 215 €/m²)

  • 5 soba
  • 158m²
  • 4.sprat

Zemun, Centar, Radoja Dakića, 2.0, 43m2, 114900EUR

Zemun (centar), Beograd

Agencijski ID: 129336, PR/I, dupleks, klima, uknjizen, stara gradnja. U mirnoj ulici u centru Zemuna, u ambijentu starog gradskog jezgra, prodaje... više

114.900€ (2 672 €/m²)

  • 2 soba
  • 43m²

Zvezdara, Cvetkova pijaca, -, 2.5, 61m2, 229970 EUR

Cvetkova Pijaca, Beograd

U ponudi su funkcionalni stanovi u novoizgrađenoj stambeno-poslovnoj zgradi. Zgrada u kojoj su stanovi je izgrađena od kvalitetnih materijala,... više

229.970€ (3 770 €/m²)

  • 3 soba
  • 61m²
  • 1/8 spratova

Savski venac, Sarajevska, Durmitorska, 4.0, 105m2, 349500 EUR

Sarajevska, Beograd

Kvalitetan stan, komforan, delimicno renoviran (spoljna stolarija, malo kupatilo), opremljen američkim plakarima i kompletnom kuhinjom, poseduje... više

349.500€ (3 328 €/m²)

  • 4 soba
  • 105m²
  • 4/7 spratova

Voždovac, Autokomanda, Vojvode Stepe, 2.5, 60m2, 209000 EUR

Autokomanda, Beograd

Funkcionalan, potpuno renoviran stan. Čine ga dnevni boravak, kuhinja, dve spavaće sobe, kupatilo i terasa, grejanje je pomoću električnog kotla... više

209.000€ (3 483 €/m²)

  • 3 soba
  • 60m²
  • 2.sprat

Vidikovački venac, četvotrosoban stan 92m2

Vidikovački venac, Rakovica, Beograd

Stan mereno 92m2 sa terasom i lođom, funkcionalan raspored, četvorosoban po strukturi, pravi porodičan stan, iz hodnika se ulazu u sve prostorije,... više

220.000€ (2 391 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 92m²
  • 2/10 spratova

3.0, Slavujev venac, Jovana Ćirilova, 66, 5m2

Slavujev Venac, Zvezdara, Beograd

3.0, Slavujev venac, 66,5m2, LUX, 3/4, podno grejanje, terasa, lift, trostrano orijentisan. Gradnja visokog kvaliteta, sa po dva stana na spratu,... više

266.000€ (4 030 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 66m²
  • 3/4 spratova

Stari grad, Knez Mihailova - Čika Ljubina

Knez Mihajlova, Stari Grad, Beograd

3,0 69m2 + terasa 4m2, 4/4, lift, toplotne pumpe, lux renoviran, interfon, internet, video nadzor Iako u samom centru Beograda, Čika Ljubina... više

399.000€ (5 465 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 73m²
  • 4/4 spratova

Savski venac, Ekonomski fakultet - Karađorđeva 101m2

Ekonomski fakultet, Savski Venac, Beograd

5.0, 101m2, 1/5, lift, TA, interfon, internet, klima, ktv, podrum, salonac Ulica Karađorđeva je jedna od najstarijih ulica u Beogradu.U blizini... više

349.800€ (3 463 €/m²)

  • 5.0 soba
  • 101m²
  • 1/5 spratova

Palilula, Karaburma - Patrisa Lumumbe, 64m2

Karaburma, Palilula, Beograd

Palilula, Karaburma - Patrisa Lumumbe 3.5, 64m2, VPR/1, TA/struja, telefon, interfon, podrum U ponudi funkcionalan stan, idealan za višečlanu... više

159.500€ (2 492 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 64m²
  • vp/1 spratova

Palilula, Hadžipopovac - Nikodima Milaša, 58m2

Hadžipopovac, Palilula, Beograd

Palilula, Hadžipopovac - Nikodima Milaša 3.0, 58m2 (lođa 3m2), 3/13, CG, lift, interfon U ponudi je trosoban stan površine 58 m² u održavanoj... više

199.900€ (3 446 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 58m²
  • 3/13 spratova