Za upit prodaja stanova Nis pronađeno 560 oglasa

Stan 87,69m2, novogradnja, Nišavski kej

Centar, Medijana, Niš

U neposrednoj blizini fakulteta, u mirnom i centralnom delu grada, nalazi se stambeni objekat projektovan da obezbedi maksimalnu udobnost i... više

201.687€ (2 318 €/m²)

  • Garsonjera
  • 87m²
  • Prizemlje/5 spratova

Četvorosoban stan 82m2, Palilula

Palilula, Palilula, Niš

Na prodaju četvorosoban stan 82m2 u blizini Palilulske pijace i NKC-a. Stan se nalazi u kvalitenoj zgradi starije gradnje na trećem spratu sa... više

153.000€ (1 865 €/m²)

  • 4 soba
  • 82m²
  • 3/9 spratova

Jednosoban stan u luksuznom stambeno-poslovnom kompleksu

Svetinikolska crkva, Palilula, Niš

U ponudi je stan u savremenom stambeno-poslovnom kompleksu koji čine tri lamele modernog arhitektonskog izraza: Lamela A - kula od 15 spratova... više

88.460€ (2 527 €/m²)

  • 1 soba
  • 35m²
  • 12/15 spratova

Dvosoban stan u luksuznom stambeno-poslovnom kompleksu

Svetinikolska crkva, Palilula, Niš

U ponudi je dvosoban stan u savremenom stambeno-poslovnom kompleksu koji čine tri lamele modernog arhitektonskog izraza: Lamela A - kula od... više

121.283€ (2 425 €/m²)

  • 2 soba
  • 50m²
  • 12/15 spratova

Lux novogradnja, naselje Duvanište, dvoiposoban stan, 69.51m2, treći sprat

Duvanište, Medijana, Niš

U ponudi luksuzan objekat u izgradnji u naselju Duvanište! Stambeni objekat je po projektu spratnosti po+pr+4, od 20 stambenih jedinica. U blizini... više

143.770€ (2 083 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 69m²
  • 3/4 spratova

Na prodaju jednoiposobni stan 42 m2

Durlan, Pantelej, Niš

Na prodaju jednoiposobni stan 42 m2 na drugom spratu starije zgrade bez lifta. Stan se satoji od hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom... više

78.000€ (1 857 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 42m²
  • 2.sprat

Na prodaju trosoban stan novogradnja na Trošarini

Trošarina, Palilula, Niš

Na prodaju stan površine 41.88 m² u prizemlju kvalitetne novogradnje (Pr + 3), na mirnoj i atraktivnoj lokaciji u naselju Trošarina. Stan se... više

79.580€ (1 940 €/m²)

  • 3 soba
  • 41m²
  • Prizemlje

Na prodaju četvorosoban stan u naselju Crvena Zvezda

Crvena Zvezda, Palilula, Niš

Na prodaju četvorosoban stan površine 80m2, kvalitetne gradnje, na drugom spratu zgrade, bez lifta, blizu Kliničkog centra, PMF-a, Čaira. Stan... više

148.320€ (1 854 €/m²)

  • 4 soba
  • 80m²
  • 2/2 spratova

2.0 stan, Mokranjčeva

Mokranjčeva, Palilula, Niš

Na prodaju lep manji stan u Mokranjčevoj ulici blizu okretnice. Pogodan je za izdavanje i porodično stanovanje. Po strukturi je dvosoban, površine... više

63.000€ (2 100 €/m²)

  • 2 soba
  • 30m²
  • 3/4 spratova

Dvosoban stan u luksuznom stambeno-poslovnom kompleksu

Svetinikolska crkva, Palilula, Niš

120.124€ (2 402 €/m²)

  • 2 soba
  • 50m²
  • 12/15 spratova

Stan 81m2 na Trošarini u vojnim zgradama

Trošarina, Palilula, Niš

Prodaje se troiposoban stan 81m2 u vojnim zgradama na Trošarini. Stan se nalazi u zgradi izuzetnog kvaliteta i odlične očuvanosti. Nalazi se... više

145.000€ (1 790 €/m²)

  • 4 soba
  • 81m²
  • 3/5 spratova

Novogradnja, Donja Vrežina, Parking, PDV

Donja Vrežina, Pantelej, Niš

Na prodaju stan u izgradnji u Donjoj Vrežini, u neposrednoj blizini DIS-a, Lidl-a i naselja „Beverly Hills“. Moderan stambeni objekat spratnosti... više

57.200€ (1 787 €/m²)

  • 1 soba
  • 32m²
  • 1/4 spratova