Za upit prodaja vikendica pronađeno 1954 oglasa

Obrva kod Kraljeva- kuća površine 13 m2 u osnovi i pomoćna zgrada 11 m2u osn

Obrva, Kraljevo, Kraljevo

Na prodaju kuća površine 13 m2 u osnovi, pomoćni objekat u osnovi površine 11 m2, na placu ukupne površine 2429 m2. Plac čine tri katastarske... više

50.000€ (2 083 €/m²)

  • 24m²
  • Prizemlje

Prelepa kuća 90m2, Vrćenovica, plac 23.37ari

Tešica, Aleksinac, Aleksinac

Na prodaju prelepa kuća u naselju Vrćenovica prema Aleksincu..Kuća se nalazi u prirodnom okruženju idealnom za odmor i porodično stanovanje.... više

36.000€ (400 €/m²)

  • 90m²
  • Prizemlje/1 spratova

Porodična kuća, Kuršumlija, 10,5 ara plac

Centar, Kuršumlija, Kuršumlija

Na prodaju prizemna porodična kuća na odličnoj lokaciji u opštini Kuršumlija. Novije kvalitetne gradnje, odlično očuvana, i moderno opremljena.... više

95.000€ (879 €/m²)

  • 108m²
  • Prizemlje

Kuća-vila, Avala ID#1547

Avala, Voždovac, Beograd

Kuća-vila se nalazi neposredno ispod avalskog puta udaljena oko 200 m (preko puta studenstkog odmarališta), tj. na samom ulazu u Pinosavi.... više

500.000€ (1 666 €/m²)

  • 300m²
  • 1.sprat

Novi Sad, Telep - Uknjižena, spratna kuća ID#3000076

Telep, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Telep. Neposredna blizina Subotičke ulice. Uknjižena, spratna kuća sa dvorištem i garažom. Ovaj stambeni prostor uknjižene površine... više

515.000€ (3 503 €/m²)

  • 147m²
  • 1.sprat

Gradska lokacija, Kudeljarski nasip, Novoseljanski put, Kuća, 70m2, 65000 EUR

Kudeljarski Nasip, Pančevo

Pančevo, Novoseljanski put, kuća 70 m2 na 6,5 ari placa. Struktura: Dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, 2 spavaće sobe, kupatilo, ostava,... više

65.000€ (928 €/m²)

  • 70m²

Nedaleko od Grocke, Begaljica kuća 230m2 ID#5679

Begaljica, Grocka, Beograd

Lepo i kvalitetno urađena kuća, prizemlje od 113 m2 sa dva ulaza i potkrovlje od 60 m2 nezavršeno. Nalazi se na parceli, uknjiženoj na vlasnika... više

140.000€ (600 €/m²)

  • 233m²
  • 1/2 spratova

Zvezdara, Mirijevo, Ulofa Palmea, 4.0, 252m2, 480000EUR

Mirijevo I, Beograd

Agencijski ID: 126208, spratna, terasa(3), uknjizen, luks renoviran, garaza, parking, dvoriste/basta, mogucnost prosirenja, deljiv. Kuca tipa... više

480.000€ (1 904 €/m²)

  • 252m²

Savski venac, Senjak, Sitnička, Kuća, 300m2, 1100000 EUR

Senjak, Beograd

Komforna kuća na odličnoj lokaciji, na placu od 1.2a, jako lepo uređenom. Kuća je spratna, veoma funkcionalna, poseduje tri nivoa i podrum sa... više

1.100.000€ (3 666 €/m²)

  • 300m²

Čukarica, Sremčica, -, Kuća, 300m2, 360000 EUR

Sremčica, Beograd

Veoma komforna kuća koja se sastoji od 3 zasebna stana. Na svakom nivou nalazi se po jedna stambena jedinica od 100m2 - stan na prvom spratu... više

360.000€ (1 200 €/m²)

  • 300m²

Prodaje se kuća u Bresnici

Bresnica, Kragujevac

Prodaje se kvalitetna porodična kuća na sprat, smeštena u mirnom i porodičnom naselju Bresnica, idealna za život jedne ili dve porodice. Kuća... više

180.000€ (1 200 €/m²)

  • 150m²
  • .sprat

Superluksuzna kuća na Popovici

Sremska Kamenica, Novi Sad

Superluksuzna rezidencija okružena zelenilom i mirom Na kraju mirne ulice, skrivena od pogleda i buke, nalazi se kuća koja spaja vrhunski komfor... više

1.637.700€ (4 094 €/m²)

  • 400m²
  • .sprat