Za upit radio san mali oglasi pronađeno 2647 oglasa

Zemun, Novi grad, Kranjska, 2.5, 55m2, 174900EUR

Zemun (novi Grad), Beograd

Agencijski ID: 130366, nov luks, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking, stambena zgrada. Prodaje se stan kao atelje 55 m2,na visokom... više

174.900€ (3 180 €/m²)

  • 3 soba
  • 55m²

Savski venac, Humska, , 2.0, 55m2, 228000EUR

Humska, Beograd

Agencijski ID: 129831, PR/III, klima, lift, telefon, terasa, nov, novogradnja, fasada nova, parking, stambena zgrada. Prodaja luksuznog stana,... više

228.000€ (4 145 €/m²)

  • 2 soba
  • 55m²

Novi Sad, Liman 4, , 3.0, 55m2, 135215EUR

Liman 4, Novi Sad

Agencijski ID: 130731, VPR/IV, lift, terasa. Prodaja LIMAN 5, NOVI *STAN SA STILOM* 55,19 m2, u izgradnji. Povrat PDV. 2 spavace sobe 11,06... više

135.215€ (2 458 €/m²)

  • 3 soba
  • 55m²

Lokal 55 m2, prizemlje sa mogućnošću kupovine još 85 m2 - Kragujevac, Pivar

Pivara, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju lokal površine 55 m2, u izgradnji u Kragujevcu, u naselju Pivara. Lokal se sastoji iz jedne velike prostorije i mokrog čvora. Postoji... više

145.635€ (2 647 €/m²)

  • 55m²
  • Prizemlje/3 spratova

Zvezdara, Mirijevo 2, Dimitrija Paramendića, 2.0, 55m2, 121000EUR

Mirijevo Ii, Beograd

Agencijski ID: 126781, PR/III, novogradnja, stambena zgrada. Zgrada je pozicionirana na odlicnoj lokaciji, u mirnoj ulici gotovo bez buke.... više

121.000€ (2 200 €/m²)

  • 2 soba
  • 55m²

Sremska Mitrovica, Manđelos, , 1.0, 55m2, 29000EUR

Manđelos, Sremska Mitrovica

Agencijski ID: 126664, 37.51a, spratna, jedan sprat, struja, uknjizen, renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, garaza, parking,... više

29.000€ (527 €/m²)

  • 55m²

Novi Sad, Novo Naselje, Todora Toze Jovanovića , 3.0, 55m2, 156000EUR

Novo Naselje, Novi Sad

Agencijski ID: 126530, I/IV, klima, lift, terasa, uknjizen. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni:... više

156.000€ (2 836 €/m²)

  • 3 soba
  • 55m²
  • 1/4 spratova

Novi Sad, Novo Naselje, , 2.5, 55m2, 127000EUR

Novo Naselje, Novi Sad

Agencijski ID: 116566, III/V, klima, lift, terasa, uknjizen, parking, podrum, ostava. HITNO!Na prodaju funkcionalan, dvoiposoban stan na Novom... više

127.000€ (2 309 €/m²)

  • 3 soba
  • 55m²
  • 3/5 spratova

Novi Sad, Centar, Laze Kostića, 2.5, 55m2, 150000EUR

Centar, Novi Sad

Agencijski ID: 113022, III/IV, terasa, uknjizen, izvorno stanje. Prodaje se dvoiposoban stan u centru grada. Stan se nalazi trecem od cetiri... više

150.000€ (2 727 €/m²)

  • 3 soba
  • 55m²
  • 3/4 spratova

Savski venac, Beograd na vodi, Bulevar Vudroa Vilsona, 2.0, 55m2, 330000EUR

Beograd Na Vodi, Beograd

Agencijski ID: 100424, X/XVII, lift, terasa, uknjizen, nov luks, novogradnja, garaza. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska... više

330.000€ (6 000 €/m²)

  • 2 soba
  • 55m²
  • 10/17 spratova

Surčin, Radiofar, Autoput za Zagreb, 1.5, 55m2, 101850EUR

Radiofar, Beograd

Agencijski ID: 130600, II/, klima, terasa, nov, ulaz dobar, u izgradnji, fasada nova, garaza, parking. Prodaja stanova u novogradnji – Radiofar,... više

101.850€ (1 851 €/m²)

  • 2 soba
  • 55m²
  • 2.sprat

Surčin, Radiofar, Autoput za Zagreb, 1.5, 55m2, 101750EUR

Radiofar, Beograd

Agencijski ID: 130597, I/, klima, terasa, nov, ulaz dobar, u izgradnji, fasada nova, garaza, parking. Prodaja stanova u novogradnji – Radiofar,... više

101.750€ (1 850 €/m²)

  • 2 soba
  • 55m²
  • 1.sprat