Za upit prodaja vikendica pronađeno 1952 oglasa

Dvosobna kuća PETROVARADIN, 150000€

Karagaca, Novi Sad

Agencijska oznaka 3091568, Petrovaradin, Karagača.CENA 150000+ agencijska provizija 3%.Na prodaju moderna vikendica koja osvaja na prvi pogled..Skrivena... više

150.000€ (2 500 €/m²)

  • 60m²

Četvorosobna kuća NOVI SAD, 720000€

Lipov Gaj, Novi Sad

Jedinstvena ekskluzivna kuća koja spaja moderan dizajn , udobnost , kvalitet i luksuz. +++ Agencijska oznaka nekretnine 3091109, Novi Sad,... više

720.000€ (3 050 €/m²)

  • 236m²

Šestosobna kuća VETERNIK, 247200€

Veternik, Novi Sad

Uknjižena spratna šestosobna kuća u Veterniku na lepom placu od 660 m2. Zidana je punom ciglom. Mogla bi da funkcioniše i kao dve stambene... više

247.200€ (1 471 €/m²)

  • 168m²

Porodična kuća, Kuršumlija, 10,5 ara plac

Centar, Kuršumlija, Kuršumlija

Na prodaju prizemna porodična kuća na odličnoj lokaciji u opštini Kuršumlija. Novije kvalitetne gradnje, odlično očuvana, i moderno opremljena.... više

95.000€ (879 €/m²)

  • 108m²
  • Prizemlje

Vikendica, Donji Matejevac, 24 m2

Donji Matejevac 1, Pantelej, Niš

Na prodaju prelepa vikendica , smeštena u mirnom i zelenom delu Donjeg Matejevca, opština Pantalej, udaljena od asfaltnog puta oko 600m. Idealna... više

19.000€ (791 €/m²)

  • 24m²
  • Prizemlje

Kuća u Kniću, korisna površina 50 m2, pomoćni objekti, plac površine 3904

Knić, Knić, Knić

Na prodaju porodićna kuća površine 50 m2 na parceli od 39 ari. Nalazi se u Kniću na par kilometara udaljenosti od centra, u neposrednoj blizini... više

22.000€ (440 €/m²)

  • 50m²
  • Prizemlje

Petrovaradin - Blok vila - Porodična kuća sa dvorištem ID#3000042

Petrovaradin, Petrovaradin, Novi Sad

Petrovaradin - Blok vila. Predstavljamo odličnu, porodičnu kuću smeštenu u mirnom delu Petrovaradina, okruženu zelenilom i prelepim, otvorenim... više

412.000€ (915 €/m²)

  • 450m²
  • 1/2 spratova

Novi Sad, Telep - Uknjižena kuća ID#3000043

Telep, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Telep. Izdvajamo iz ponude odličnu održavanu porodičnu kuću na lepoj i mirnoj lokaciji za stanovanje u neposrednoj blizini Bulevara... više

488.200€ (1 457 €/m²)

  • 335m²
  • Prizemlje/1 spratova

Petrovaradin, porodična kuća - Na mirnoj lokaciji ID#3000124

Petrovaradin, Petrovaradin, Novi Sad

Petrovaradin, porodična kuća. Izdavajamo iz ponude kuću novije gradnje, veličine 105m2, koja se nalazi na mirnoj lokaciji za stanovanje u neporednoj... više

211.150€ (2 010 €/m²)

  • 105m²
  • Prizemlje/1 spratova

KUCA LAZAREVAC LAZAREVAC 107m2 , 80000e

Lazarevac, Lazarevac, Beograd

Prodaja vertikale kuće Beograd, LAZAREVAC, Centar, ul. Miloja Bogdanovića, UKNJIŽENO vertikala se sastoji od dva uknjižena trosobna stana... više

80.000€ (747 €/m²)

  • 107m²

PRODAJA, KUCA OD 150M2 NA 4 ARA PLACA, ZVEZDARA

Veliki Mokri Lug, Zvezdara, Beograd

Na prodaju novija, potpuno namestena kuca, sa velikim dvoristem i zelenilom. Kuca je uknjizena, vlasnistvo 1/1, 125m2 neto, ( 150m2 bruto ),... više

395.000€ (2 633 €/m²)

  • 150m²

Zemun, Altina, Viktora Starčića, 5.0, 106m2, 220000EUR

Zemun (novi Grad), Beograd

Agencijski ID: 131696, 2a, struja, garaza, dvoriste/basta. Na prodaju porodicna kuca u Zemun, smestena u mirnoj i tihoj ulici, idealna za porodican... više

220.000€ (2 075 €/m²)

  • 106m²