Altina, Zemun, Beograd
Zemun, Altina - Viktora Starčića kuća, 6.0, 273m2 (terasa 8m2), Po+PR+PTK, EG, podrum, parking, garaža, struja, voda, asfalt, plac 5 ari U... više
389.000€ (1 424 €/m²)
Stapar, Okolina, Sombor
KUĆA! Stapar. Na velikoj parceli od 1152m2 nalazi se porodično domaćinstvo sa dva stambena objekta,pomoćnim objektima i baštama.Prvi stambeni... više
65.000€ (300 €/m²)
Denino Brdo, Kragujevac, Kragujevac
Na prodaju kuća na Deninom Brdu. Kuća ima 200 m2 i 103 m2 pomoćnog objekta. Kuća ima dve etaže i suteren u kome se nalazi kotlarnica .U prizemlju... više
165.000€ (825 €/m²)
Barajevo, Beograd
Barajevo, Glumčevo Brdo, prodajemo porodično domaćinstvo, koje čine: porodična stambena zgrada sa poslovnim delom, ukupne površine 711m2 i građevinsko... više
383.000€ (451 €/m²)
Veliki Popović, Okolina, Despotovac
Zamislite da se svakog jutra budite u prostranoj, kompletno sređenoj kući na dva sprata, okruženi mirom i zelenilom, a da vam posao – bukvalno... više
250.000€ (365 €/m²)
Donji Komren, Crveni krst, Niš
Na prodaju prelepo domaćinstvo u Donjem Komrenu, Crveni krst. Pogodno za četiri porodice. Ukupna površina placa je 1060m2, sastoji se od tri... više
375.000€ (750 €/m²)
Bačevica, Boljevac, Boljevac
Prodaje se srušena uknjižena porodična kuća od 32m2 + 29m2 pomoćni objekat, na parceli – građevinsko zemljište od 12a 88m2, istočno od planine... više
7.000€ (218 €/m²)
Gornji Račnik, Okolina, Jagodina
Kuća spada u red najstarijih i najlepših kuća iz 18 veka koja osim građevinske i tržišne vrednosti ima veoma autentičnu istorijsku vrednost,... više
50.000€ (510 €/m²)
Bilić, Okolina, Sombor
SALAŠ! Bilićko naselje,starije salašarsko domaćinstvo,kuće sa dodatnim prostorm 209m2,opremljeno za život,ekonomsko dvorište i zemlje okolo... više
51.500€ (246 €/m²)
Bukulja, Aranđelovac
U prilici smo da Vam ponudimo nesvakidašnju nekretninu na izuzetno atraktivoj lokaciji. U pitanju je prelepo uređeno i osmišljeno imanje na... više
980.000€ (2 800 €/m²)
Boždarevac, Barajevo, Beograd
Izuzetna nekretnina u Barajevu: stambeno-komercijalna prilika Dobrodošli u investiciju za svaku preporuku. Ova komercijalna nekretnina u srcu... više
157.000€ (301 €/m²)
Obrenovac (mesto), Obrenovac, Beograd
Prodaje se funkcionalna porodična kuća na 4 ara placa, ukupne površine 218 m², sa čak 3 zasebne stambene jedinice — savršeno za višečlanu porodicu,... više
210.000€ (963 €/m²)