Za upit prodaja vikendica pronađeno 1950 oglasa

Obrenovac, Barič, Sremska, 2.5, 70m2, 57000EUR

Barič, Beograd

Agencijski ID: 84806, 1a, spratna, 1, terasa(2), uknjizen, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, cela. Splav na prodaju. Zavrsen pre mesec... više

57.000€ (814 €/m²)

  • 70m²

Rakovica, Miljakovac, Alana Tjuringa, 5.5, 500m2, 999000EUR

Miljakovac, Beograd

Agencijski ID: 88776, 6a, spratna, 1, struja, klima, terasa, nov luks, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, garaza, podrum, moze zamena(),... više

999.000€ (1 998 €/m²)

  • 500m²

Sopot, Nemenikuće, , 3.0, 125m2, 300000EUR

Nemenikuće, Beograd

Agencijski ID: 86979, 10a, prizemna, bazen, klima, nov luks, novogradnja, parking, dvoriste/basta. Na prodaju porodicna ili kuca za odmor u... više

300.000€ (2 400 €/m²)

  • 125m²

Palilula, Slanci, Slanački put, 0.5, 900m2, 849000EUR

Višnjička Banja, Beograd

Agencijski ID: 86922, 12a, spratna, 1, struja, kanalizacija, klima, telefon, terasa(4), izvorno stanje, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra,... više

849.000€ (943 €/m²)

  • 900m²

Palilula, Ovča, Lole Ribara, 4.0, 155m2, 210000EUR

Ovča, Beograd

Agencijski ID: 78890, 19a, spratna, pr + i, uknjizen, cela. Hitna prodaja , cena spustena za 10000e MOZE NA KREDIT , Prelep plac od 18ari pun... više

210.000€ (1 354 €/m²)

  • 155m²

Novi Sad, Salajka, , 4.0, 200m2, 450000EUR

Salajka, Novi Sad

Agencijski ID: 77440, 3a, spratna, uknjizen. Kuca pogodna kako za porodicno stanovanje, tako i za razne poslovne i usluzne delatnosti, poput... više

450.000€ (2 250 €/m²)

  • 200m²

Zemun, Novi grad, Igmanska, 5.0, 134m2, 260000EUR

Zemun (novi Grad), Beograd

Agencijski ID: 73082, spratna, uknjizen, za renoviranje, stara gradnja, dvoriste/basta, tavan, vertikala. To su tipske kuce koje su podeljene... više

260.000€ (1 940 €/m²)

  • 134m²

Novi Sad, Adice, Branka Ćopića, 5.5, 350m2, 270000EUR

Adice, Novi Sad

Agencijski ID: 78300, 6a, spratna, terasa, uknjizen, garaza. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni:... više

270.000€ (771 €/m²)

  • 350m²

Novi Sad, Centar, , 3.5, 100m2, 230000EUR

Centar, Novi Sad

Agencijski ID: 56571, spratna, struja, kanalizacija, klima, telefon, uknjizen, podrum, cela. Stan na ekskluzivnoj lokaciji, ususkan u srcu grada,... više

230.000€ (2 300 €/m²)

  • 100m²

Grocka, Kaluđerica, Nemanjina , 7.0, 255m2, 210000EUR

Kaluđerica, Beograd

Agencijski ID: 68534, 3.9a, spratna, 3, telefon, terasa, uknjizen, parking, dvoriste/basta, podrum, ostava. Kuca je idealna za porodicni zivot,... više

210.000€ (823 €/m²)

  • 255m²

Novi Sad, Veternik, Isidore Sekulić, 5.5, 300m2, 280000EUR

Novi Sad

Agencijski ID: 77485, 5a, spratna, struja, kanalizacija, klima, terasa, uknjizen, garaza, podrum. Povrsina placa 127m2, poslovni prostor visenamenski,... više

280.000€ (933 €/m²)

  • 300m²

Zvezdara, Zeleno brdo, Ruže Jovanović, 8.0, 610m2, 735000EUR

Zvezdara, Beograd

Agencijski ID: 78557, 7a, terasa, uknjizen, garaza(4), parking, dvoriste/basta, ostava. Sastoji se iz dva dela koji mogu da se tretiraju kao... više

735.000€ (1 204 €/m²)

  • 610m²