Za upit prodaja nekretnina Nis pronađeno 1298 oglasa

NOVOGRADNJA U DURLANU, DVOIPOSOBAN, EG, PDV, PARKING

Durlan, Pantelej, Niš

Na prodaju stan u novogradnji u Durlanu. U neposrednoj blizini objekta nalaze se vrtić, škola, pijaca, trgovinske radnje i novi tržni centar.... više

117.800€ (2 222 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 53m²
  • 3/5 spratova

NOVOGRADNJA U DURLANU, DVOIPOSOBAN, EG, PDV, PARKING

Durlan, Pantelej, Niš

101.850€ (2 214 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 46m²
  • 3/5 spratova

NOVOGRADNJA U DURLANU, DVOSOBAN, EG, PDV, PARKING

Durlan, Pantelej, Niš

102.610€ (2 230 €/m²)

  • 2 soba
  • 46m²
  • 4/5 spratova

3.0, Mašinska Industrija, Apelacioni Sud

Železnička stanica, Palilula, Niš

Na prodaju trosoban stan na lepoj lokaciji, kako za stanovanje, tako i za izdavanje. Stan se nalazi u blizini Mašinske škole, Apelacionog... više

82.500€ (1 527 €/m²)

  • 3 soba
  • 54m²
  • Prizemlje

Jednoiposoban stan u Durlanu, III sprat, TA

Durlan, Pantelej, Niš

Na prodaju jednoiposoban stan, površine 50m2. Nalazi se na III spratu u zgradi bez lifta. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa... više

73.000€ (1 460 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 50m²
  • 3/3 spratova

Poslovni prostor, Pravni fakultet, 75m2

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju poslovni prostor na izuzetnoj lokaciji u samom centru grada. Zbog svoje pozicije pogodan je za različite delatnosti ugostiteljski... više

300.000€ (3 000 €/m²)

  • 100m²
  • Prizemlje

Na prodaju lokal u centru grada

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju lokal površine 13,28m2. Nalazi se u samom centru grada, u novom podzemnom prolazu. Lokal nema mokri čvor. Odličan je za razne vrste... više

46.400€ (3 569 €/m²)

  • 13m²
  • Prizemlje

Na prodaju njiva, 4301m2

Lalinac, Palilula, Niš

Na prodaju poljoprivredno zemljište tj. njiva u blizini sela Lalinac. Uknjižen kao poljoprivredno zemljište, pravilnog pravouganog oblika, sa... više

4.300€ (0 €/m²)

  • 4301m²

Kuća, Palilula, 135m2

Palilula, Palilula, Niš

Na prodaju porodična kuća kvalitetne gradnje p plus pk , na Paliluli. Površina kuće je 135m2 uknjižena površina 96m2 i sastoji se od dve etaže... više

185.600€ (1 374 €/m²)

  • 135m²
  • Prizemlje/2 spratova

Odlična porodična kuća u izgradnji, 270m2, su+vp+1+pk, plac 8.71 ari, na put

Donje Vlase, Palilula, Niš

Na prodaju odlična porodična kuća u izgradnji na putu za Donje vlase. Udaljena od centra grada svega 4km. U blizini je autobusko stajalište.... više

50.000€ (185 €/m²)

  • 270m²
  • 1/2 spratova

Na prodaju plac površine 2028 m2, vikend naselje Gornji Matejevac

Gornji mMatejevac, Pantelej, Niš

Na prodaju lep plac za gradnju u vikend naselju u Gornjem Matejevcu. Odlična lokacija za porodično stanovanje u prelepom prirodnom ambijentu... više

63.500€ (31 €/m²)

  • 2028m²

Jednosoban stan u luksuznom stambeno-poslovnom kompleksu

Svetinikolska crkva, Palilula, Niš

U ponudi je stan u savremenom stambeno-poslovnom kompleksu koji čine tri lamele modernog arhitektonskog izraza: Lamela A - kula od 15 spratova... više

88.460€ (2 527 €/m²)

  • 1 soba
  • 35m²
  • 12/15 spratova