Za upit prodaja nekretnina Nis pronađeno 1298 oglasa

Plac 631m2, Prosek

Prosek, Niška banja, Niš

Na prodaju plac 631m2, na početku Proseka, poljoprivredno zemljište. Plac je lepog, pravilnog oblika, izlazi na asfaltni put, u neposrednoj... više

31.500€ (49 €/m²)

  • 631m²

Plac, Prosek, 7,65 ari

Prosek, Niška banja, Niš

Na prodaju jako lep plac u selu Prosek, 765m2. U pitanju su 2 spojene parcele, moguća i pojedinačna kupovina. Plac ima priključak za vodu, dok... više

11.500€ (15 €/m²)

  • 765m²

Lokal,Podzemni prolaz

Centar, Medijana, Niš

Prodaje se lokal u podzemnom prolazu, u neposrednoj blizini Njujorkera, uknjižene površine 8 m2, bez mokrog čvora, od sanitarije poseduje samo... više

14.700€ (1 837 €/m²)

  • 8m²
  • Prizemlje

Odlična novogradnja - Minovo naselje, iznad Lidla, stan 51.09m2

Donja Vrežina, Pantelej, Niš

Na prodaju stan u izgradnji u naselju Donja Vrežina iznad Lidla i DISa. U blizini su OŠ Mika Antić, Durlanska pijaca, razni marketi, autobusko... više

91.962€ (1 803 €/m²)

  • 2 soba
  • 51m²
  • 1/3 spratova

Odlična novogradnja - Minovo naselje, iznad Lidla, stan 46,49m2

Donja Vrežina, Pantelej, Niš

Na prodaju stan u izgradnji u naselju Donja Vrežina iznad Lidla i Disa. U blizini su OŠ Mika Antić, Durlanska pijaca, razni marketi, autobusko... više

83.682€ (1 819 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 46m²
  • 1/2 spratova

Novogradnja u Blizini Palilulske pijace, 92.09 m2

Palilulska pijaca, Palilula, Niš

Na prodaju četvorosoban stan u izgradnji u blizini Palilulske pijace, na atraktivnoj, mirnoj i prestižnoj lokaciji. Izgradnja zgrade je po... više

222.860€ (2 422 €/m²)

  • 4 soba
  • 92m²
  • Prizemlje/5 spratova

Novogradnja 2.5, 65.1 m2, Mokranjčeva

Mokranjčeva, Palilula, Niš

Na prodaju stan u novogradnji u Mokranjčevoj, spratnosti Po+P+4, projektovane površine 65.1 m2. Nalazi se na drugom spratu zgrade sa liftom... više

123.690€ (1 902 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 65m²
  • 2/4 spratova

Novogradnja 1.5, 49.8 m2, Mokranjčeva

Mokranjčeva, Palilula, Niš

Na prodaju stan u novogradnji u Mokranjčevoj, spratnosti Po+P+4, projektovane površine 49.8 m2. Nalazi se na drugom spratu zgrade sa liftom... više

94.620€ (1 931 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 49m²
  • 2/4 spratova

Novogradnja u blizini Rode, 1.5, 47.25 m2

Durlan, Pantelej, Niš

Na prodaju stan u novogradnji u blizini Rode, projektovane površine 47.25 m2. Nalazi se na jednoj od najpopularnijih lokacija za porodični život... više

103.950€ (2 211 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 47m²
  • 4/4 spratova

Lokal, zona 1, 15m2, prvi sprat

Bulevar Nemanjića Zona 1, Medijana, Niš

Na prodaju lokal na Bulevaru, Zona 1. Lokal ima 15m2, praovugaonog obilka, nalazi se na prvom spratu. Sastoji se od višenamske prostorije, poseduje... više

29.990€ (1 999 €/m²)

  • 15m²
  • 1/2 spratova

Poslovni prostor u novogradnji u blizini Rode, 170 m2

Durlan, Pantelej, Niš

Na prodaju poslovni prostor u novogradnji u blizini Rode, projektovane površine 170 m2. Nalazi se na jednoj od najpopularnijih lokacija za razne... više

275.000€ (1 617 €/m²)

  • 170m²
  • Prizemlje/4 spratova

Na prodaju jednoiposoban stan, 33m2

Bubanj, Palilula, Niš

Na prodaju jednoiposoban stan 33m2, kod Fakulteta zaštite na radu. Stan se sastoji od hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom sa izlazom... više

71.000€ (2 151 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 33m²
  • 5/6 spratova