Za upit stan 110000 pronađeno 5006 oglasa

PRODAJA, TROSOBAN PREMIUM STAN - BW RIVIERA

Beograd Na Vodi, Savski Venac, Beograd

BW Riviera - stambeno-poslovni objekat na obali reke, na jedinstvenoj poziciji i mikrolokaciji. Zgrada je projektovana i dizajnirana da svojim... više

892.888€ (6 332 €/m²)

  • 3 soba
  • 141m²
  • 19.sprat

Na prodaju luksuzan četvorosoban stan 180m2 sa dvorištem i garažom – Beli

Dedinje, Savski Venac, Beograd

Na prodaju je luksuzan četvorosoban stan u blizini Belog Dvora, smešten u novoj rezidencijalnoj zgradi visokog kvaliteta. Ova nekretnina pruža... više

900.000€ (5 000 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 180m²
  • Prizemlje/1 spratova

RASKOSAN SALONSKI STAN U NAJUZEM CENTRU SA GARAZOM

Cvetni Trg, Vracar, Beograd

U prilici smo da Vam ponudimo autentican salonski stan u najuzem centru, koji je veoma pazljivo rekonstruisan, prilagodjen savremenim uslovima... više

900.000€ (4 787 €/m²)

  • 5 soba
  • 188m²
  • 3.sprat

Wellport 140kvm ID#26000

Blok 65, Novi Beograd, Beograd

Retko u ponudi ovako luksuzno opremljen stan od 140 m2, na 19/22 spratova, u jednoj od najlepših zgrada na Novom Beogradu Wellport, Stan se... više

840.000€ (6 000 €/m²)

  • 5.0 soba
  • 140m²
  • 19/22 spratova

Savski Venac, Dedinje - Neznanog junaka 131m2

Dedinje, Savski Venac, Beograd

2.0, 131m2, 1/3, LUX, podno grejanje (gas), lift, dva garažna parking mesta, ostava, smart home sistem upravljanja, video nadzor, interfon,... više

990.000€ (7 557 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 131m²
  • 1/3 spratova

Beograd na vodi, Hercegovačka, 146m2

Beograd na vodi, Savski Venac, Beograd

Na prodaju – Luksuzan 4.0 stan u zgradi BW Perla, Beograd na vodi U ponudi je ekskluzivan četvorosoban stan u jednoj od najprestižnijih zgrada... više

998.000€ (6 835 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 146m²
  • 10/25 spratova

Stari grad, centar - Kneza Mihaila, 189m2

Centar, Stari Grad, Beograd

Stari grad, centar - Kneza Mihaila 6.0, 170m2 (terasa 22m2), 5+6/6, CG, klima, lift, telefon, interfon, video nadzor, KATV, internet, podrum... više

888.000€ (5 223 €/m²)

  • 6.0 soba
  • 170m²
  • 5/6 spratova

HRAM, LUKS, 4.0 STAN, CENA NA UPIT

Neimar, Vracar, Beograd

Raskosna, harmonicna i kompaktna novogradnja , nalazi se u najlepsem delu Neimara. Pozicionirana je u jednosmernoj, mirnoj, ozelenjenoj ulici,... više

1.000.000€ (6 756 €/m²)

  • 4 soba
  • 148m²
  • 2.sprat

HRAM, LUKS, 4.0 STAN + BASTA

Neimar, Vracar, Beograd

1.000.000€ (6 711 €/m²)

  • Garsonjera
  • 149m²
  • Prizemlje

Vračar, Kalenić pijaca - Loznička, 319m2, BEZ PROVIZIJE ZA KUPCA!

Kalenić, Vračar, Beograd

Vračar, Kalenić pijaca - Loznička 4.0, 319m2 (dvorište 76m2 i atrijum 66m2), CG, lift, PR/6 Sjajna prilika! Nudimo vam luksuzan stan sa dvorištem... više

1.000.000€ (3 134 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 319m²
  • Prizemlje/6 spratova

Savski venac, Beograd na vodi, Riviera, 3.0, 153m2, 1000000 EUR

Beograd Na Vodi, Beograd

Nova, izuzetno luksuzna zgrada u okviru projekta Beograd na vodi - Riviera, nalaziće se u prvom redu do savske promenade, odmah pored TC Galerija,... više

1.000.000€ (6 535 €/m²)

  • 3 soba
  • 153m²
  • 18.sprat

Savski venac, Centar, Kneza Miloša, 5.0, 203m2, 855000EUR

Kneza Miloša (centar), Beograd

Agencijski ID: 128735, I/IV, klima, lift, francuski balkon, uknjizen, stara gradnja, pogodan za pp, deljiv. Na prodaju izuzetan salonski petosoban... više

855.000€ (4 211 €/m²)

  • 5 soba
  • 203m²
  • 1/4 spratova