Za upit prodaja nekretnina Nis pronađeno 1296 oglasa

1.5 stan na odličnoj lokaciji

Božidar Adžija, Medijana, Niš

Niš, Medijana, Dragiše Cvetkovića – prodaje se 1.5 stan na četvrtom spratu od ukupno četiri, u zgradi bez lifta. Stan je uknjižen na 31m2,... više

55.000€ (1 527 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 36m²
  • 4/4 spratova

Plac, Nikola Tesla

Naselje Nikola Tesla, Niška banja, Niš

Na prodaju plac u naselju Nikola Tesla u blizini Home Centra Vuk. Plac je velicine 417 m2, pogodan za gradnju, četvrtastog... više

30.000€ (71 €/m²)

  • 417m²

Plac, Gabrovačka reka, 10a

Gabrovačka reka, Palilula, Niš

Na prodaju plac u vikend naselju na putu za Gabrovac. Ukupna povšina placa je 10a (9,85a po katastru). Sa obe strane placa su porodične kuće.... više

17.000€ (17 €/m²)

  • 1000m²

Plac, Donja Vrezina, 57 ara

Donja Vrežina, Pantelej, Niš

Na prodaju plac u Donjoj Vrezini ukupne povrsine 57 ara. Nalazi se u neposrednoj blizini Donjovrezinskog groblja. Plac... više

71.000€ (12 €/m²)

  • 5700m²

Na prodaju velike parcele, trenutno se vode kao po...

Gornja Toponica, Crveni krst, Niš

Na prodaju velike parcele, trenutno se vode kao poljoprivredno zemljište, ali moguće je uraditi prenamenu, ukupna površina je 10474m2. Parcele... više

366.000€ (34 €/m²)

  • 10474m²

Izvanredan trosoban stan u kući u Apelovcu, 100 m2

Apelovac, Palilula, Niš

Na prodaju prelep trosoban stan u kući, u blizini Niške pivare i restorana Vazdušna banja, površine 87 plus 13m2. Stan se nalazi u prizemlju... više

135.000€ (1 350 €/m²)

  • 3 soba
  • 100m²
  • Prizemlje/4 spratova

Na prodaju plac u industrijskoj zoni Donje Međurovo od 6758 m2.

Donje Medjurovo, Palilula, Niš

Na prodaju plac lepog pravilnog oblika u industrijskoj zoni na nekih 800m od Yure sa izlazom na asfaltni put. Površina placa je 6758m2. Plac... više

48.500€ (7 €/m²)

  • 6758m²

Na prodaju plac na Čegarskom putu, 2963m2

Donji Matejevac 1, Pantelej, Niš

Na prodaju plac na Čegrskom putu, površine 2963m2, Uknjizen kao poljoprivredno zemljiste podnet zahtev u katastru za promenu namene iz poljoprivrednog... više

149.000€ (50 €/m²)

  • 2963m²

Plac u naselju Nikola Tesla

Naselje Nikola Tesla, Niška banja, Niš

Na prodaju plac u naselju Nikola Tesla, 2641m2, Plac je ravan, građevinsko zemljište, pravougaonog je oblika, Nalazi u delimično naseljenom... više

48.000€ (18 €/m²)

  • 2641m²

Na prodaju plac podvinik, 781m2

Vinik, Pantelej, Niš

Na prodaju plac u blizini autoputa, na veoma atraktivnom mestu. Plac je površine 781m2. Plac se vodi kao gradsko građevinsko zemljište. Uknjižen... više

16.000€ (20 €/m²)

  • 781m²

Plac, Vinik, 4450M2.

Vinik, Pantelej, Niš

Na prodaju plac na Viniku, pravougaonog je oblika, uknjižen kao gradsko gradjevinsko zemljiste. Ukupna povrsina placa iznosi 4450... više

32.000€ (7 €/m²)

  • 4450m²

Retko u ponudi, luksuzna vila 332m2 sa bazenom, Durlan, plac 453m2

Durlan, Pantelej, Niš

Na prodaju lux porodična vila, izuzetne, novije gradnje, sa bazenom. Nalazi se u Durlanu na idelnoj lokaciji za miran porodični život, a nadomak... više

412.400€ (1 242 €/m²)

  • 332m²
  • 1/2 spratova