Za upit stan 110000 pronađeno 4993 oglasa

Vračar, Kalenić pijaca - Topolska, 82m2

Kalenić, Vračar, Beograd

Vračar, Kalenić pijaca - Topolska 3.0, 82m2 (lođa 6m2), 2/2, EG, interfon U ponudi za prodaju je trosoban stan u jednoj od najlepših ulica... više

320.000€ (3 902 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 82m²
  • 2/2 spratova

Novi Beograd, Blok 60 - Tošin bunar, 84m2 - NEW MINEL

Blok 60, Novi Beograd, Beograd

Novi Beograd, Blok 60 - Tošin bunar - NEW MINEL 4.0, 84m2, 12/22, CG, lift, klima, telefon, interfon, video nadzor, garaža Četvorosoban luksuzan... više

302.940€ (3 606 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 84m²
  • 12/22 spratova

Čukarica, Železnik, Svete Milutinovića, 4.5, 134m2, 294800EUR

Železnik, Beograd

Agencijski ID: 65875, I/III, terasa(2), uknjizen, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking, deljiv, stambena zgrada. Vise informacija... više

294.800€ (2 200 €/m²)

  • 5 soba
  • 134m²
  • 1/3 spratova

Prodaja nameštenog trosobnog stana 99m2 – Stari Grad, Novi Sad, odlična lok

Stari Grad, Novi Sad

Na prodaju je kompletno namešten trosoban stan od 99m2 u Starom Gradu u Novi Sad, u ulici Laze Kostića, na jednoj od najatraktivnijih i najtraženijih... više

321.205€ (3 244 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 99m²
  • 5/6 spratova

Četvorosoban stan NOVI SAD, 321300€

Centar, Novi Sad

Nekretnina koju je nepotrebno opisivati, što će te I po slikama zaključitit a pogotovo kad nekretninu vidite uživo. Adaptirana sa velikim ulaganjem,... više

321.300€ (2 700 €/m²)

  • 4 soba
  • 119m²
  • 4/5 spratova

Vračar, Hram Svetog Save, Lamartinova, 5.0, 99m2, 295000EUR

Vračar (centar), Beograd

Agencijski ID: 113089, II/II, terasa(2), uknjizen, garaza, dvoriste/basta, ostava, deljiv, stambena zgrada. **NEIMAR, 5.0, TERASA 36m2**Petosoban... više

295.000€ (2 979 €/m²)

  • 5 soba
  • 99m²
  • 2/2 spratova

Novi Sad, Novo Naselje, , 5.0, 113m2, 295000EUR

Novo Naselje, Novi Sad

Agencijski ID: 114509, I/II, klima, terasa, uknjizen, novogradnja, parking. U maloj zgradi od 4 stana,fenomenalnog rasporeda kakav se retko... više

295.000€ (2 610 €/m²)

  • 5 soba
  • 113m²
  • 1/2 spratova

Novi Sad, Grbavica, Krilova, 4.0, 115m2, 295000EUR

Grbavica, Novi Sad

Agencijski ID: 120465, II/III, klima, terasa, uknjizen, nov luks, stara gradnja, parking. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska... više

295.000€ (2 565 €/m²)

  • 4 soba
  • 115m²
  • 2/3 spratova

Zemun, Gornji grad, Prvomajska, 3.5, 74m2, 295000EUR

Zemun (gornji Grad), Beograd

Agencijski ID: 121326, XI/XII, klima, lift(3), terasa, uknjizen, luks renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking, podrum, ostava,... više

295.000€ (3 986 €/m²)

  • 4 soba
  • 74m²
  • 11/12 spratova

PRODAJA LUX STANOVA NOVI SAD – CENTAR – SMART STANOVI 0.5 DO 4.0 – POSLOV

Centar, Novi Sad

PRODAJA STANOVA NOVI SAD – LUKSUZAN KOMPLEKS U CENTRU GRADA – SMART STANOVI U ponudi je prodaja stanova Novi Sad u luksuznom stambeno-poslovnom... više

303.918€ (3 165 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 96m²
  • 3/8 spratova

Zemun, Gornji grad, Dragana Rakića, 3.0, 84m2, 304500EUR

Zemun (gornji Grad), Beograd

Agencijski ID: 131674, II/III, dupleks, francuski balkon, terasa, uknjizen, parking, stambena zgrada. Na prodaju luksuzno uredjen duplex u novogradnji... više

304.500€ (3 625 €/m²)

  • 3 soba
  • 84m²
  • 2/3 spratova

Zvezdara, Dimitrija Tucovića, Dimitrija Tucovića, 3.5, 83m2, 305000 EUR

Dimitrija Tucovića, Beograd

Prostran komforan stan u novijoj zgradi na odličnoj lokaciji, u blizini javnog prevoza, škola, vrtića, snabdevanja, bolnice i svih sadržaja... više

305.000€ (3 674 €/m²)

  • 4 soba
  • 83m²
  • 6/7 spratova