Za upit radio san mali oglasi pronađeno 2647 oglasa

Palilula, Bogoslovija - Mije Kovačevića 56m2

Bogoslovija, Palilula, Beograd

3.0, 56m2 plus lođa 1.5m2, 1/2, grejanje na struju, salonac, klima, interfon, internet, ktv, podrum. Kao nastavak Ruzveltove ulice, od spomen... više

175.000€ (3 125 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 56m²
  • 1/2 spratova

Na prodaju trosoban stan na Panteleju

Somborska, Pantelej, Niš

Prodaje se funkcionalan i moderno projektovan trosoban stan površine 56,27 m², idealan kako za porodično stanovanje tako i kao investicija.... više

98.000€ (1 750 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 56m²
  • 1/3 spratova

Dvoiposoban stan u novogradnji, Pantelej

Pantelej, Niš

Na prodaju dvoiposoban stan u kvalitetnoj novogradnji na Panteleju. Dostupan na 1.spratu stambene zgrade sa liftom. (PR + 4) Kvadratura: 56,43... više

101.574€ (1 813 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 56m²
  • 1/4 spratova

Novi Sad, Bulevar Oslobođenja, Bulevar oslobođenja, 3.0, 56m2, 150000EUR

Bulevar Oslobođenja, Novi Sad

Agencijski ID: 128116, IX/X, lift, uknjizen, stara gradnja, podrum, stambena zgrada. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska... više

150.000€ (2 678 €/m²)

  • 3 soba
  • 56m²
  • 9/10 spratova

Novi Sad, Nova Detelinara, , 2.5, 56m2, 156408EUR

Nova Detelinara, Novi Sad

Agencijski ID: 129960, III/III, lift. NOVA DETELINARA LUX 2,5-ban stan 55,86 m2, okrenut dvoristno. Privatni ulaz do stana. Parket. Vrhunska... više

156.408€ (2 793 €/m²)

  • 3 soba
  • 56m²
  • 3/3 spratova

Novi Sad, Sremska Kamenica, , 3.0, 56m2, 154000EUR

Novi Sad

Agencijski ID: 125025, PR/, terasa, nov luks. U prodaji su luksuzno opremljeni trosobni stanovi u izgradnji u mirnom delu Sremske Kamenice,... više

154.000€ (2 750 €/m²)

  • 3 soba
  • 56m²

Novi Sad, Centar, Maksima Gorkog, 2.0, 56m2, 130000EUR

Centar, Novi Sad

Agencijski ID: 123777, IV/, terasa, uknjizen, izvorno stanje. Na prodaju klasican dvosoban stan 56m2 u Maksima Gorkog ulici na cetvrtom spratu... više

130.000€ (2 321 €/m²)

  • 2 soba
  • 56m²
  • 4.sprat

Novi Sad, Rotkvarija, , 2.5, 56m2, 142000EUR

Rotkvarija, Novi Sad

Agencijski ID: 119262, III/III, klima, terasa, stambena zgrada. Atraktivna lokacija, na samo 2 minuta hoda do pesacke zone u centru grada. Sastoji... više

142.000€ (2 535 €/m²)

  • 3 soba
  • 56m²
  • 3/3 spratova

Novi Sad, Rotkvarija, Bulevar kralja Petra I, 2.0, 56m2, 159900EUR

Rotkvarija, Novi Sad

Agencijski ID: 118748, VII/VIII, lift(2), terasa, uknjizen, luks renoviran. Luksuzan stan na najtrazenijoj lokaciji – spreman za useljenje bez... više

159.900€ (2 855 €/m²)

  • 2 soba
  • 56m²
  • 7/8 spratova

Tivat, Centar, Markuševina , 2.0, 56m2, 224100EUR

Centar, Tivat

Agencijski ID: 108994, PR/II, terasa, nov, u izgradnji, garaza, parking, stambena zgrada. Kompleks ima 5.500m2 infrastrukture: podzemne garaze,... više

224.100€ (4 001 €/m²)

  • 2 soba
  • 56m²

Surčin, Radiofar, Autoput za Zagreb, 2.0, 56m2, 103600EUR

Radiofar, Beograd

Agencijski ID: 130495, PR/. Prodaja stanova u novogradnji – Radio Far, Surcin U ponudi je moderan stambeno-poslovni kompleks u izgradnji, smesten... više

103.600€ (1 850 €/m²)

  • 2 soba
  • 56m²

Dorćol, salonac - Strahinjića Bana 60kvm (56+4)

Dorćol, Stari Grad, Beograd

Kompletno renoviran salonac na najatraktivnijoj lokaciji u centru grada, u srcu Dorćola. Blizina restorana, kafića, marketa, Kalemegdana i svih... više

319.000€ (5 696 €/m²)

  • 3 soba
  • 56m²
  • 3/6 spratova