Za upit seoska imanja na prodaju pronađeno 234 oglasa

Prodaje se nova kuća sa bazenom i prelepim dvorištem, Vrandol

Bela Palanka, Bela Palanka, Bela Palanka

Prodaje se kuća sa bazenom i pomoćnim objektima površine 160m2. Kuća i ovo prelepo imanje zauzima dve parcele ukupne površine 1908m2. Ovo... više

300.000€ (1 875 €/m²)

  • 160m²
  • Prizemlje/2 spratova

Seosko gazdinstvo sa starom kućom od 89 m2 i 15854 m2 zemlje

Orašje, Vlasotince, Vlasotince

Na prodaju stara kuća - za renoviranje u selu Orašje, kraj glavnog asvaltnog puta, blizu Vlasotinca. Okućnicu čine parcele ukupne... više

16.000€ (179 €/m²)

  • 89m²
  • Prizemlje

Etno selo na 2.2ha sa kucom,vajatima i bazenom

Vrbica, Aranđelovac

Etno kompleks na 2,2 ha sa kućom, vajatima, bazenom i razvijenim biznisom – mirna oaza nadomak Aranđelovca Prodaje se autentičan etno kompleks... više

290.000€ (1 035 €/m²)

  • 280m²

Okolno mesto, Bukulja, -, Kuća, 350m2, 1080000 EUR

Bukulja, Aranđelovac

U prilici smo da Vam ponudimo nesvakidašnju nekretninu na izuzetno atraktivoj lokaciji. U pitanju je prelepo uređeno i osmišljeno imanje na... više

1.080.000€ (3 085 €/m²)

  • 350m²

Kuća 122m2 + pomoćne kuće 50m2 + 150m2, 25 ari placa, Zvečka, Obrenovac - 1

Zvečka, Obrenovac, Beograd

Na prodaju prostrano i funkcionalno imanje idealno za porodični život, ali i za razne poslovne ili hobističke namene. Nekretnina se nalazi u... više

158.000€ (1 295 €/m²)

  • 122m²
  • .sprat

Kuća 130m2 , plac 24 ara + 1, 4 ha poljoprivrednog zemljišta, Poljane, Obreno

Poljane, Obrenovac, Beograd

Na prodaju kuća površine 130m², koja se nalazi na prostranom placu od 24 ara, a uz kuću se prodaje i 1,4 hektara poljoprivrednog zemljišta,... više

48.000€ (369 €/m²)

  • 130m²
  • .sprat

Pećinci, Šimanovci, Živojina Niška, 5.5, 310m2, 330000EUR

Šimanovci, Pećinci

Agencijski ID: 93039, 28a, spratna, francuski balkon, terasa, uknjizen. Prodaje se porodicno imanje u Simanovcima. Idealna lokacija. Imanje... više

330.000€ (1 064 €/m²)

  • 310m²

Kuća 120 m², 40 ari, Ub, Vrelo – 65 000 €

Vrelo, Okolina, Ub

• Na prodaju kuća u mestu Vrelo kod Uba površine 120m2, spratnosti Po+Pr+PK na građevinskom placu od 39,51 ari. • Struktura: Prizemlje se sastoji... više

65.000€ (541 €/m²)

  • 120m²
  • .sprat

Boljevac, Rtanj – Valakonje 94kvm +7ha 06a 75kvm ID#19633

Valakonje, Boljevac, Boljevac

Prodaje se kuća 94kvm sa imanjem od 7ha 06a 75m2, u ataru sela Valakonje, sa pomoćnim objektom-štala sa senikom, podrum, bunar, struja, u delu... više

55.000€ (585 €/m²)

  • 94m²
  • Nisko prizemlje.sprat

Prodaja, Kuća, Varvarin

Varvarin

Prodaje se komplatno imanje sa dve odvojene kuce od 106 m2 i 124 m2 u osnovi, sa pomocnim objektima, na placu povrsine 95,66 ari. U cenu ulazi... više

150.000€ (652 €/m²)

  • 230m²
  • Prizemlje

Voždovac, Beli potok, -, Kuća, 465m2, 620000 EUR

Beli Potok, Beograd

Nesvakidašnja, JEDINSTVENA ponuda, nadomak Beograda, prelepo imanje od 12.5a na kom se nalaze dve kuće - prva je 256m2, strukture 7.0, a druga... više

620.000€ (1 333 €/m²)

  • 465m²

Rtanj – Bačevica 54kvm + 11ha 44a 30kvm ID#24118

Bačevica, Boljevac, Boljevac

Prodaje se imanje sa kućom (54m2), pomoćnim objektima (43+59+67) 11ha 44a 30m2 sa dodatnim imanjem površine 7ha 46a 35m2 ukupno: 18ha 90a 65m2,... više

55.000€ (1 018 €/m²)

  • 54m²
  • Prizemlje