Za upit prodaja nekretnina Nis pronađeno 1296 oglasa

Plac na Paliluli, 27ar, Kovanlučka ulica, prilaz

Palilula, Palilula, Niš

Na prodaju zemljište na Paliluli. Plac ima 2695m2, nalazi se na 150m od glavne ulice (Kovanlučke). Uknjiženo, vlasništo 1/1, gradsko građevinsko... više

40.000€ (14 €/m²)

  • 2695m²

Odličan poslovno-stambeni objekat 350m2, plac 593m2, Gabrovački put

Gabrovačka reka, Palilula, Niš

Na prodaju odličan poslovno -stambeni objekat u naselju na Gabrovačkom putu, u blizini Bogoslovije. Udaljen svega oko 5km od centra, nalazi... više

175.000€ (448 €/m²)

  • 390m²
  • Prizemlje/1 spratova

Kuća u Durlanu, odlična lokacija, kod Nišave, 88 m2

Durlan, Pantelej, Niš

Na prodaju kompletno renovirana prizemna kuća na placu od 162 m2 i na odličnoj lokaciji za život ili poslovnu delatnost, blizu... više

152.000€ (1 727 €/m²)

  • 88m²
  • Prizemlje

Dvosoban stan u luksuznom stambeno-poslovnom kompleksu

Svetinikolska crkva, Palilula, Niš

U ponudi je dvosoban stan u savremenom stambeno-poslovnom kompleksu koji čine tri lamele modernog arhitektonskog izraza: Lamela A - kula od... više

128.611€ (2 143 €/m²)

  • 2 soba
  • 60m²
  • 4/10 spratova

Stan 78m2

Mokranjčeva, Palilula, Niš

Na prodaju trosoban stan u Mokranjčevoj ulici. Stan se nalazi na petom spratu u zgradi bez lifta, iznad ima jos jedan sprat sa tavanskim prostorijama.... više

128.750€ (1 650 €/m²)

  • 3 soba
  • 78m²
  • 5/6 spratova

Poslovni prostor, blizu Pukovca

Doljevac, Doljevac, Niš

Na prodaju odličan poslovni prostor u blizini Pukovca, u okruženju ima naseljenih kuća kao i drugih poslovnih objekata. Novije je gradnje i... više

290.000€ (263 €/m²)

  • 1100m²
  • Prizemlje/1 spratova

Na prodaju, kuća , Palilula, 290m2, plac 454m2

Palilula, Palilula, Niš

Na prodaju kuća na Paliluli, Porodična stambena zgrada je pr plus 3 sprata u osnovi od 92 m2 sa garažom, ukupno oko 290m2 na parceli od 4,54... više

310.000€ (1 068 €/m²)

  • 290m²
  • Prizemlje/3 spratova

Na prodaju plac u industrijskoj zoni Donje Međurovo od 7069 m2

Donje Medjurovo, Palilula, Niš

Na prodaju plac lepog pravilnog oblika u industrijskoj zoni na nekih 800m od Yure sa izlazom na asfaltni put. Površina placa je 7069m2. Plac... više

250.000€ (35 €/m²)

  • 7069m²

Lep plac Miljkovac, na putu za Sokobanju, 8246m2

Miljkovac, Crveni krst, Niš

Na prodaju lep, veliki plac na periferiji naselja Miljkovac, blizu glavnog puta za Sokobanju. Uknjižene površine 8246m2. Nalazi se na oko... više

75.000€ (9 €/m²)

  • 8246m²

Građevinsko zemljište, Popovac, 815 m2

Popovac, Crveni krst, Niš

Na prodaju građevinsko zemljište u Popovcu, 815 m2, 10000e. Parcela je izdvojena od naseljenog dela i najbliži priključak za struju je 500-600m.... više

10.000€ (12 €/m²)

  • 815m²

Građevinsko zemljište, Popovac, 9177 m2

Popovac, Crveni krst, Niš

Na prodaju građevinsko zemljište u Popovcu, 9177 m2, 95.000 e. Parcela je izdvojena od naseljenog dela i najbliži priključak za struju je 500-600m.... više

95.000€ (10 €/m²)

  • 9177m²

Prodaja, Stan, Niš, Medijana, Ćele kula

Ćele kula, Medijana, Niš

Na prodaju stan u izgradnji na najtraženijoj lokaciju u centru grada, u blizini stadiona Čair. Stan idealne strukture koji sa 60m2 ima čak... više

110.000€ (1 833 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 60m²
  • 2/4 spratova