Za upit prodaja nekretnina Nis pronađeno 1296 oglasa

Novogradnja, niška pivara, 4.5. povrat PDV-a

Palilula, Palilula, Niš

Na prodaju stan u novogradnji u blizini niške pivare, projektovane površine 93.67 m2. Stan je po strukturi četvoroiposoban i sastoji se od ulaznog... više

174.285€ (1 874 €/m²)

  • 4 soba
  • 93m²
  • 1/2 spratova

Vikendica, Bubanj - Novo groblje, 100m2, 55ari

Bubanj, Palilula, Niš

Na prodaju vikendica na Bubnju u neposrednoj blizini Novog groblja. Ukupna površina placa je oko 55ari, vikendica ima oko 100m2 (51m2 u osnovi,... više

39.998€ (399 €/m²)

  • 100m²
  • Prizemlje

Plac, Trupale

Trupale, Crveni krst, Niš

Na prodaju plac pravougaonog oblika (28.5x291), na putu za Trupale (300 metara od asfaltnog puta). Ukupna površina placa... više

249.000€ (30 €/m²)

  • 8300m²

Plac 6200m2 u Niškoj Banji

Niška banja, Niška banja, Niš

Prodaje se 6200 m2, gradsko-građevinsko zemljište u Niškoj Banji, Zemljište u ovom delu je pretežno namenjeno izgradnji sportskih i ugostiteljskih... više

310.000€ (50 €/m²)

  • 6200m²

Stan, 68m2 sa pripadajućim delom dvorišta oko 20m2, iznad hotela Marica

Kalač brdo, Palilula, Niš

Prodaje se stan u prizemlju manjeg stambenog objekta korisne povšine 68m2. Stan ima izlaz u dvorište gde samo ovaj stan ima pristup i taj dodatni... više

123.730€ (1 406 €/m²)

  • Garsonjera
  • 88m²
  • Prizemlje/3 spratova

Plac za gradnju vikendice u Proseku, 944 m2

Prosek, Niška banja, Niš

Na prodaju plac, trenutno poljoprivredno zemljište, pogodan za gradnju vikendice ili kuće za stanovanje, na atraktivnoj, osunčanoj... više

20.000€ (21 €/m²)

  • 944m²

Plac u industrijskoj zoni, Čamurlijski put, 2783m2

Čamurlija, Crveni krst, Niš

Na prodaju veliki plac u građevinskom području u industrijskoj zoni na Čamurlijskom putu. Pored placa je prilaz - put, koji nije asvaltiran.... više

250.000€ (89 €/m²)

  • 2783m²

Plac za gradnu, pored glavnog puta, Prva Kutina, 3.644 m2

Prva Kutina, Niška banja, Niš

Na prodaju gradsko građevinsko zemlište koje čine dve parcele pored glavnog asfaltnog puta, pogodno za gradnju objekata različitih... više

80.000€ (21 €/m²)

  • 3644m²

Plac za gradnju, Donja Vrežina, 592 m2

Donja Vrežina, Pantelej, Niš

Na prodaju plac za gradnju - gradsko građevinsko zemljište koji se sastoji od dve parcele ukupne površine 592 m2. Nalazi se... više

26.000€ (43 €/m²)

  • 592m²

Na prodaju kuća u Donjoj Vrežini, plac 10,5 ari

Donja Vrežina, Pantelej, Niš

Na prodaju prostrana porodična kuća u Donjoj Vrežini, smeštena na velikom i lepo održavanom placu površine 10,5 ari. Kuća se nalazi u mirnom... više

165.000€ (634 €/m²)

  • 260m²
  • Prizemlje

Retka ponuda! Odgajevačnica pasa - na placu 401m2, iznad Amerikanca

Kovanluk, Palilula, Niš

Retko u ponudi! Na prodaju kompletno opremljena odgajevačnica pasa, koja se nalazi na ograđenom placu površine 401m2. Nalazi se iznad restorana... više

35.000€ (333 €/m²)

  • 105m²
  • Prizemlje

Plac, Vikend naselje Popovac

Popovac, Crveni krst, Niš

Na prodaju lep plac u vikend naselju Popovac (u pravcu prema Trupalu). Od glavnog asfaltiranog puta udaljen je nekih 300 m. Sastoji se od dve... više

24.000€ (5 €/m²)

  • 4038m²