Kuća, Novi Sad - Veterenik | Prodaja · 220m² · 309.000€
Veterenik , Veterenik, Novi Sad, Srbija
309.000€
1 404 €/m²
Petosobna kuÄa VETERNIK, 309000â¬
Slične nekretnine
Novi Sad, Futog, , 5.0, 290m2, 293000EUR
- 293.000€ 290 m2
Petosobna kuća PETROVARADIN, 290000€
- 290.000€ 264 m2
Novi Sad, Slana Bara, Klisanski put, 5.0, 181m2, 300000EUR
- 300.000€ 181 m2
Na prodaju 3etažna kuća na Veterničkoj rampi, 250m2
- 305.999€ 250 m2
Na prodaju 3etažna kuća na Veterničkoj rampi, 250m2
- 305.999€ 250 m2
Četvorosobna kuća NOVI SAD, 303000€
- 303.000€ 154 m2
Novi Sad, Telep, Šaplaninska, 7.0, 330m2, 300000EUR
- 300.000€ 330 m2
Novi Sad, Klisanski breg - Odlična spratna kuća ID#3000102
- 298.700€ 350 m2
Savremena porodična kuća u mirnom kraju Novog Sada
- 309.000€ 260 m2
Petosobna kuća NOVI SAD, 310000€
- 310.000€ 178 m2
Novi Sad, Temerin, , 5.0, 165m2, 280000EUR
- 280.000€ 165 m2