Za upit prodaja kuće do 30000 evra pronađeno 121 oglasa

Starija kuća do glavnog puta

Striško naselje, Paraćin

Prodajemo starije uknjižene objekte do samog puta u Striškom naselju . Priključak gradske vode i trofazne struje Uknjizeni objekti od 104m2,... više

30.000€ (147 €/m²)

  • 203m²
  • .sprat

Boboviste, pomocni objekti, plac1614 m2

Bobovište, Aleksinac, Aleksinac

Na prodaju kuca sa pomocnim objektima u Aleksinackom selu Bobovistu. Kuca je povrsine 58m2,starije gradnje,pored... više

12.000€ (206 €/m²)

  • 58m²
  • Prizemlje

Seosko domaćinstvo na 3.11 Hektara raja

Senje, Okolina, Ćuprija

Prodaje se prelepo domaćinstvo površine 3,11 hektara, sve u jednom komadu, idealno za život u prirodi, poljoprivredu, stočarstvo ili razvoj... više

28.000€ (777 €/m²)

  • 36m²
  • Prizemlje

Autentična kuća iz 1937. godine

Crnče, Okolina, Jagodina

Na prodaju kuća površine 39 m² u selu Crnče kod Jagodine, na placu od 14,06 ari. Ova nekretnina nosi duh vremena iz 1937. godine, kada je i... više

18.000€ (461 €/m²)

  • 39m²
  • Prizemlje

Beg u prirodu na samo 3 kilometra od grada!

Vinorača, Okolina, Jagodina

Na prodaju nekretnina od 150m², smeštena na velikom i ravnom placu od 25,05 ari i dodatnim putem površine 6,28 ari idealna za miran život ili... više

30.000€ (200 €/m²)

  • 150m²
  • /3 spratova

Dve kuce sa velikim placem u Lapovu

Lapovo selo, Okolina, Lapovo

Na parceli od 21 ara , koja se sastoji od 3 parcela spojenih u celinu ,nalaze se dva objekta.Stariji objekat je kuća pod krovom od oko 60m2... više

18.500€ (115 €/m²)

  • 160m²
  • Prizemlje/1 spratova

Kuća u Rekovcu, blizina centra - dvoetažna, površine 53 m2 u osnovi, plac 10

Centar, Rekovac, Rekovac

Na prodaju kuća u Rekovcu, centar, površine 53 m2 u osnovi, prizemlje uslovno za život, od prostorija ima spavaću sobu, kuhinju sa dnevnim boravkom... više

16.000€ (150 €/m²)

  • 106m²
  • Prizemlje

Kuca u izgradnji

Trnava, Jagodina

Nezavršena spratna kuca sa uvedenom strujom. Objekat je na deset metra od glavnog puta, i moguce je da zive dve porodice odvojeno. Vlasnici... više

29.000€ (145 €/m²)

  • 200m²
  • /1 spratova

Prodaje se kuća 35m2 u Dugoj Poljani, sa kompletnim imanjem od oko 2ha

Duga Poljana, Gadžin Han, Gadzin Han

Prodaje se kuća starije gradnje 35m2 u Dugoj Poljani. Kuća je građena od tugli, ima priključke za struju i vodu. Kuću čine dve prostorije. Plac... više

17.000€ (485 €/m²)

  • 35m²
  • Prizemlje

Kuća u Končarevu sa lokalom

Končarevo, Okolina, Jagodina

Na prodaju kuća površine 100 m² sa lokalom, u selu blizu Jagodine, u mestu Končarevo. Objekat se nalazi u okolini Jagodine i predstavlja dobru... više

30.000€ (300 €/m²)

  • 100m²
  • Prizemlje

PORODIČNA KUĆA U KLJAJIĆEVU!!

Kljajićevo, Okolina, Sombor

KUĆA!!! Prodaje se porodična kuća u mirnom delu Kljajićeva, ukupne površine 151m², na placu od 11 ari. Kuća se sastoji od tri prostrane sobe,... više

30.000€ (198 €/m²)

  • 151m²
  • .sprat

Kuća u Kniću, korisna površina 50 m2, pomoćni objekti, plac površine 3904

Knić, Knić, Knić

Na prodaju porodićna kuća površine 50 m2 na parceli od 39 ari. Nalazi se u Kniću na par kilometara udaljenosti od centra, u neposrednoj blizini... više

22.000€ (440 €/m²)

  • 50m²
  • Prizemlje