Pantelej, Niš
Niš, Pantelej - Gornjomatejevačka, prodaje se odličan stan 54m2, u novogradnji, na 1. spratu od 3 u zgradi sa liftom. Sastoji se iz ulaznog... više
96.000€ (1 777 €/m²)
Somborska, Pantelej, Niš
Na prodaju funkcionalan i moderno projektovan trosoban stan površine 53,81 m² (sa balkonom), u objektu koji je trenutno u izgradnji. Stan se... više
94.500€ (1 750 €/m²)
Brzeće, Kopaonik, Kopaonik
U ponudi lux novogradnja-stambeno poslovni objekat, sa smeštajnim kapacitetom od 24 apartmana i dva lokala u naselju Brzeće na Kopaoniku. Nalazi... više
109.000€ (2 018 €/m²)
Zvezdara, Beograd
Agencijski ID: 126996, V/VIII, klima, lift, terasa, uknjizen, nov luks, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking, stambena zgrada. Novogradnja,... više
199.000€ (3 685 €/m²)
Somborska, Pantelej, Niš
94.500€ (1 750 €/m²)
Telep, Novi Sad
Agencijski ID: 126876, I/IV, lift, terasa. POVOLJNO!!!NOVOGRADNJA!!!Na , prodaju nov trosoban stan na Telepu u veoma kvalitetnoj zgradi. Stan... više
139.500€ (2 583 €/m²)
Staro groblje, Palilula, Niš
Na prodaju dvosoban stan na idealnoj lokaciji, kako za stanovanje, tako i za izdavanje. Stan se nalazi u blizini FZNR-A i DIF-a, desetak minuta... više
118.000€ (2 185 €/m²)
Bulevar Evrope, Novi Sad
Agencijski ID: 128329, V/V, klima, lift, terasa, uknjizen, stambena zgrada. Prelep stan na Bulevaru Evrope. Renoviran. 54m2, V sprat ima lift.... više
140.000€ (2 592 €/m²)
Sajam, Novi Sad
Agencijski ID: 128160, II/IV, terasa, uknjizen, renoviran, podrum, ostava. Na prodaju kompletno renoviran trosoban stan od 54m2 u Micurinovoj... više
155.000€ (2 870 €/m²)
Stari Grad, Beograd
Agencijski ID: 125479, SUT/III, uknjizen. STAN U SUTERENU...Uknjizen na 30m2 +24 m2 koji du na legalizaciji. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs... više
150.000€ (2 777 €/m²)
Nova Detelinara, Novi Sad
Agencijski ID: 117856, PR/VI, klima, lift, terasa, ulaz mermerni. Prodaje se stan 54,77 m2, na Novoj Detelinari. Povrat PDV. Odlican stan na... više
151.200€ (2 800 €/m²)
Podbara, Novi Sad
Agencijski ID: 116808, III/IV, klima, lift, terasa, nov luks, novogradnja, parking. Prodaje se stan, 54m2, na Podbari u delu blizu Keja. Plan:... više
154.000€ (2 851 €/m²)