Za upit prodaja stanova Beograd vlasnik prodaja stanova pronađeno 1816 oglasa

Sell tenanted flat Vracar Beograd Expo 2027 invest estate property

Hram Save Neimar Cubura Krst Slavija Trg, Vračar, Beograd

Selling 4.0 flat Vracar Belgrade huge terrace glass winter house renovated furnished tenanted property Large 3 bedroom apartment, 110m2, PR/6,... više

365.000€ (3 318 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 110m²
  • Visoko prizemlje/6 spratova

Humski put sa 2 parking mesta

Vidikovačka Padina, Rakovica, Beograd

Na obrancima Vidikovačke padine, malo ispod "Uradi sam", skretanje pored restorana "Panorama", na 50m odatle u ulici koja spaja Pilota Mihaila... više

201.000€ (2 610 €/m²)

  • Garsonjera
  • 77m²
  • Prizemlje

Na prodaju dvoiposoban stan u izgradnji, IV sprat, 84.92m² - 140.118€

Obrenovac (mesto), Obrenovac, Beograd

Prodaje se dvoiposoban stan površine 84.92m², u kvalitetnoj novogradnji koja je trenutno u fazi izgradnje. Stan se nalazi na idealnoj lokaciji,... više

140.118€ (1 668 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 84m²
  • 4/4 spratova

Zvezdara, Denkova bašta, Paje Jovanovića, 2.0, 41m2, 126500EUR

Zvezdara, Beograd

Agencijski ID: 127548, I/IV, klima, lift, telefon, parking, stambena zgrada. *** STAN U IZGRADNJI *** Ocekivani zavrsetak radova do jeseni 2026.... više

126.500€ (3 085 €/m²)

  • 2 soba
  • 41m²
  • 1/4 spratova

Vračar, Kalenić pijaca, , 4.0, 120m2, 552000EUR

Vračar (centar), Beograd

Agencijski ID: 127914, VI/VI, lift, nov luks, ulaz mermerni, novogradnja, fasada nova, stambena zgrada. Novogradnja.Debljina zida oko 50 cm... više

552.000€ (4 600 €/m²)

  • 4 soba
  • 120m²
  • 6/6 spratova

Vračar, Crveni krst - salonski stan, 50m2

Crveni Krst, Vračar, Beograd

Vračar, Crveni krst - Vele Nigrinove 3.0, 50m2 (lođa), VPR/3, EG-strujni kotao, interfon, podrum Prodaje se renoviran salonski stan u mirnoj... više

199.000€ (3 980 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 50m²
  • vp/3 spratova

Čukarica, Banovo brdo, Karpoševa, 2.5, 69m2, 267385 EUR

Banovo Brdo, Beograd

Dvoiposoban stan u izgradnji. Struktura stana je dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, dva hodnika, kupatilo, toalet i... više

267.385€ (3 875 €/m²)

  • 3 soba
  • 69m²
  • 2/4 spratova

Na prodaju – Luksuzan stan u srcu Dedinja, ekskluzivna lokacija kod Belog dvo

Dedinje, Savski Venac, Beograd

Predstavljamo vam jedinstvenu priliku – raskošno opremljen stan na prestižnoj lokaciji na Dedinju, smešten u manjoj, modernoj zgradi u blizini... više

950.000€ (5 428 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 175m²
  • Prizemlje/4 spratova

PALILULA KARABURMA 38m2 , 6 , 110000e

Karaburma, Palilula, Beograd

Prodajemo 1.5 stan u ul.Mirijevski bulevar. Stan je uknjižen na 38m2 korisne i 44m2 građevinske površine. Stan je delimično renoviran, zamenjena... više

110.000€ (2 894 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 38m²
  • 4.sprat

BW St. Regis Residences ID#28129

Beograd na vodi, Savski Venac, Beograd

Luksuzan stan od 60 kvadrata, na 29/42 sprata u Kuli Beograd – BW St. Regis Resisences Kula Beograd je simbol luksuza i prestiža u okviru projekta... više

520.000€ (8 666 €/m²)

  • Garsonjera
  • 60m²

VOZDOVAC BULEVAR OSLOBODJENJA 33m2 , (FB) , 129000e

Bulevar Oslobodjenja, Vozdovac, Beograd

Na odličnoj lokaciji, sa blizinom više fakulteta, inrastrukturalno odličan.Vrlo interesantan kao investicija jer je idealan za rentiranje. Postoji... više

129.000€ (3 909 €/m²)

  • 1 soba
  • 33m²
  • 4.sprat

Rakovica, Vidikovac - Kneza Višeslava, 104m2

Vidikovac, Rakovica, Beograd

Rakovica, Vidikovac - Kneza Višeslava 4.0, 104m2 (lođa 10m2), 7/7, podno grejanje, lift, telefon, interfon Novogradnja na odličnoj lokaciji... više

312.000€ (3 000 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 104m²
  • 7/7 spratova