Za upit poslovni pronađeno 772 oglasa

Prodaja luksuznih stanova u centru Vrnjačke Banje – moderan kompleks sa SPA

Širi centar, Vrnjačka Banja

Predstavljamo vam moderan i luksuzan kompleks stanova u užem centru Vrnjačke Banje, idealan za investiciju, život ili odmor. U ponudi su stanovi... više

64.800€ (1 800 €/m²)

  • 36m²
  • Prizemlje/3 spratova

HOTEL SA POTENCIJALOM – 1.600 m² + 15 ha zemljišta | Svi priključci | Čis

Merošina

Na prodaju hotel u izvornom stanju, ukupne površine 1.600 m², koji se nalazi na parceli od čak 15 hektara. Objekat poseduje sve komunalne priključke... više

1.000.000€ (625 €/m²)

  • 1600m²
  • .sprat

Va lokala 27m2+34m2 sa dozvolom za nadogradnju stambenog prostora

Centar (extra zona), Paraćin

Dozvola za nadogradnju 60m2, zemljiste uz zgradu 72m2 ukupno zemljiste 1,33 ar zamena za stan u Beogradu sa doplatom više

60.000€ (983 €/m²)

  • 61m²
  • .sprat

Restoran sa kompletnim inventarom

Centar, Jagodina

Prelep restoran u samom srcu Jagodine sa kompletnim inventarom i razrađenim ugostiteljskim poslom. Postoji mogućnost kupovine još 6 ari koji... više

800.000€ (2 666 €/m²)

  • 300m²
  • .sprat

Prodaje se poslovni prostor u centru grada!

Centar, Kragujevac, Kragujevac

Prodaje se poslovni prostor površine 80 m2 koji se nalazi u širem centru grada, u jednoj od najprometnijih ulica u gradu. Lokal se nalazi u... više

210.000€ (2 625 €/m²)

  • 80m²
  • Prizemlje/6 spratova

Lokal u prizemlju novogradnje, strogi centar, 165 m2 u dva nivoa + 70 m

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju lokal - poslovni prostor, u prizemlju nove zgrade u strogom centru, na atraktivnoj lokaciji - budućoj šetačkoj zoni,... više

400.000€ (2 424 €/m²)

  • 165m²
  • Prizemlje/3 spratova

VOZDOVAC VOJVODE VLAHOVICA 315m2 , 445000e

Vojvode Vlahovica, Vozdovac, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Vojvode Vlahovica, Vojvode Vlahovica, lokal od 315 m2, bez terase, PR od IV sprata, eg, bez lifta, klima,... više

445.000€ (1 412 €/m²)

  • 315m²

Lokal - PP - 48kvm

Kalenić, Vračar, Beograd

Vračar, blizina Kalenić pijace, prolazna ulica. Lokal/PP je u suterenu zgrade od dva sprata. Više godina u zakupu kao frizerski salon. Pogodan... više

250.000€ (5 208 €/m²)

  • 48m²
  • Suteren/2 spratova

Obrenovac, Obrenovac, -, Poslovni prostor, 700m2, 990000 EUR

Obrenovac, Beograd

Stambeno-poslovni objekat sa kancelarijskim delom, pogodan za različite delatnosti. Gradnja je visokog kvaliteta, u skladu sa svim propisima.... više

990.000€ (1 414 €/m²)

  • 700m²

VOZDOVAC VOZDOVAC 49m2 , 110000e

Vozdovac, Vozdovac, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Vozdovac, Kumodraska, 2.0 lokal, 49 m2, bez terase, PR od I sprata, ta, bez lifta, odmah useljiv, izvorno... više

110.000€ (2 244 €/m²)

  • 49m²

PP Rakovica, Snežane Hrepevnik, 9m2 ID#1607

Centar, Rakovica, Beograd

Rakovica – Snežane Hrepevnik – Poslovni prostor od 9m2 – Uknjižen – Izlog 22.000,00 evra Na prodaju uknjižen poslovni prostor površine 9m²,... više

22.000€ (2 444 €/m²)

  • 9m²
  • Prizemlje

Na prodaju lokal - 116m2 - Novo naselje

Novo Naselje, Novi Sad

Na prodaju poslovni prostor površine 116m², grejanje na struju, odmah useljiv. Prostor ima izlaz na dve ulice i dva javna parking mesta rezervisana... više

230.520€ (1 987 €/m²)

  • 116m²
  • .sprat