Za upit prodaja nekretnina Nis pronađeno 1296 oglasa

Odličan plac za gradnju, površine 1049m2, Donje Vlase

Donje Vlase, Palilula, Niš

Na prodaju odličan plac pored glavnog puta za Donje Vlase, površine 1049m2. Nalazi se na izuzetno lepom mestu, po Informaciji o lokaciji dominantna... više

30.000€ (28 €/m²)

  • 1049m²

1.5 stan u NOVOGRADNJI, Donja Vrežina!

Donja vrežina, Pantelej, Niš

Niš, Donja Vrežina - Na prodaju 1.5 stan, 50m2, u novogradnji, na sjajnoj lokaciji u Donjoj Vrežini na par minuta od Hrama Svetog Vasilija Ostroškog.... više

92.500€ (1 850 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 50m²
  • 3/4 spratova

Stembeno poslovni prostor, Jagodin mala

Jagodin mala, Pantelej, Niš

Na prodaji stambeno poslovni prostor, sa odličnom pozicijom za obavljanje različitih delatnosti. Sastoji se od tri etaže, na prvoj etaži se... više

288.000€ (800 €/m²)

  • 360m²
  • Prizemlje

Dvospratna kuća kvalitetne gradnje, 300 m2, 1027 m2 placa,

Gornja Vrežina , Pantelej, Niš

Prodaje se kuća kvalitetno građena, velike površine oko 300 m2, na 1027 m2 placa i brojnih mogućnosti, u mirnom, ulaznom delu... više

105.000€ (350 €/m²)

  • 300m²
  • 2.sprat

Odlična ponuda, plac 4697m2, Donja Vrežina

Donja Vrežina, Pantelej, Niš

Na prodaju odličan plac u Donjoj Vrežini. Plac je poljoprivredno zemljište, ukupne površine 4697m2. Prednji front je 49,20m širine, dužina placa... više

48.500€ (10 €/m²)

  • 4697m²

Prodaje se porodična kuća kod hotela Tami residence

Kalač brdo, Palilula, Niš

Prodaje se odlična porodična kuća na Kalač Brdu. Kuća ima u prvom nivou podrumsku prostoriju kotlarnicu i letnju kuhinju. Unutrašnje sptepenište... više

230.000€ (655 €/m²)

  • 351m²
  • Prizemlje

Plac, građevinsko zemljište - pod šumom, Vinik, 1068 m2

Vinik, Pantelej, Niš

Na prodaju parcela površine 1068m2, pravougaonog oblika. Vodi se kao građevinsko zemljište, kompletno je pod šumom, u izuzetnom prirodnom okruženju.... više

10.000€ (9 €/m²)

  • 1068m²

Plac, površine 495m2, Donje Vlase

Donje Vlase, Palilula, Niš

Na prodaju odličan plac u Donjem Vlasu, površine 495m2. Nalazi se na izuzetno lepom mestu, u blizini druge česme i asvaltnog puta sa pogledom... više

8.500€ (17 €/m²)

  • 495m²

4.0, PALILULA - NOVI NIŠ, TREĆI SPRAT, LIFT, CG

Palilula, Palilula, Niš

Na prodaju stan na Paliluli, žute fasadne cigle (vojne zgrade). U neposrednoj blizini vrtića, osnovne škole, gimnazije, DIF-a i FZNR-a, apelacionog... više

150.000€ (1 630 €/m²)

  • 4 soba
  • 92m²
  • 3.sprat

Odlična ponuda! Plac 448m2, Nikola Tesla

Naselje Nikola Tesla, Niška banja, Niš

Na prodaju odličan plac u naselju Nikola Tesla. Plac je površine 448m2 i pruža odlične mogućnosti za gradnju. Plac je gradsko građevinsko zemiljište.... više

23.000€ (51 €/m²)

  • 448m²

Novogradnja, Centar

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju trosoban stan u novogradnji u centru grada, spratnosti PO+P+7. Stambeno - poslovni objekat je kvalitetne i moderne arhitekture. Nalazi... više

190.100€ (2 604 €/m²)

  • 3 soba
  • 73m²
  • 1/7 spratova

Plac , poslovna zona u blizini naplatne stanice Niš-sever

Čamurlija, Crveni krst, Niš

Prodaje se parcela površine 1331m2, u blizini naplante stanice Niš-sever. Po svojoj lokaciji parcela se nalazi u projektovanoj poslovnoj zoni... više

61.800€ (46 €/m²)

  • 1331m²