Za upit prodaja stanova Nis pronađeno 560 oglasa

Novogradnja u blizini Apelacionog suda, 91 m2

Bubanj, Palilula, Niš

Na prodaju troiposoban stan u useljivom, novoizgrađenom stambeno-poslovnom kompleksu Po+P+6, u blizini Apelacionog suda, projektovane površine... više

197.200€ (2 167 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 91m²
  • Prizemlje/6 spratova

Novogradnja u blizini Apelacionog suda, 91 m2

Bubanj, Palilula, Niš

197.200€ (2 167 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 91m²
  • Prizemlje/6 spratova

Odlična novogradnja - Minovo naselje, iznad Lidla, stan 46,27m2

Donja Vrežina, Pantelej, Niš

Na prodaju stan u izgradnji u naselju Donja Vrežina iznad Lidla i Disa. U blizini su OŠ Mika Antić, Durlanska pijaca, razni marketi, autobusko... više

83.286€ (1 810 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 46m²
  • 1/3 spratova

Novogradnja, dvosoban stan, Rasadnik, 49 m2, prizemlje

Rasadnik, Palilula, Niš

Na prodaju dvosoban stan u novogradnji na odličnoj lokaciji, Rasadnik, blizu škole, centra i svih važnih sadržaja. Nalazi se u prizemlju zgrade... više

100.940€ (2 060 €/m²)

  • 2 soba
  • 49m²
  • Prizemlje/4 spratova

Novogradnja, dvosoban stan, Rasadnik, 45,8 m2, I sprat

Rasadnik, Palilula, Niš

Na prodaju dvosoban stan u novogradnji na odličnoj lokaciji, Rasadnik, blizu škole, centra i svih važnih sadržaja. Nalazi se na prvom spratu... više

94.348€ (2 096 €/m²)

  • 2 soba
  • 45m²
  • 1/4 spratova

Novogradnja, jednosoban stan, Rasadnik, 35,1 m2, II sprat

Rasadnik, Palilula, Niš

Na prodaju jednosoban stan u novogradnji na odličnoj lokaciji, Rasadnik, blizu škole, centra i svih važnih sadržaja. Nalazi se na drugom spratu... više

72.306€ (2 065 €/m²)

  • 1 soba
  • 35m²
  • 2/4 spratova

Trosoban stan, panoramski pogled, Bulevar

Bulevar Nemanjića, Medijana, Niš

Na prodaju trosoban stan na početku Bulevara Nemanjića sa panoramskim pogledom na Nišavu i okruženje. Stan ima 75m2, korisne površine. Nalazi... više

170.000€ (2 266 €/m²)

  • 3 soba
  • 75m²
  • 18/19 spratova

3.0, Bulevar Nemanjića, Park Sveti Save

Park Svetog Save, Medijana, Niš

Na prodaju trosoban stan na idealnoj lokaciji, kako za stanovanje, tako i za izdavanje. Stan se nalazi na Bulevaru Nemanjića, odmah do Svetosavskog... više

155.000€ (2 066 €/m²)

  • 3 soba
  • 75m²
  • 7.sprat

NOVOGRADNJA U DURLANU, DVOIPOSOBAN, EG, PDV, PARKING

Durlan, Pantelej, Niš

Na prodaju stan u novogradnji u Durlanu. U neposrednoj blizini objekta nalaze se vrtić, škola, pijaca, trgovinske radnje i novi tržni centar.... više

101.850€ (2 214 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 46m²
  • 2/5 spratova

NOVOGRADNJA U DURLANU, DVOIPOSOBAN, EG, PDV, PARKING

Durlan, Pantelej, Niš

101.850€ (2 214 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 46m²
  • 3/5 spratova

NOVOGRADNJA U DURLANU, DVOIPOSOBAN, EG, PDV, PARKING

Durlan, Pantelej, Niš

117.800€ (2 222 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 53m²
  • 3/5 spratova

NOVOGRADNJA U DURLANU, DVOSOBAN, EG, PDV, PARKING

Durlan, Pantelej, Niš

102.610€ (2 230 €/m²)

  • 2 soba
  • 46m²
  • 4/5 spratova