Za upit prodaja nekretnina Nis pronađeno 1296 oglasa

Dva stana u kući 180m2, Ratko Jović

Ratko Jović, Crveni krst, Niš

Na prodaju dva stana u kući 180m2, u naselju Ratko Jović. Prvi stan 81m2 se nalazi na drugom a drugi 79m2 na trećem spratu, tj. potkrovlju porodične... više

115.500€ (721 €/m²)

  • 160m²
  • 2/3 spratova

Na prodaju stan u Durlanu, 40m2 + terasa 45m2. Odlična lokacija

Durlan, Pantelej, Niš

Na prodaju stan u Durlanu, na odličnoj lokaciji. Površina stana je 40m2 i plus prelepa terasa od 45m2. Kompletno namešten, bez većih ulaganja.... više

85.000€ (1 000 €/m²)

  • 2 soba
  • 85m²
  • 3/3 spratova

Novogradnja, niška pivara, 2.5 povrat PDV-a

Apelovac, Palilula, Niš

Na prodaju stan u novogradnji u blizini niške pivare, projektovane površine 62,60 m2 . Stan je po strukturi dvoiposoban i sastoji se od ulaznog... više

112.680€ (1 817 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 62m²
  • Prizemlje/2 spratova

Kuća - poslovni prostor u centru grada, 166 m2, manji plac

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju očuvana kuća starije gradnje u centru grada, na atraktivnoj ali mirnoj lokaciji za život ili poslovne aktivnosti.... više

330.000€ (1 987 €/m²)

  • 166m²
  • 1/1 spratova

Plac Donji Matejevac I, 2273 m2

Donji Matejevac 1, Pantelej, Niš

Na prodaju odličan plac u Vrbnici - KO Donji Matejevac I. Plac je površine 2273m2 i pruža odlične mogućnosti za gradnju. Udaljen od asvaltnog... više

10.000€ (4 €/m²)

  • 2273m²

Ulični lokal 51m2 u blizini Narodnog Pozorišta

Centar, Medijana, Niš

Prodaje se odličan lokal u centralnom delu grada. U lokal se ulazi direktno sa ulice. Uknjižen je na 51m2. Moguće je u zavisnosti od namene... više

115.680€ (2 268 €/m²)

  • 51m²
  • Prizemlje/5 spratova

Odlična novogradnja - Minovo naselje, iznad Lidla, stan 40.43m2, prizemlje

Donja Vrežina, Pantelej, Niš

Na prodaju stan u izgradnji u naselju Donja Vrežina iznad Lidla i DIS-a. U blizini su OŠ Mika Antić, Durlanska pijaca, razni marketi, autobusko... više

72.774€ (1 819 €/m²)

  • Garsonjera
  • 40m²
  • Prizemlje/3 spratova

Na prodaju šumsko zemljište u Gabrovcu

Gabrovac, Palilula, Niš

Na prodaju parcela, šumsko zemljište površine 3636 m2 u Gabrovcu. Do parcele posotoji ucrtani put. Privatna svojina 1/1. Ovo je samo deo naše... više

8.300€ (2 €/m²)

  • 3636m²

Dvosoban stan 57m2, renoviran, IV sprat, Bogoslovija

Trošarina, Medijana, Niš

Na prodaju renoviran stan 57m2, na IV spratu kvalitetne starije zgrade na Delijskom Visu. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe, izdvojene... više

105.000€ (1 842 €/m²)

  • 2 soba
  • 57m²
  • 4/4 spratova

Novogradnja u Blizini Palilulske pijace, 48.94 m2

Palilulska pijaca, Palilula, Niš

Na prodaju dvosoban stan u zgradi u izgradnji u blizini Palilulske pijace, na atraktivnoj, mirnoj i prestižnoj lokaciji. Izgradnja zgrade je... više

118.440€ (2 467 €/m²)

  • 2 soba
  • 48m²
  • Prizemlje/5 spratova

Novogradnja u Blizini Palilulske pijace, 51.67m2

Palilulska pijaca, Palilula, Niš

125.050€ (2 451 €/m²)

  • 2 soba
  • 51m²
  • Prizemlje/5 spratova

Novogradnja, Čalije

Čalije, Pantelej, Niš

Na prodaju stan u izgradnji u naselju Čalije. U blizini su osnovna škola, obdanište, autobuska stajališta... Stan je projektovane površine 44.36... više

91.400€ (2 077 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 44m²
  • 1.sprat