Za upit stan 110000 pronađeno 4990 oglasa

Vračar, Cvetni trg, Svetozara Markovića, 2.0, 60m2, 260000EUR

Vračar (centar), Beograd

Agencijski ID: 127231, II/IV, klima, uknjizen, podrum, stambena zgrada. Lep 2.0 stan sa lodjom na prestiznoj lokaciji u centru grada, nedaleko... više

260.000€ (4 333 €/m²)

  • 2 soba
  • 60m²
  • 2/4 spratova

Zvezdara, Mirijevo, Matice srpske, 3.0, 85m2, 260000EUR

Mirijevo I, Beograd

Agencijski ID: 125280, III/III, dupleks, klima, terasa, uknjizen. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni:... više

260.000€ (3 058 €/m²)

  • 3 soba
  • 85m²
  • 3/3 spratova

Sremska Kamenica - Nov, neuseljavan četvorosoban dupleks stan ID#1001189

Sremska Kamenica, Petrovaradin, Novi Sad

Sremska Kamenica. Izdvajamo iz ponude odličan, nov, neuseljavan po strukturi četvorosoban dupleks stan koji se nalazi na lepoj i atraktivnoj... više

281.822€ (2 272 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 124m²
  • 1/2 spratova

Novi Beograd, Bežanijska kosa, Vojvođanska, 3.0, 70m2, 253555EUR

Bežanijska Kosa I, Beograd

Agencijski ID: 124971, I/IV, nov luks, ulaz dobar, u izgradnji, fasada nova, stambena zgrada. Prodaje se stan u izgradnji,zavrsetak 31.12.2026,a... više

253.555€ (3 622 €/m²)

  • 3 soba
  • 70m²
  • 1/4 spratova

Prodaje se salonski stan 140 kvm, na prvom spratu, u užem centru grada

Centar, Medijana, Niš

Prodaje se salonski stan 140 kvm u užem centru grada, u zgradi stare, kvalitetne gradnje. Stan se nalazi na prvom spratu, orjentisan severo... više

283.600€ (2 025 €/m²)

  • 4 soba
  • 140m²
  • 1.sprat

Vračar, na odličnoj lokaciji - 69kvm (64+5)

Čubura, Vračar, Beograd

Veoma svetao, zdrav, funkcionalan, dvostrano orijentisan (jug, zapad) trosoban stan. U mirnom okruženju. Prostorije: dve prostrane spavaće... više

255.000€ (3 984 €/m²)

  • 3 soba
  • 64m²
  • 1/4 spratova

Novi Sad, Centar, Vojvode Mišića, 3.0, 75m2, 262500EUR

Centar, Novi Sad

Agencijski ID: 122872, VPR/, uknjizen, luks renoviran. Sve u stanu je novo, zidovi su svi strugani, gletovani i kreceni. Svi plafoni su novi,... više

262.500€ (3 500 €/m²)

  • 3 soba
  • 75m²

PALILULA BOGOSLOVIJA 101m2 , L , 270000e

Bogoslovija, Palilula, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Bogoslovija, Bore Vukmirovica, 3.0 (adaptibilan u 4.0), 101 m2, lodja, I od III sprata, cg, bez lifta,... više

270.000€ (2 673 €/m²)

  • 3 soba
  • 101m²
  • 1.sprat

PRODAJA, 3.5 STAN, ZARKOVO, CUKARICA

Zarkovo, Cukarica, Beograd

Na prodaju je prostran i svetao troiposoban stan povrsine 103 m2, uTrgovackoj ulici u Zarkovu. Stan je idealan kao investicija, ali i kao porodicni... više

270.000€ (2 621 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 103m²
  • 5.sprat

Četvorosoban stan NOVI SAD, 270000€

Telep, Novi Sad

Telep, blizina Bulevara P. Pavla. Cena stana sa PDV OM I PARKING MESTOM. Agencijska oznaka stana 1102319. Cena stana 270.000eu + 3% agencijske... više

270.000€ (2 454 €/m²)

  • 4 soba
  • 110m²
  • 2/3 spratova

Prodaje se 3.5 stan u centru Zarkova

Žarkovo, Čukarica, Beograd

Prodaje se troiposoban stan u Beogradu, 103 m2(uknjižen na 101 m2), u Trgovačkoj ulici. Stan se nalazi na 5. spratu od 7, u centru Žarkova,... više

270.000€ (2 673 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 101m²
  • 5/7 spratova

Čukarica, Banovo brdo - Blagoja Parovića, 103m2

Banovo Brdo, Čukarica, Beograd

Čukarica, Banovo brdo - Blagoja Parovića 4.5, 103m2 (lođa 4m2), 3/3, CG, telefon, interfon, podrum, parking U ponudi komforan i funkcionalan... više

284.795€ (2 765 €/m²)

  • 4.5 soba
  • 103m²
  • 3/3 spratova