Za upit prodaja nekretnina Nis pronađeno 1298 oglasa

Na prodaju jednoiposoban stan, 33m2

Bubanj, Palilula, Niš

Na prodaju jednoiposoban stan 33m2, kod Fakulteta zaštite na radu. Stan se sastoji od hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom sa izlazom... više

71.000€ (2 151 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 33m²
  • 5/6 spratova

Fina porodična kuća 290m2, sa prelepim pogledom, iznad hotela Panorama

Kalač brdo, Palilula, Niš

Na prodaju fina porodična kuća na Paliluli iznad Hotela Panorama lux, udaljena od centra svega oko 2,5km. Nekretnina koja je vredna pažnje,... više

110.000€ (379 €/m²)

  • 290m²
  • 1/1 spratova

Poslovno-stambeni objekat u centru Niša - Velika pijaca, 292m2

Crveni Krst, Crveni krst, Niš

Na prodaju funkcionalan i kompletno opremljen poslovno-stambeni objekat na izuzetnoj lokaciji - u neposrednoj blizini Velike pijace i centra... više

550.000€ (1 580 €/m²)

  • 348m²
  • 1/1 spratova

Stan u kući 122m2 sa lokalom 20m2 kod Doma zdravlja

Dom zdravlja, Medijana, Niš

Na prodaju odličan stan u kući sa lokalom u mirnom kraju, u blizini Doma zdravlja, par minuta od Delta Planeta, Filozofskog fakulteta, centra... više

250.000€ (1 760 €/m²)

  • 4 soba
  • 142m²
  • 1/2 spratova

Na prodaju porodična kuća sa proizvodnom halom u centru Popovca na 6km od cen

Popovac, Crveni krst, Niš

Prodaje se porodična kuća u selu Popovac, od 186m2 uknjižene površine na placu od 1205m2 . Prednji deo dvorišta je namenjeno proizvodnji i prodaji,... više

76.000€ (408 €/m²)

  • 186m²
  • Prizemlje/1 spratova

Odlična garsonjera, 24m2, kod Crkve Sv. Nikola

Palilula, Palilula, Niš

Na prodaju odlična garsonjera na finoj lokaciji blizu Crkve Sv. Nikola i palilulske pijace. U blizini su vrtić, pijaca, autobusko stajalište,... više

45.500€ (1 895 €/m²)

  • 1 soba
  • 24m²
  • 12/12 spratova

Poslovni objekat u izgradnji, 326 m2, plac od 9.641 m2, Mramorsko brdo

Merosina, Merosina, Niš

Na prodaju poslovni objekat u izgradnji, prvenstveno planiran za savremeni tehnički pregled za vozila, sa dve linije (teretni... više

500.000€ (1 533 €/m²)

  • 326m²
  • Prizemlje

Opremljen lokal u centru Niša, 9m2

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju opremljen lokal u centru Niša,površine 9m2. Nalazi se na izuzetnoj lokaciji u Novom podzemnom prolazu, u neposrednoj blizini ulaznog/silaznog... više

18.000€ (2 000 €/m²)

  • 9m²
  • Prizemlje

LUKSUZNA NOVOGRADNJA, DOM ZDRAVLJA, PENTHAUS, PETI SPRAT, TOPLOTNE PUMPE

Dom zdravlja, Medijana, Niš

Na prodaju penthaus kod Doma zdravlja u neposrednoj blizini TC Delta planet. Najtraženija lokacija kako za stanovanje, tako i za izdavanje.... više

227.500€ (1 750 €/m²)

  • 3 soba
  • 130m²
  • 5/6 spratova

Vikendica, Donji Matejevac, 24 m2

Donji Matejevac 1, Pantelej, Niš

Na prodaju prelepa vikendica , smeštena u mirnom i zelenom delu Donjeg Matejevca, opština Pantalej, udaljena od asfaltnog puta oko 600m. Idealna... više

19.000€ (791 €/m²)

  • 24m²
  • Prizemlje

Novogradnja u blizini Rode, 4.5, 115 m2

Durlan, Pantelej, Niš

Na prodaju stan u novogradnji u blizini Rode, projektovane površine 115 Mm2. Nalazi se na jednoj od najpopularnijih lokacija za porodični život... više

253.000€ (2 200 €/m²)

  • 4 soba
  • 115m²
  • 2/4 spratova

Porodična kuća 100m2, naselje Nikola Tesla, Niš.

Naselje Nikola Tesla, Niška banja, Niš

Kuća se nalazi na 100 metara od nišavskog keja, terena za košarku i mali fudbal i mobilijara za decu, idealno za bekstvo od gradske buke. Sagrađena... više

155.000€ (1 550 €/m²)

  • 100m²
  • 1/1 spratova