Za upit prodaja vikendica pronađeno 1952 oglasa

Stara Pazova, Stari Banovci - Vikend naselje, 175m2

Stari Banovci, Okolina, Stara Pazova

Stara Pazova, Stari Banovci - Vikend naselje kuća, 175m2, Po+Pr+1, EG, telefon, podrum, parking, struja, voda Kuća sa pogledom na Dunav na... više

250.000€ (1 428 €/m²)

  • 175m²
  • .sprat

Na prodaju kuća u centru u blizini Osnovog suda i Narodnog pozorišta

Centar, Medijana, Niš

Prodaje se kuća u centru grada. Kuća je uknjižene površine 61m2, privatna je svojina 1 kroz 1. Nalazi se na zajedničkoj parceli sa pravom prolaska... više

80.000€ (1 311 €/m²)

  • 61m²
  • Prizemlje

Palilula, Stara Karaburma - Velje Miljkovića, 205m2

Stara karaburma, Palilula, Beograd

Palilula, Stara Karaburma - Velje Miljkovića kuća, 205m2, terasa, PR+I, EG, interfon, parking, struja, voda, kanalizacija, asfalt, plac 2.77m2... više

360.000€ (1 756 €/m²)

  • 205m²
  • Prizemlje/1 spratova

Kuća u Batočini, selo Batočina, 25 m2, plac 1348 m2

Batočina, Batočina, Batočina

Na prodaju kuća u Batočini, površine 25 m2, plac 1348 m2. Strukturu kuće čini prizemlje, na kome od prostorija ima hodnik i tri sobe. Ispod... više

16.000€ (640 €/m²)

  • 25m²
  • Prizemlje

Seosko domaćinstvo na 3.11 Hektara raja

Senje, Okolina, Ćuprija

Prodaje se prelepo domaćinstvo površine 3,11 hektara, sve u jednom komadu, idealno za život u prirodi, poljoprivredu, stočarstvo ili razvoj... više

31.000€ (861 €/m²)

  • 36m²
  • Prizemlje

Starija kuća do glavnog puta

Striško naselje, Paraćin

Prodajemo starije uknjižene objekte do samog puta u Striškom naselju . Priključak gradske vode i trofazne struje Uknjizeni objekti od 104m2,... više

30.000€ (147 €/m²)

  • 203m²
  • .sprat

Legalizovana kuća na Budžinom brdu

Budžino brdo, Jagodina

SAMO U HEROLDU!!! Legalizovana kuća u mirnom delu grada, ukupne površine oko 250m2 na Budžinom brdu na placu od 5 ari. Kuća poseduje prizemlje... više

130.000€ (520 €/m²)

  • 250m²
  • Prizemlje/1 spratova

Kuća u Kragujevcu, naselje Korićani, površina 91 m2 u osnovi, plac površine

Korićani, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju uknjižen plac u Kragujevcu, građevinsko zemljište, naselje Korićani. Površina parcele je 1123 m2 i nalazi se u mirnoj ulici nedaleko... više

85.000€ (643 €/m²)

  • 132m²
  • Prizemlje

Kuća 71m² + 42m², 5 ari, Obrenovac, Ušće 70.000e

Ušće, Obrenovac, Beograd

Kuća 72m2 + 41 m2 sa prelepim izlazom na reku Savu na građevinskom placu od 5 ari Struktura: Kuća se sastoji od ulaznog hodnika- verande,... više

70.000€ (985 €/m²)

  • 71m²
  • .sprat

Kuća 220 m², 6, 5 ari, Obrenovac, Gaj– 260 000 €

Rvati, Obrenovac, Beograd

Izdvajamo iz ponude prelepu, spratnu kuću ukupne površine 220 m2 sa izuzetno dobro organizovanim prostorom, opremljenu kvalitetnim nameštajem... više

260.000€ (1 181 €/m²)

  • 220m²
  • .sprat

Kuća, Knjaževac

Knjaževac, Knjaževac, Knjaževac

Na prodaju kuća sa garažom i pomoćnim objektima u Knjaževcu u blizini Policijske stanice. Kuća je površine 200m2, sastoji... više

65.000€ (325 €/m²)

  • 200m²
  • Prizemlje

Na prodaju kuća u centru

Centar, Kragujevac, Kragujevac

Kuća se nalazi u centru i ima 41m2. Kuća starije gradnje u zajedničkom dvorištu. Sastoji se od dve spavaće sobe i dnevnog boravka sa kuhinjom... više

100.000€ (2 439 €/m²)

  • 41m²
  • Prizemlje