Za upit radio san mali oglasi pronađeno 2647 oglasa

Novi Sad, Sremska Kamenica, , 3.0, 50m2, 137500EUR

Novi Sad

Agencijski ID: 125022, PR/, terasa, nov luks, u izgradnji. U prodaji su luksuzno opremljeni trosobni stanovi u izgradnji u mirnom delu Sremske... više

137.500€ (2 750 €/m²)

  • 3 soba
  • 50m²

Zvezdara, Đeram pijaca, Bulevar kralja Aleksandra, 2.0, 50m2, 225000EUR

Zvezdara, Beograd

Agencijski ID: 123525, III/VII, lift, terasa(2), nov, novogradnja, fasada nova, parking. Novogradnja , mogucnost kupovine parking mesta po ceni... više

225.000€ (4 500 €/m²)

  • 2 soba
  • 50m²
  • 3/7 spratova

Kotor, Morinj, , 3.0, 50m2, 50000EUR

Morinj, Kotor

Agencijski ID: 121328, PR/, uknjizen. Mirno mesto, pogodno za koriscenje/izdavanje vecoj porodici. Stan u montaznoj kuci koja je izgradjena... više

50.000€ (1 000 €/m²)

  • 3 soba
  • 50m²

Novi Sad, Socijalno, Slovačka , 3.0, 50m2, 115000EUR

Socijalno, Novi Sad

Agencijski ID: 117762, V/V, uknjizen. Na prodaju je jedinstven stan u potkrovlju zgrade, smesten na petom spratu, bez lifta, u neposrednoj blizini... više

115.000€ (2 300 €/m²)

  • 3 soba
  • 50m²
  • 5/5 spratova

Novi Sad, Sajam, , 2.0, 50m2, 146102EUR

Sajam, Novi Sad

Agencijski ID: 129902, V/VI, ulaz mermerni, novogradnja. *SAJAM LUX* - 50,38 m2, u izgradnji. Savrsen raspored i pozicija stana. Povrat PDV.... više

146.102€ (2 922 €/m²)

  • 2 soba
  • 50m²
  • 5/6 spratova

Novi Sad, Sajam, , 2.0, 50m2, 144710EUR

Sajam, Novi Sad

Agencijski ID: 117007, III/VI, lift, ulaz mermerni, novogradnja. Prodaja - SAJAM LUX 49,90 m2, 2 -soban, u izgradnji. Povrat PDV. LIFT. Pogled... više

144.710€ (2 894 €/m²)

  • 2 soba
  • 50m²
  • 3/6 spratova

Novi Sad, Centar, Pupinova palata, 2.0, 50m2, 247500EUR

Centar, Novi Sad

Agencijski ID: 116967, II/. Prodaje se stan, 50m2, u najluksuznijoj zgradi PUPINOVA PALATA. Dnevna soba, kuhinja, spavaca soba, hodnik, kupatilo,... više

247.500€ (4 950 €/m²)

  • 2 soba
  • 50m²
  • 2.sprat

Valjevo, Divčibare, , 1.5, 50m2, 100000EUR

Valjevo

Agencijski ID: 115235, PK/, klima, nov luks, novogradnja, parking, dvoriste/basta. Stan sa galerijom. Sve etaze u objektu su resene kao stambene... više

100.000€ (2 000 €/m²)

  • 2 soba
  • 50m²

Zvezdara, Mirijevo, Predraga Vasića, 2.0, 50m2, 133000EUR

Mirijevo I, Beograd

Agencijski ID: 112926, III/III, uknjizen. Atraktivan stan na dobroj lokaciji, jedna stanica do Bulevara. Zgrada iz 2009.godine sa ukupno 6 stanova.... više

133.000€ (2 660 €/m²)

  • 2 soba
  • 50m²
  • 3/3 spratova

Novi Beograd, Ledine, Odžačarska, 2.0, 50m2, 88000EUR

Ledine, Beograd

Agencijski ID: 113261, PR/I. Stan se nalazi u mirnoj (slepoj) ulici sa zasebnim ulazom i dvoristem. U dvoristu je moguce parkirati auto. Dvoriste... više

88.000€ (1 760 €/m²)

  • 2 soba
  • 50m²

Sopot, Babe, Krčevina, 2.0, 50m2, 37000EUR

Babe, Beograd

Agencijski ID: 111488, 34a, prizemna, kanalizacija, uknjizen, za renoviranje, ulaz prosecan, stara gradnja, fasada prosecna, parking, dvoriste/basta,... više

37.000€ (740 €/m²)

  • 50m²

Zvezdara, Slavujev venac, Rtanjska, 2.0, 50m2, 75000EUR

Zvezdara, Beograd

Agencijski ID: 108623, I/, spratna, 1, klima, terasa, uknjizen, renoviran, stara gradnja, fasada nova. Imamo priliku da vam ponudimo izuzetnu... više

75.000€ (1 500 €/m²)

  • 50m²
  • 1.sprat