Zvezdara, Beograd
Agencijski ID: 107759, PR/, uknjizen, izvorno stanje, stara gradnja, lokal. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija... više
140.000€ (2 800 €/m²)
Zemun (centar), Beograd
Agencijski ID: 101307, I/II, terasa, uknjizen, renoviran. Na odlicnoj lokaciji u centru Zemuna se prodaje jednosoban stan, adaptibilan u jednoiposoban. Idealan... više
158.000€ (3 160 €/m²)
Sloboda, Zlatibor
Agencijski ID: 94122, VPR/I, klima, terasa, uknjizen, parking, dvoriste/basta, ostava, stambena zgrada. Odlican apartman u mirnoj i tihoj ulici... više
93.500€ (1 870 €/m²)
Nova Detelinara, Novi Sad
Agencijski ID: 132030, VPR/, klima, lift, terasa. Prodaje se kompletno namesten stan sa dve odvojene spavace sobe, dnevnom, izdvojenom kuhinjom,... više
182.000€ (3 568 €/m²)
Obrenovac (mesto), Obrenovac, Beograd
Na prodaju jednoiposoban stan površine 51,22 m² na potkrovlju stambene zgrade u izgradnji. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa... više
67.610€ (1 325 €/m²)
Rotkvarija, Novi Sad
Agencijski ID: 131296, I/, lift, terasa, garaza, parking, podrum. **Prodaje se odlicno renoviran dvoiposoban stan od 51m² na mirnoj lokaciji... više
152.000€ (2 980 €/m²)
Adice, Novi Sad
Agencijski ID: 131398, II/, terasa, u izgradnji. Prodaje se trosoban stan u urbanoj vili na Adicama. Kvalitetna gradnja. Grejanje na gas. Cena... više
115.000€ (2 254 €/m²)
Bulevar Oslobođenja, Novi Sad
Agencijski ID: 131213, XII/XIV, klima, lift, terasa, uknjizen, podrum. BULEVAR OSLOBODJENJA, BETANIJA, 51m2, 2,0 - soban, odlican, terasa, u... više
148.000€ (2 901 €/m²)
Zvezdara, Beograd
Agencijski ID: 130121, II/IV, lift, terasa, uknjizen, garaza, podrum, ostava. LUX novogradnja, atraktivna lokacija, mogucnost kupovine garaznog... više
223.000€ (4 372 €/m²)
Liman 4, Novi Sad
Agencijski ID: 130463, III/IV, lift, terasa. Prodaja LIMAN 5, NOVI *STAN SA STILOM* 50,84 m2, u izgradnji. Povrat PDV. 2 spavace sobe 10,19... više
124.950€ (2 450 €/m²)
Obrenovac (mesto), Obrenovac, Beograd
Na prodaju dvosoban stan površine 51,84m² u prizemlju stambene zgrade u izgradnji. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom... više
71.280€ (1 397 €/m²)
Donja Vrežina, Pantelej, Niš
Na prodaju stan u izgradnji u naselju Donja Vrežina iznad Lidla i DISa. U blizini su OŠ Mika Antić, Durlanska pijaca, razni marketi, autobusko... više
91.963€ (1 803 €/m²)