Za upit radio san mali oglasi pronađeno 2647 oglasa

Voždovac, Autokomanda - Vojvode Stepe, 53m2

Autokomanda, Voždovac, Beograd

Voždovac, Autokomanda - Vojvode Stepe 2.0, 53m2 (terasa 4m2), 2/8, EG-podno grejanje, lift, telefon, interfon, garaža Izdvajamo iz ponude... više

211.167€ (3 984 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 53m²
  • 2/8 spratova

Čukarica, Banovo brdo - Karpoševa, 53m2

Banovo Brdo, Čukarica, Beograd

Čukarica, Banovo brdo - Karpoševa 2.0, 53m2 (terasa 3m2), 3/4, EG-podno grejanje, lift, interfon Odličan dvosoban stan u kvalitetnoj novogradnji... više

186.760€ (3 523 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 53m²
  • 3/4 spratova

Zvezdara, Zeleno brdo - Bulevar kralja Aleksandra, 53m2

Zeleno Brdo, Zvezdara, Beograd

Zvezdara, Zeleno brdo - Bulevar kralja Aleksandra 3.0, 53m2 (terasa 5m2), 5/8, EG, lift, telefon, interfon, podrum Na prodaju funkcionalan,... više

199.920€ (3 772 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 53m²
  • 5/8 spratova

Voždovac, Autokomanda - Ustanička, 53m2

Autokomanda, Voždovac, Beograd

Voždovac, Autokomanda - Ustanička 2.0, 53m2 (terasa 3m2), 1/8, CG, lift, telefon, interfon, garaža Stan se nalazi u savremenom stambeno-poslovnom... više

201.400€ (3 800 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 53m²
  • 1/8 spratova

Prodaja stanova Petrovaradin –trosoban stan Novi Sad , cene su sa PDV om MOZE

Petrovaradin, Petrovaradin, Novi Sad

Stanovi na prodaju Novi Sad – Novogradnja sa jednosobnim, dvosobnim, trosobnim i četvorosobnim stanovima Stanovi na prodaju u Novom Sadu u... više

114.125€ (2 153 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 53m²
  • Potkrovlje/3 spratova

Trosoban stan u novogradnji

Knjaževačka, Pantelej, Niš

Prodaju savremeno koncipiran stan u kvalitetnoj novogradnji, površine 53m², na jednoj od najatraktivnijih lokacija u gradu. Stan odiše funkcionalnošću... više

111.000€ (2 094 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 53m²
  • 3/4 spratova

Novi Sad, Grbavica, Bulevar Cara Lazara, 2.0, 53m2, 140400EUR

Grbavica, Novi Sad

Agencijski ID: 127813, II/V, lift, terasa, uknjizen, parking. Na prodaju kompletno namesten dvosoban stan na Bulevaru Cara Lazara, drugi sprat... više

140.400€ (2 649 €/m²)

  • 2 soba
  • 53m²
  • 2/5 spratova

Novi Sad, Bulevar Oslobođenja, Bulevar oslobođenja, 2.0, 53m2, 164300EUR

Bulevar Oslobođenja, Novi Sad

Agencijski ID: 124810, IV/VII, lift, terasa, uknjizen. Prodaje se izuzetno funkcionalan i svetao stan povrsine 53m², smesten na cetvrtom spratu... više

164.300€ (3 100 €/m²)

  • 2 soba
  • 53m²
  • 4/7 spratova

Novi Sad, Telep, Futoški put , 3.0, 53m2, 124550EUR

Telep, Novi Sad

Agencijski ID: 116502, V/V, u izgradnji. Na prodaju manji trosoban stan na Futoskom putu. Useljiv kraja 2026.. Cena je sa PDV-om. Vise informacija... više

124.550€ (2 350 €/m²)

  • 3 soba
  • 53m²
  • 5/5 spratova

Zlatibor, Obudojevica, Ugostiteljska , 2.0, 53m2, 90100EUR

Obudojevica, Zlatibor

Agencijski ID: 112470, NPR/IV, lift, terasa, novogradnja, parking. U ponudi apartman na Zlatiboru sa prelepim pogledom u novogradnji. Poseduje... više

90.100€ (1 700 €/m²)

  • 2 soba
  • 53m²

Tivat, Centar, Markuševina , 2.0, 53m2, 214200EUR

Centar, Tivat

Agencijski ID: 108991, PR/II, terasa, nov, u izgradnji, stambena zgrada. Kompleks ima 5.500m2 infrastrukture: podzemne garaze, teretana, sauna,... više

214.200€ (4 041 €/m²)

  • 2 soba
  • 53m²

Savski venac, Beograd na vodi, Bulevar Vudroa Vilsona , 2.0, 53m2, 315000EUR

Beograd Na Vodi, Beograd

Agencijski ID: 103745, XI/, klima, lift, terasa, nov luks, novogradnja, parking, podrum. Prodajem stan u okviru kompleksa Beograd na vodi, zgrada... više

315.000€ (5 943 €/m²)

  • 2 soba
  • 53m²
  • 11.sprat