Za upit radio san mali oglasi pronađeno 2650 oglasa

Voždovac, Braće Jerković, Torlačka, 1.5, 47m2, 145000EUR

Voždovac, Beograd

Agencijski ID: 125632. Na prodaju stan u Torlackoj ulici na Vozdovcu. Zgrada ce biti useljiva pocetkom marta 2026. godine. Po strukturi je jednoiposoban,... više

145.000€ (3 085 €/m²)

  • 2 soba
  • 47m²

Novi Sad, Grbavica, Atanasija Gereskog, 2.5, 47m2, 87500EUR

Grbavica, Novi Sad

Agencijski ID: 119303, PR/, stambena zgrada. Stan je iz poslovnog preuredjen u stambeni prostor. Nema nikakvih problema sa vlagom niti poplavama.... više

87.500€ (1 861 €/m²)

  • 3 soba
  • 47m²

Novi Sad, Detelinara, Katarine Ivanović, 2.0, 47m2, 117000EUR

Detelinara, Novi Sad

Agencijski ID: 118796, I/, klima, telefon, podrum, ostava, stambena zgrada. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija... više

117.000€ (2 489 €/m²)

  • 2 soba
  • 47m²
  • 1.sprat

Novi Sad, Grbavica, Doža Đerđa, 2.0, 47m2, 93500EUR

Grbavica, Novi Sad

Agencijski ID: 118857, SUT/III, uknjizen, renoviran, novogradnja, stambena zgrada. Prodaje se renoviran, dvosoban stan u suterenu zgrade stare... više

93.500€ (1 989 €/m²)

  • 2 soba
  • 47m²

Novi Sad, Petrovaradin, Preradovićeva, 2.0, 47m2, 85000EUR

Petrovaradin, Novi Sad

Agencijski ID: 115140, PSUT/, uknjizen, novogradnja. Prodajem odlican nov dvosoban stan u Preradovicevoj ulici u polusuterenu . Stan je odradjen... više

85.000€ (1 808 €/m²)

  • 2 soba
  • 47m²

Novi Sad, Detelinara, Stevana Divnina Babe, 2.0, 47m2, 120000EUR

Detelinara, Novi Sad

Agencijski ID: 50371, II/IV, uknjizen. Komforan stan u mirnoj ulici. U blizini se nalazi skola, marketi, park, tereni za sportove. Vise informacija... više

120.000€ (2 553 €/m²)

  • 2 soba
  • 47m²
  • 2/4 spratova

Surčin, Radiofar, Autoput za Zagreb, 1.5, 47m2, 86950EUR

Radiofar, Beograd

Agencijski ID: 130494, PR/. Prodaja stanova u novogradnji – Radio Far, Surcin U ponudi je moderan stambeno-poslovni kompleks u izgradnji, smesten... više

86.950€ (1 850 €/m²)

  • 2 soba
  • 47m²

Dvosoban stan KOPAONIK, 95520€

Vikend Naselje, Kopaonik

NOVI apartmani na Kopaoniku koji će biti useljivi u oktobru 2024. godine... Cena sa uračunatim PDV-om bez provizije za kupca... Lokacija - Vikend... više

95.520€ (1 990 €/m²)

  • 2 soba
  • 48m²
  • 1/3 spratova

Prodaja stanova Beograd – dvosoban stan 41m² (49m²), Vidikovac, kompletno r

Vidikovački venac, Rakovica, Beograd

U ponudi je prodaja stanova u Beogradu, potpuno renoviran i funkcionalan dvosoban stan na Vidikovcu (opština Rakovica). Stan je uknjižen 1/1... više

190.000€ (3 958 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 48m²
  • 1/7 spratova

Voždovac, Autokomanda - Vojvode Stepe, 48m2

Autokomanda, Voždovac, Beograd

Voždovac, Autokomanda - Vojvode Stepe 2.0, 48m2 (terasa 5m2), 2/8, EG-podno grejanje, lift, telefon, interfon, garaža Izdvajamo iz ponude... više

190.904€ (3 977 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 48m²
  • 2/8 spratova

Novogradnja u Blizini Palilulske pijace, 48.94 m2

Palilulska pijaca, Palilula, Niš

Na prodaju dvosoban stan u zgradi u izgradnji u blizini Palilulske pijace, na atraktivnoj, mirnoj i prestižnoj lokaciji. Izgradnja zgrade je... više

118.440€ (2 467 €/m²)

  • 2 soba
  • 48m²
  • Prizemlje/5 spratova

Novi Sad, Veternik, , 3.0, 48m2, 109210EUR

Novi Sad

Agencijski ID: 131394, I/, terasa, u izgradnji. Prodaje se trosoban stan u urbanoj vili u Veterniku. Kvalitetna gradnja. Grejanje na gas. Cena... više

109.210€ (2 275 €/m²)

  • 3 soba
  • 48m²
  • 1.sprat