Za upit radio san mali oglasi pronađeno 2647 oglasa

Surčin, Radiofar, Autoput za Zagreb, 1.5, 55m2, 101750EUR

Radiofar, Beograd

Agencijski ID: 130604, III/, klima, terasa, nov, ulaz dobar, u izgradnji, fasada nova, garaza, parking. Prodaja stanova u novogradnji – Radiofar,... više

101.750€ (1 850 €/m²)

  • 2 soba
  • 55m²
  • 3.sprat

Novogradnja, Dvoiposoban, Palilula,Parking, PDV, lift

Kalač brdo, Palilula, Niš

Eksluzivna prodaja stana u izgradnji na Paliluli, sa panoramskim pogledom na grad. Durmitorska ulica, u neposrednoj blizini Hotela „Tami residence“... više

96.970€ (1 763 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 55m²
  • 1/5 spratova

Palilula, Karaburma, Roda, 2.0, 56m2, 144999EUR

Karaburma, Beograd

Agencijski ID: 125928, PSUT/IV, terasa, garaza, stambena zgrada. Jedinstvena prilika – stan sa privatnim dvoristem i garazom - 56+50m2! Na prodaju... više

144.999€ (2 589 €/m²)

  • 2 soba
  • 56m²

Dvosoban stan 56 m2 u centru Niške Banje

Niška banja, Niška banja, Niš

Prodaje se salonski dvosoban stan u centru Niške Banje nadomak šetališta, na prvom spratu u kući, uknjižene površine 56m2. Stan se sastoji... više

90.000€ (1 607 €/m²)

  • 2 soba
  • 56m²
  • 1.sprat

Novi Sad, Liman 2, , 2.0, 56m2, 180000EUR

Liman 2, Novi Sad

Agencijski ID: 131297, V/VIII, klima, lift, terasa, uknjizen, podrum, ostava, stambena zgrada. STAN KAKAV SE VISE NE ZIDA.! LAKO MOZE BITI TROSOBAN,... više

180.000€ (3 214 €/m²)

  • 2 soba
  • 56m²
  • 5/8 spratova

Novi Sad, Veternik, , 2.0, 56m2, 127295EUR

Novi Sad

Agencijski ID: 131454, II/, terasa, u izgradnji. Dvosoban stan sa terasom u urbanoj vili na Adicama. Kvalitetna gradnja. Grejanje na gas. Uracunat... više

127.295€ (2 273 €/m²)

  • 2 soba
  • 56m²
  • 2.sprat

Novi Sad, Železnička Stanica, Gagarinova, 2.0, 56m2, 143000EUR

Železnička Stanica, Novi Sad

Agencijski ID: 128982, X/, klima, lift, terasa. Na prodaju klasican dvosoban stan u neposrednoj blizini Zeleznicke stanice na desetom spratu... više

143.000€ (2 553 €/m²)

  • 2 soba
  • 56m²
  • 10.sprat

Mirijevo– moderan stan, novogradnja lux ID#1619

Mirijevo, Zvezdara, Beograd

NOVOGRADNJA MIRIJEVO – MODERAN STAN U PRIRODNOM OKRUŽENJU Cena stana je 136000 eur sa uračunatim PDV(10%) Predstavljamo vam jedinstvenu priliku... više

136.000€ (2 428 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 56m²
  • 3/4 spratova

Luksuzno opremljen stan u Wing kompleksu

Akva Park, Jagodina

Veci luksuzan stan smešten u njedinstvenom Turističko-stambenom naselju Wing-apartmani koji se nalazi u ekstra zoni turističkog centra Jagodine.... više

80.080€ (1 430 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 56m²
  • 2/6 spratova

Palilula, Hadžipopovac - Primorska, 56m2

Hadžipopovac, Palilula, Beograd

Palilula, Hadžipopovac - Primorska 2.0, 56m2 (lođa 9m2), 2/4, EG, lift, telefon, interfon, garaža Stan u izgradnji, na odličnoj lokaciji,... više

206.500€ (3 687 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 56m²
  • 2/4 spratova

Funkcionalan dvoiposoban stan sa terasom

Somborska, Pantelej, Niš

Dvoiposoban stan u izgradnji – 56,27 m² sa balkonom U ponudi je funkcionalan dvoiposoban stan površine 56,27 m² (sa balkonom), dostupan na... više

98.000€ (1 750 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 56m²
  • 3/4 spratova

Vračar, Čubura - Cerska 56m2

Čubura, Vračar, Beograd

3.0, 56m2, SUT/4, novogradnja, EG, interfon Vračar je centralna, najmanja i jedna od najlepših beogradskih opština koja svojim istorijskim,... više

168.000€ (3 000 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 56m²
  • Suteren/4 spratova