Za upit stan 110000 pronađeno 4991 oglasa

VOZDOVAC BANJICA 120m2 , T , 275000e

Banjica, Vozdovac, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Banjica, Crnotravska, 5.0, 120 m2 sa terasom od 15 m2, XXIII od XXIII sprata, dupleks, cg, telefon, 3... više

275.000€ (2 291 €/m²)

  • 5 soba
  • 120m²
  • 23.sprat

SAVSKI VENAC BEOGRAD NA VODI 54m2 , T , 275000e

Beograd Na Vodi, Savski Venac, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Beograd na vodi, Sole, Bulevar Vudroa Vilsona, 2.0, 53.65 m2 sa terasom, I od XVI spratova, cg, telefon,... više

275.000€ (5 092 €/m²)

  • 2 soba
  • 54m²
  • 1.sprat

PRODAJE SE KOMFORAN TROSOBAN STAN U CENTRU GRADA

Botanicka Basta, Palilula, Beograd

U centralnoj gradskoj zoni, izmedju Botanicke baste i Takovske ulice nalazi se ova nekretnina, izuzetno skladne strukture. Stan je klasican... više

275.000€ (3 055 €/m²)

  • 3 soba
  • 90m²
  • 4.sprat

PRODAJA, 2.0 STAN SA 2 GARAZNA MESTA, BW-SOLE

Beograd Na Vodi, Savski Venac, Beograd

Odlican, zavrsen stan, u Beogradu na vodi. Nalazi se na prvom spratu objekta “Sole”, na nekoliko minuta od Galerije i Sava promenade. Zgrada... više

275.000€ (5 092 €/m²)

  • 2 soba
  • 54m²
  • 1.sprat

NA PRODAJU DVOSOBAN STAN - BW ETERNA

Beograd Na Vodi, Savski Venac, Beograd

Na prodaju dvosoban stan u najatraktivnijem delu Beograda – Belgrade Waterfront, zgrada BW Eterna. Stan se nalazi na sedmom spratu i sastoji... više

275.000€ (5 000 €/m²)

  • 2 soba
  • 55m²
  • 7.sprat

Trosoban stan NOVI SAD, 275000€

Liman 3, Novi Sad

****LIMAN , LUX, TROSOBAN. Agencijska oznaka 1100970. Cena 275000 +agencijska proviyija 3%. Retko u prodaji ovako lep trosoban stan na Limanu... više

275.000€ (3 055 €/m²)

  • 3 soba
  • 90m²
  • 3/5 spratova

PRODAJA LUKSUZNOG STANA U VRNJAČKOJ BANJI – 149m², NOVOGRADNJA

Raj, Vrnjačka Banja

Na prodaju luksuzan stan površine 149m² u Vrnjačkoj Banji, na odličnoj lokaciji u blizini Aqua parka "Raj". Stan se nalazi u novogradnji završene... više

275.000€ (1 845 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 149m²
  • 3/3 spratova

Vračar, Hram Sv. Save - Stojana Protića 85m2

Hram Sv. Save, Vračar, Beograd

3.0, 85m2(dve terase), 3/3, mermoterm, internet, interfon, telefon, ktv Vračar je najmanja beogradska opština koja svojom istorijom, zelenim... više

275.000€ (3 235 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 85m²
  • 3/3 spratova

Vračar, Crveni krst, Šumatovačka, 3.0, 69m2, 255000 EUR

Crveni Krst, Beograd

Na vrhunskoj lokaciji, eksluzivan stan na prvom spratu od četiri, u urednoj i dobro održavanoj zgradi. Dvostrano orjentisan, zuzetno svetao... više

255.000€ (3 695 €/m²)

  • 3 soba
  • 69m²
  • 1/4 spratova

Voždovac, Lekino brdo, , 3.0, 96m2, 255000EUR

Voždovac, Beograd

Agencijski ID: 11222, VPR/II, klima, salonski, telefon, terasa, uknjizen, luks renoviran, stara gradnja, podrum, dvorisna zgrada. Na prodaju... više

255.000€ (2 656 €/m²)

  • 3 soba
  • 96m²

Vračar, Južni bulevar, Šumatovačka, 3.0, 69m2, 255000EUR

Vračar (centar), Beograd

Agencijski ID: 130150, I/IV, terasa, uknjizen, podrum. Veoma svetao, dvostrano orijentisan, adaptibilan stan. Iz hodnika se ulazi u sve prostorije:... više

255.000€ (3 695 €/m²)

  • 3 soba
  • 69m²
  • 1/4 spratova

Voždovac, Trošarina, Milisava Đurovića, 4.0, 70m2, 255000EUR

Voždovac, Beograd

Agencijski ID: 118530, II/, nov luks, ulaz mermerni. Prodaje se cetvorosoban stan u ulici Milisava Djurovica na Vozdovcu na drugom spratu sa... više

255.000€ (3 642 €/m²)

  • 4 soba
  • 70m²
  • 2.sprat