Za upit prodaja stanova Nis pronađeno 560 oglasa

3.0, Mašinska Industrija, Apelacioni Sud

Železnička stanica, Palilula, Niš

Na prodaju trosoban stan na lepoj lokaciji, kako za stanovanje, tako i za izdavanje. Stan se nalazi u blizini Mašinske škole, Apelacionog... više

82.500€ (1 527 €/m²)

  • 3 soba
  • 54m²
  • Prizemlje

Stan, Knjaževačka 53m2, prizemlje

Durlan, Pantelej, Niš

Prodaje se stan na prizemlju u kvalitetnoj starijoj zgradi. Stan se nalazi u blizini OŠ Miroslav Antić. Sastoji se od ulaznog hodnika, kupatila,... više

123.750€ (2 334 €/m²)

  • 2 soba
  • 53m²
  • Prizemlje

2.5 stan u NOVOGRADNJI, povraćaj PDV-a!

Obilićev venac, Medijana, Niš

Niš, Medijana - Obilićev venac, na prodaju stan u novogradnji od 64.7m2, nedaleko od pešačke zone. Stan poseduje ulazni hodnik koji povezuje... više

161.750€ (2 527 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 64m²
  • 5/7 spratova

3.5 stan na Trošarini

Palilula, Niš

Niš, Palilula - Trošarina, prodaje se komforan 3.5 stan, 81m2+terasa 4m2, u mirnom delu grada, iza OŠ ,,Branko Miljković, u naselju sa odličnim... više

140.500€ (1 734 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 81m²
  • 3/5 spratova

3.5 stan, 59.5m2, Mokranjčeva, Palilula

Mokranjčeva, Palilula, Niš

Palilula, Mokranjčeva, kod hotela Vidikovac - Prodaje se 3.5 stan, 59.5m2, u izgradnji kod hotela Vidikovac. Rok završetka oktobar 2026. godine.... više

113.000€ (1 915 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 59m²
  • 2/2 spratova

Jednoiposoban stan u Durlanu, III sprat, TA

Durlan, Pantelej, Niš

Na prodaju jednoiposoban stan, površine 50m2. Nalazi se na III spratu u zgradi bez lifta. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa... više

73.000€ (1 460 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 50m²
  • 3/3 spratova

Dva spojena trosobna stana, na drugom spratu, lift, 155 m2, Palilula

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju dva spojena trosobna stana, 70 m2 i 85 m2, sa dva ulaza, uz mogućnost zasebne prodaje, jednog ili drugog. U celini, stan ima dva... više

372.000€ (2 400 €/m²)

  • 4 soba
  • 155m²
  • 1/5 spratova

Sprat u kuci 86m2

Trošarina, Medijana, Niš

Na prodaju sprat u kuci povrsine 86m2, u mirnom delu grada. Stan je po strukturi dvoiposoban i sasoji se od ulaznog hodinka, dnevnog boravka... više

67.000€ (779 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 86m²
  • 2.sprat

Novogradnja, Pantelej. 2.0 stan

Pantelej(Niš), Pantelej, Niš

Zgrada se nalazi u blizini Pantelejske crkve, izolovana od buke I gradske gužve. Površina stana je 50,53 metara kvadratnih. Po stukturi je dvosoban,... više

93.680€ (1 873 €/m²)

  • 2 soba
  • 50m²
  • Prizemlje/4 spratova

Na prodaju jednoiposoban stan, Duvanište, 43m2

Duvanište, Medijana, Niš

Na prodaju jednoiposoban, komforan stan u Duvaništu. Stan je uknjižene površine 43m2 i nalazi se na IV spratu stambene zgrade od šest spratova... više

117.000€ (2 720 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 43m²
  • 4/6 spratova

LUX dvoiposoban stan, Palilula

Palilula, Palilula, Niš

Na prodaju odličan stan na Paliluli, u blizini crkve Svetog Nikole, nedako od centra grada, zbog toga je odlična nekretnina za porodičan život... više

124.650€ (2 444 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 51m²
  • 3/3 spratova

2.5 Stan , Durlan

Durlan, Pantelej, Niš

Na prodaju stan u Durlanu. Nalazi se nedaleko od osnovne škole ,, Čegar '', pijace, vrtića , kao i mnogobrojnih trgovinskih i uslužnih objekata.... više

90.730€ (1 649 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 55m²
  • Prizemlje