Za upit prodaja nekretnina Nis pronađeno 1296 oglasa

Plac, Vinik, 4450M2.

Vinik, Pantelej, Niš

Na prodaju plac na Viniku, pravougaonog je oblika, uknjižen kao gradsko gradjevinsko zemljiste. Ukupna povrsina placa iznosi 4450... više

32.000€ (7 €/m²)

  • 4450m²

Retko u ponudi, luksuzna vila 332m2 sa bazenom, Durlan, plac 453m2

Durlan, Pantelej, Niš

Na prodaju lux porodična vila, izuzetne, novije gradnje, sa bazenom. Nalazi se u Durlanu na idelnoj lokaciji za miran porodični život, a nadomak... više

412.400€ (1 242 €/m²)

  • 332m²
  • 1/2 spratova

Odlična ponuda, plac 30.87 ara, Batušinački put

Merosina, Merosina, Niš

Na prodaju odličan plac na Batušinačkom putu. Plac je poljoprivredno zemljište, ukupne površine 30.87ari, prednji front je 16m širine,... više

21.000€ (6 €/m²)

  • 3087m²

Na prodaju plac, površine 775 m2, Vrtište

Vrtište, Crveni krst, Niš

Na prodaju plac u Vrtištu, iznad hotela Nais,u blizini Toponičkog puta kod Milk Hausa. Ukupna površina placa je 775m2. Vodi se kao poljoprivredno... više

9.000€ (11 €/m²)

  • 775m²

Vikendica 260m2 na izletištu Bojanine vode, idealna za život van grada

Gornja Studena, Niška banja, Niš

Prodaje se vikendica-porodična kuća površine 260m2 na placu od 1611m2 na izletištu Bojanine vode, na 20ak km od Niša, u prelepom, prirodnom... više

206.000€ (792 €/m²)

  • 260m²
  • Prizemlje

Odličan lokal u centru, 58m2

Centar, Medijana, Niš

Prodaje se poslovni prostor u centru Niša, površine 58m2, u suturenu nove stambene zgrade do same ulice. Nalazi se na idealnoj lokaciji, u... više

94.430€ (1 628 €/m²)

  • 58m²
  • Prizemlje/5 spratova

Novogradnja, Mokranjčeva

Mokranjčeva, Palilula, Niš

Na prodaju stan u novogradnji u Mokranjčevoj spratnosti Po+P+4, projektovane površine 67,15m2. Nalazi se na trećem spratu u zgradi sa liftom.... više

118.180€ (1 763 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 67m²
  • Prizemlje/4 spratova

Plac, Toponički put

Gornja Toponica, Crveni krst, Niš

Na prodaju plac na Toponičkom putu, (blizu odvajanja za Hotel Nais, Tošić pumpe...), pogodan za obavljanje raznih delatnosti (proizvodne hale,... više

419.000€ (40 €/m²)

  • 10474m²

Novogradnja, niška pivara, 1.5. povrat PDV-a

Delijski vis, Palilula, Niš

Na prodaju stan u prizemlju novogradnje u blizini niške pivare, projektovane površine 39.20 m2 sa pripadajućim delom dvorišta. Stan je po strukturi... više

77.930€ (1 998 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 39m²
  • Prizemlje/2 spratova

Porodična kuća sa imanjem Čokot

Čokot, Palilula, Niš

Na prodaju porodična kuća sa imanjem od 45 ara u selu Čokot udaljena 8 km od centra grada. Kuća se sastoji od dve etažne jedinice ukupne površine... više

98.000€ (680 €/m²)

  • 144m²
  • Prizemlje

Plac u blizini pruge kod Popovca

Popovac, Crveni krst, Niš

Prodaje se plac od 297m po vrsti zemljišta gradsko građevinsko zemljište. Plac se graniči sa prugom i nalazi se u delu koji je u blizini desne... više

6.000€ (20 €/m²)

  • 296m²

Na prodaju jednoiposobni stan na Trošarini

Trošarina, Medijana, Niš

Na prodaju jednoiposobni stan 39.90 m2. Nalazi se na četvrtom poslednjem spratu zgrade bez lifta. Sastoji se od manjeg ulaznog hodnika, prostrane... više

65.000€ (1 511 €/m²)

  • 1 soba
  • 43m²
  • 4/4 spratova