Za upit prodaja vikendica pronađeno 1953 oglasa

Prodaja, Kuća, Novi Sad, Petrovaradin, Petrovaradin

Petrovaradin, Petrovaradin, Novi Sad

više

395.850€ (1 552 €/m²)

  • 255m²
  • .sprat

KUĆA!! BLIZU VENCA-MLAKE!

Mlake, Sombor

KUĆA!! Na prodaju kuća površine 116m² na placu od 5 ari, nalazi se u mirnom delu, blizu centra. Kuća je građena od mešanog materijala i sastoji... više

70.000€ (603 €/m²)

  • 116m²
  • .sprat

KUĆA SA TRI LOKALA

Centar, Sombor

Na parceli od 2 ara se nalazi kuća od 178m2 koja ima tri ulaza sa ulice i mogućnost za tri zasebna lokala. Nekretnina se nalazi uz prometnu... više

90.000€ (505 €/m²)

  • 178m²
  • .sprat

Bečmen, kuća u blizini glavne ulice

Bečmen, Surčin, Beograd

Kućica u cveću, trava oko nje površine 150m2 na placu od oko 3 ara. Plac je kultivisan i nalazi se u glavnoj ulici u Bečmenu. Ova vertikala... više

117.000€ (780 €/m²)

  • 150m²
  • .sprat

Nova porodična kuća u novom delu Surčina

Surčin (mesto), Surčin, Beograd

Predstavljamo vam kuću u novom delu Surčina, u Prominskoj ulici, 280,7m2, savršenu za porodični život. U prizemlju kuće je veliki dnevni boravak... više

280.000€ (996 €/m²)

  • 281m²
  • .sprat

Palilula, kuća, 63 m2, ta

Rasadnik, Palilula, Niš

Na prodaju prizemna kuća na Paliluli u blizini ambulante Rasadnik na deset minuta hoda od centra grada. Porodična stambena zgrada je u osnovi... više

40.000€ (634 €/m²)

  • 63m²
  • 1/1 spratova

Odlična stambeno poslovna kuća, Durlan

Durlan, Pantelej, Niš

Na prodaju lepa komforna porodična kuća kvalitetne gradnje u Durlanu blizu osnovne škole Čegar. Nalazi se na finom mestu za porodični život,... više

392.000€ (859 €/m²)

  • 456m²
  • 1/2 spratova

Poslovno stambeni objekat, Niška Banja

Niška banja, Niška banja, Niš

Prodaje se kuća u Niškoj Banj 450 m2 plus 50m2 atomskog skloništa, koja se nalazi u užem krugu na oko 300m od centra, na placu od 13 ari i... više

500.000€ (1 000 €/m²)

  • 500m²
  • 2.sprat

Kuća u Ćupriji

Škola Vuk Karadzić, Ćuprija

Porodična stambena zgrada u Ćupriji spratnosti podrum+ prizemlje+potkrovlje. Prizemlje je završeno, odmah useljivo, potkrovlje ukrovljeno. Kuća... više

35.000€ (248 €/m²)

  • 141m²
  • .sprat

Kuća blizu Paraćina

Šavac, Okolina, Paraćin

Četiri spavaće sobe na spratu i kupatilo, hodnik dnevni boravak, kuhinja, svečana trpezarija, kupatilo, hodnik objekat jedan 149m2+149m2, priključak... više

90.000€ (270 €/m²)

  • 333m²
  • .sprat

Hitno se prodaje- može zamena za stan niže spratnosti

Centar, Paraćin

Prizemlje se sasroji od dnevnog boravka, kuhinre, trpezarije, kupatila, hodnika. Iz dnevnog boravka postoji hodnik koji vodi na sprat. Na spratu... više

80.000€ (323 €/m²)

  • 247m²
  • .sprat

Zemun, Zelena Avenija - Trogirska, 390m2

Zelena avenija, Zemun, Beograd

Zemun, Zelena Avenija - Trogirska kuća, 390m2, PR+I, TA, interfon, podrum, parking, garaža, struja, plac 5,44 ari U prilici smo da vam ponudimo... više

870.000€ (2 230 €/m²)

  • 390m²
  • Prizemlje/1 spratova