Za upit prodaja vikendica pronađeno 1957 oglasa

Stambena kuća 182 m² + Pk, 66, 15 ari, Obrenovac, Dren – 180 000 €

Dren, Obrenovac, Beograd

• Na prodaju stambena kuća u Drenu površine 182 m2 + Pk, sa pomoćnom kućom i nedovršenom još jednom stambenom kućom, na ukupno 66,15 ari placa.... više

180.000€ (989 €/m²)

  • 182m²
  • 3.sprat

Kuća u Malim Pčelicama

Male Pčelice, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju kuća sa okućnicom od 100 m2 na 5,5 ari placa. Kuća se nalazi u mirnom delu naselja, u blizini autobuskog stajališta i marketa. Teren... više

105.000€ (1 050 €/m²)

  • 100m²
  • Prizemlje

Boljevac, Rtanj - Bačevica 32+29 + 2ha 33ara 33kvm

Bačevica, Boljevac, Boljevac

Prodaje se srušena uknjižena porodična kuća od 32m2 + 29m2 pomoćni objekat, na parceli – građevinsko zemljište od 12a 88m2, istočno od planine... više

7.000€ (218 €/m²)

  • 32m²
  • Prizemlje

Kuća 145m2, Bubanj

Bubanj, Palilula, Niš

Na prodaju porodična kuća na Bubnju 145m2, strukture P+I na placu površine 350m2. Kuća je na izuzetno mirnoj i dobroj lokaciji kako za porodični... više

165.000€ (1 137 €/m²)

  • 145m²
  • Prizemlje

Vračar, Čubura, Cerska, Kuća, 74m2, 164500 EUR

Čubura, Beograd

PR+PK,kuća u zajedničkom dvorištu sa još 5 kuća, prva do ulice, uknjižena na 72m2, Etažno grejanje na struju i čvrsto gorivo. Ispod prizemne... više

164.500€ (2 222 €/m²)

  • 74m²

Na prodaju moderna kuća sa placem od 7 ari i Smart Home sistemom

Blok 70, Novi Beograd, Beograd

Na prodaju je predivna kuća površine 120m2 sa savršeno raspoređenim prostorijama i velikim placem od 7 ari smeštena na mirnoj i odličnoj lokaciji... više

270.000€ (2 250 €/m²)

  • 120m²
  • /2 spratova

VILA! APATIN!

Širi centar, Apatin

KUĆA! APATIN, blizu Dunava, prodaje se vila veličine 195m2 na 3 etaže. Poseduje 12 soba, kompletno nameštenih, TV, klima, kablovska. Svaka soba... više

108.200€ (554 €/m²)

  • 195m²
  • .sprat

Čukarica, Banovo brdo - Zimonjićeva, 400m2

Banovo Brdo, Čukarica, Beograd

Čukarica, Banovo brdo - Zimonjićeva kuća, 400m2, SUT+PR+I+PTK, EG, garaža U ponudi luksuzna rezidencija u diplomatskom naselju Banovog brda,... više

1.300.000€ (3 250 €/m²)

  • 400m²
  • Prizemlje/2 spratova

PRODAJEMO PROSTRANU KUĆU – MIRNA ULICA, BLIZINA SVIH SADRŽAJA

Dom zdravlja, Ćuprija

Prodajemo prostranu porodičnu kuću ukupne površine 214 m², idealnu za veću porodicu ili za one koji žele komfor i mir, a opet blizinu svih važnih... više

70.000€ (327 €/m²)

  • 214m²
  • /2 spratova

Resanik kod Kragujevca -objekat sa dva stana, površina 133 m2 i 207m2, plac 17

Gornja Mala, Kragujevac, Kragujevac

Objekat se nalazi u selu Resnik na parceli površine 17723 m2, na kojoj postoje dva bunara (bunar arterijski bunar). U sklopu objekta... više

123.600€ (515 €/m²)

  • 240m²
  • Prizemlje

Prelepa Vila na Zlatiboru, naselje Dobroselica, 105m2+ 21m2, plac 4ara

Dobroselica, Čajetina, Zlatibor

Na prodaju prelepa Vila na Zlatiboru, na Borovoj Glavi, ispod galerije u vikend naselju Dobroselica- Manjak, udaljenom od Zlatibora oko 13... više

190.000€ (1 266 €/m²)

  • 150m²
  • 1/1 spratova

Ekluzivna kuća 360m2, nemački standard, Novo Selo

Novo selo, Palilula, Niš

Prodaje se prelepa kuća 360m2, visokog kvaliteta, skoro poput vile, u Novom Selu, građena s posebnom pažnjom na kvalitet i udobnost. Kuća se... više

412.400€ (1 145 €/m²)

  • 360m²
  • Prizemlje