Novi Sad
Agencijski ID: 90882, IV/IV, klima, lift, terasa, uknjizen, novogradnja, podrum, ostava. Galerija na bulevaru patrijaha pavla 4 sprat sa liftom... više
90.000€ (1 698 €/m²)
Voždovac, Beograd
Agencijski ID: 89390, III/VI, lift, terasa, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, stambena zgrada. Samo za kes , moze da se overi kod notara... više
163.200€ (3 079 €/m²)
Radiofar, Beograd
Agencijski ID: 130498, I/. Prodaja stanova u novogradnji – Radio Far, Surcin U ponudi je moderan stambeno-poslovni kompleks u izgradnji, smesten... više
98.050€ (1 850 €/m²)
Radiofar, Beograd
Agencijski ID: 130553, II/. Prodaja stanova u novogradnji – Radio Far, Surcin U ponudi je moderan stambeno-poslovni kompleks u izgradnji, smesten... više
98.050€ (1 850 €/m²)
Radiofar, Beograd
Agencijski ID: 130557, III/, klima, terasa, nov, ulaz dobar, u izgradnji, fasada nova, garaza, parking. Prodaja stanova u novogradnji – Radio... više
98.050€ (1 850 €/m²)
Čair, Medijana, Niš
Na prodaju dvosoban stan novije gradnje na top lokaciji u blizini parka Čair i centra grada, 54 m2, cg, stolarija drvo-aluminijum, blind vrata,... više
135.000€ (2 500 €/m²)
Autokomanda, Voždovac, Beograd
Voždovac, Autokomanda - Ustanička 2.0, 54m2 (terasa 3m2), 3/8, CG, lift, telefon, interfon, garaža U ponudi stanovi u luksuznom stambeno-poslovnom... više
205.200€ (3 800 €/m²)
Duvanište, Medijana, Niš
Na prodaju dvosoban stan u useljivoj novogradnji u Duvaništu u blizini Merkatora. Nalazi se na 3.spratu zgrade sa liftom. Odlična lokacija za... više
117.200€ (2 170 €/m²)
Pivara, Kragujevac, Kragujevac
Na prodaju stan površine 54 m2, u izgradnji u Kragujevcu, u naselju Pivara. Od prostorija ima, uz hodnik i dnevni boravak sa trpezarijom, dve... više
110.880€ (2 053 €/m²)
Novo Naselje, Novi Sad
Agencijski ID: 130980, I/, terasa, uknjizen. Na prodaju dvosoban stan od 54m2 u ulici Partizanskih baza prvi sprat. Uknjizen. Ima terasu.... više
135.000€ (2 500 €/m²)
Voždovac, Beograd
Agencijski ID: 131436, I/V, lift, terasa, uknjizen, stambena zgrada. Nov luksuzno opremljen dvosoban stan od 54m2, smesten u novogradnji na... više
270.000€ (5 000 €/m²)
Petrovaradin, Novi Sad
Agencijski ID: 131642, I/II, terasa. Prodaja PETROVARADIN NOVI *ELEGANCIJA* 54m2, u izgradnji. POVRAT PDV. Dnevna soba sa trpezarijom je velika... više
91.800€ (1 700 €/m²)