Za upit prodaja vikendica pronađeno 1957 oglasa

Luksuzna vila sa bazenom i prelepim placem

Vinorača, Okolina, Jagodina

Luksuzna Vila na Prodaju - Vaš Novi Dom iz Snova! Lokacija i Opis: Predstavljamo vam luksuznu vilu površine 302 m² sa predivnim zemljištem... više

310.000€ (1 026 €/m²)

  • 302m²
  • Prizemlje/1 spratova

Na prodaju dve kuće u Ćupriji

Slavija, Ćuprija

Dve kuće sa pločom nalaze se u dvorištu površine 4.33 ara. Kuća od 65m2, kompletno renovirana pre 10 godina, sastoji se iz predsoblja, kupatila,... više

119.000€ (449 €/m²)

  • 265m²
  • /2 spratova

Prodaja - porodična spratna kuća na Budžinom brdu

Budžino brdo, Jagodina

*** Na fotografijama je prikazano idejno rešenje porodično stambene zgrade *** * CENA 120.000 € važi samo za kupovinu objekta u zatečenom stanju... više

120.000€ (214 €/m²)

  • 560m²
  • /3 spratova

Kuća/Vrbovo/Vladičin Han

Vladičin Han

Kuća čvrste gradnje ukupne P-220 m2 na placu od 13,5 ar do samog magistralnog puta Vranje-Vladičin Han u mestu Vrbovo. Kuća je spratnosti prizemlje... više

60.000€ (272 €/m²)

  • 220m²
  • 2/2 spratova

Seoska kuća - Bukovče

Bukovče, Okolina, Jagodina

Seoska kuća u okolini, bliže gradu. više

65.000€ (541 €/m²)

  • 120m²
  • /2 spratova

Porodična kuća u naselju Branko Bjegović 240m2

Branko Bjegović, Crveni krst, Niš

Prodaje se dvoetažna kuća, prizemlje i sprat sa malim podrumom, u urbanom delu naselja Branko Bjegović površine 240m2 sa placem površine 883m2.... više

165.000€ (687 €/m²)

  • 240m²
  • Prizemlje

Troiposobna kuća NOVI SAD, 154100€

Telep, Novi Sad

SEVERNI TELEP, KUĆA , UKNJIŽENA Agencijska oznaka 3091540. Cena 154100e +3% agencijska provizija. Podaje se dvorišna kuća na mirnom delu grada.... više

154.100€ (1 194 €/m²)

  • 129m²

Šestosobna kuća FUTOG, 170000€

Stari Futog, Futog

Agencijska oznaka 3090079 CENA 170000e + agencijska provizija od 3%. Prodaje se šestosobna uknjižena kuća u Futogu, u blizini Dunava i gradskog... više

170.000€ (1 278 €/m²)

  • 133m²

Dvosobna kuća NOVI SAD, 154500€

Telep, Novi Sad

Agencijska oznaka - 3090755 - Uknjižen dvosoban stan od 50m2 u kući, na Telepu. U postupku legalizacije još 30m2. Nalazi se u blizini Bulevara... više

154.500€ (1 931 €/m²)

  • 80m²

Na prodaju kuća u Jagodini

Centar, Jagodina, Jagodina

Prodaje se kuća od 223m2, kod Trnave. Kuća se sastoji od prizemlja i sprata, a nalazi se u blizini reke Belice. Izuzetna lokacija kuće, pogodno... više

140.000€ (627 €/m²)

  • 223m²
  • Prizemlje

Na prodaju kuća Čortanovci – odlična lokacija, renovirana, uknjižena, pog

Čortanovci, Okolina, Inđija

Na prodaju je kuća u Čortanovcima na odličnoj lokaciji sa prelepim pogledom na Dunav. Ova nekretnina se prostire na dva sprata i pruža savršen... više

65.000€ (833 €/m²)

  • 78m²
  • .sprat

Prodaja, Kuća, Vranje

Vranje

Na prodaju kuća u ulici Omladinskih brigada u Vranju, u blizini železničke stanice Porodična dvospratna kuća u mirnom delu grada. Kuća se... više

60.000€ (461 €/m²)

  • 130m²
  • /2 spratova