Za upit seoska imanja na prodaju pronađeno 234 oglasa

Rtanj - Bačevica 32kvm+47kvm+18kvm + 505,12ari

Bačevica, Bačevica, Boljevac

Prodaje se porodična kuća od 32m2, VPR + 47m2 štala sa senikom (u osnovi 100m2) + 18m2 pomočni objekat, i još dva neuknjižena objekta, na parceli... više

45.000€ (463 €/m²)

  • 97m²
  • Visoko prizemlje.sprat

Okolno mesto, Bukulja, -, Kuća, 350m2, 1335000 EUR

Bukulja, Aranđelovac

U prilici smo da Vam ponudimo nesvakidašnju nekretninu na izuzetno atraktivoj lokaciji. U pitanju je prelepo uređeno i osmišljeno imanje na... više

1.335.000€ (3 814 €/m²)

  • 350m²

Na prodaju kuča 160m2, na Broju 6

Naselje Nikola Tesla, Niška banja, Niš

Na prodaju domaćinstvo na Broju 6, 7km od centra Niša 160 m2 stambenog prostora i 5 ari zemljišta. Stambeni deo se sastoji od dve stambene jedinice... više

100.000€ (625 €/m²)

  • 160m²
  • Prizemlje

Grocka, Kaluđerica, -, Kuća, 315m2, 320000 EUR

Kaluđerica, Beograd

Odlično imanje na 14a placa, u sklopu kog se nalazi jedna veća kuća ukupne površine 210m2, u tri nivoa - prizemlje, sprat i potkrovlje. Pored... više

320.000€ (1 015 €/m²)

  • 315m²

Porodična kuća, na placu od 24a, 121m2, Gadžin Han

Gadžin Han, Gadžin Han, Gadzin Han

Na prodaju porodično domaćinstvo u Gadžinom Hanu na lokaciji koja je pogodna za miran život i odmor. Ukupna površina placa je 24 ari. Na placu... više

42.000€ (347 €/m²)

  • 121m²
  • Prizemlje

Novi Vinodolski, Centar, Glavna, 3.0, 70m2, 19000EUR

Centar, Novi Vinodolski

Agencijski ID: 130064, 20a, prizemna, struja, telefon, uknjizen, izvorno stanje, ulaz prosecan, stara gradnja, fasada prosecna, parking, dvoriste/basta,... više

19.000€ (271 €/m²)

  • 70m²

- zvezdara sf 2607

Gradska bolnica, Zvezdara, Beograd

U predivnom delu Zvezdare, nadomak Zvezdraske šume, prodaje se plac porvšine 2,18a sa 3 ekonomska domaćinstva. Objekti: I objekat: garaža... više

480.000€ (2 201 €/m²)

  • 218m²
  • .sprat

Kuća sa velikim zemljištem!

Zlatovo, Okolina, Despotovac

Prodajemo ogromno imanje sa kućom, velikim zemljištem pod cerovom šumom i odvojenim ekonomskim objektom. Na samo 16 km od poznate turističke... više

50.000€ (50 000 €/m²)

  • 1m²
  • /2 spratova

Mladenovac, Amerić, gazdinstvo. 104m2, 184m2+85m2, plac 4 ha

Amerić, Mladenovac, Beograd

Gazdinstvo Mladenovac, Amerić, 104m2, 184m2+85m2, plac 4 ha, struja, voda, gasovod, pomoćni objekti, garaža, podrum, šuma U idiličnom ambijentu... više

250.000€ (2 403 €/m²)

  • 104m²
  • Prizemlje

Dve kuce sa velikim placem

Batočina

Kompletno domacinstvo sa dve kuce od kojih glavna imo 390m2, a manja kuca oko 100m2 i nalaze se na velikom placu pa imate velike mogucnosti... više

75.000€ (250 €/m²)

  • 300m²
  • 1/1 spratova

Zaječar – Gornja bela reka 31kvm-1ha 44a 11kvm ID#21435

Gornja Bela Reka, Zaječar, Zaječar

Prodaje se koliba sa pomoćnim zgradama, štalom sa senikom…(31m2, 80m2, 56m2), većina objekata za renoviranje. Imanje 1ha 20a 93m2, sa 5 povezanih... više

13.000€ (419 €/m²)

  • 31m²
  • Prizemlje

Sremska Mitrovica, Ležimir, Banovac, 2.5, 140m2, 150000EUR

Ležimir, Sremska Mitrovica

Agencijski ID: 121900, 53.69a, spratna, struja, klima, terasa, uknjizen, izvorno stanje, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, parking, dvoriste/basta,... više

150.000€ (1 071 €/m²)

  • 140m²